Skocz do zawartości
Lemon_Haze

 zamknięty Nerf klasy kamikadze

Nerf klasy  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy osłabić klasę


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie aby,  znerfić klasę kamikadze ponieważ na małych mapach nowi gracze od razu wychodzą z serwera i ogólnie jest to bardzo irytująca klasa.

Albo zmienić wybuch na 1-3/4 i dać innego buffa klasie do dmg itp.

@WolfIDraV

@Rudaa

@Skunksik

@Srelok

@Lordu

 

Edytowane przez Lemon_Haze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za. Wybuch 1/1 jest bezsensowny. Gracze z czasem grania tą klasą przestali już nawet strzelać i tylko podbiegają jak najbliżej wroga żeby się wysadzić. 1/3 lub 1/4 byłoby spoko i dało im do zastanowienia czy warto się wysadzić czy jednak podjąć walkę na naboje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej głos za ! 

Nie dość że kilka jak nie kilkanaście osób odeszło przez to  ... to jest to mega irytujace ze nie robią nic tylko kondycha podbiegają i wysadzenie ale zamiast 1/x mu dawac to zwiększyć obrażenia od inteligencji i zwiększyć mu obrażenia z broni że np po długiej wymianie się wysadzi dobijając ale żeby nawet na full inteligencji to nie zabijało z miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracze odchodzą głównie przez klasę skrytobójca, sam jestem przykładem bo odechciewa mi się przez nią grać. Klasa przeszkadza głównie graczom na klasach premium bo nowi też mogą nią grać i mają przynajmniej szansę zdobyć fraga. Jedynie u kamikadze można się przyczepić do zasięgu autodestrukcji bo faktycznie jest troszkę za duża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


myślę, że nie usuną klasy skrytobójca, nie jest tak op widać cień pod nogami, może zabić tylko w plecy z uzi, bardziej bym się kłócił o te beretty co mają 1/1 

Edytowane przez Srelok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyłączcie tego kamikadze bo na malych mapach tj fy pol day czy fy snow czy d_d2_long nei da sie grac gracz wybuchnie na srodku i kazdego zabija. Brak mi slow ze ten serwer macie w du**e i ich graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, Srelok napisał:

Wyłączcie tego kamikadze bo na malych mapach tj fy pol day czy fy snow czy d_d2_long nei da sie grac gracz wybuchnie na srodku i kazdego zabija. Brak mi slow ze ten serwer macie w du**e i ich graczy.

Zgadzam sie z przedmówcą ... zaczął taliq a teraz coraz wiecej osób jak mu nie idzie perk mu nie siadł to kamikadze i nie strzela nawet tylko podlatuje i bum ...  I przez to serio odechciewa sie grac ... ja mam tam marszałka wiec oni i tak mi wiszą ale nie da się grać na nich inną klasą niż marszałek ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualnie są wykonywane pracy nad całym system dmg itd.

Kamikadze miał, że 1/x z wybuchu nie działało mu na małych mapach do momentu backupu było tylko dmg od int'a

Klasa Kamikadze będzie miała rewoorka po wykonaniu pozostałych systemów.

W Skryto chyba nie będzie nic obecnie ruszane.

Zmiany wejdą dopiero z wgraniem prawidłowo działającego nowego silnika wraz z nowym systemem dmg oraz niewidzialności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...