Skocz do zawartości
VisTeR.'

 zaakceptowane Powrót do przyszłości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Damian
Wiek: 24
Czas spędzony na forum:  Ponad 5 lat. 
Doświadczenie w moderowaniu: Zarzadzanie całą siecią serwerów na poziomie co najmniej dobrym.  
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Tak.
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak. 
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Wszystko zależy od tego jak bardzo dużo mam rzeczy do roboty. Aktualnie status studenta wraca więc czasu będzie sporo.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?:  Nigdy nie pełniłem tutaj funkcji typowego moderatora wiec będzie to dla mnie nowe doświadczenie być na innym poziomie  niż zazwyczaj.  Problemów z językiem nie mam, nawet znam język chiński po wypiciu magicznego trunku. Myślę że większość osób mnie zna więc nie będzie problemu z dogadaniem się.  Dodatkowo nudno jest tylko grzebać przy serwerach jak można też coś porobić na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobry instrybutor jest z Pana Damiana. Dałbym mu szanse ze względu na to , że zajmował się  serwerami jak swoimi dziećmi , może nie wyrosły one na porządne serwery ale były zawsze zadbane i najlepsze w swoim rodzaju.

:peepolove:

Edytowane przez femarix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Of kors na tak,

Visterek spoko morda, ogarnięty (były) h@, zna się na rzeczy, tylko jakby aktywniejszy był :V

Dobry support <3

Myślę, że by się odnalazł jako modek forum

Wiek i staż również na +

Spoko wypowiedź +

Nie posiada żadnych "ważniejszych" funkcji poza op go moda, który raczej mu nie przeszkodzi w wykonywaniu funkcji moderatora, a nawet pomoże :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawował się jak h@ dobrze i z tego co mi wiadomo to większych problemów z nim nie było, no chyba, że za dużo magiczne trunku zostało spożyte. Miałem okazję kilka razy z nim rozmawiać i jest naprawdę dobrym kompanem do prowadzenia konwersacji, dodatkowo brzmiał sensownie i dało się wyczuć kiedy można z nim pożartować, a kiedy trzeba być bardziej poważnym. Kontakt z nim zawsze był dobry, szybko odczytywał wiadomości i na nie odpisywał (nie to, co niektórzy). Myślę, że współpraca z nim jako h@ była dosyć owocna dla sieci, więc pewnie jako i moderator się sprawdzi :D

Ode mnie jak najbardziej TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na duże tak, w tej chwili nie ma chyba bardziej kompetentnej osoby na to stanowisko, nie sprawia problemów, pomocny, h@ był dobry więc nie widzę przeciw wskazan byś był moderatorem

Jestem na tak pozdrawiam z rodzinką 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej na tak !

Uważam, że nie ma na chwilę osoby, która mogłaby i byłaby w stanie podołać obowiązkom oraz wymaganiom na podanym stanowisku. ( Oczywiście, żeby ktoś nie poczuł się urażony )
 

Jesteś aktywny, znany, lubiany więc nie ma przeciwwskazań abyś został moderatorem ! Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie ! :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:PogU:

Z Damianem juz niejednokrotnie wspolpracowalem, i zawsze sobie chwalilem ta wspolprace.
Byloby mi niezmiernie milo jakby wstapil do zielonych. Spelnia wszystkie wymogi no i jest super ziomalem.

pozdro jebac falubaz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brak przeciwwskazań z mojej strony jak i również ze strony każdego. Odpowiem krótko - ranga führera czeka :FeelsCuteMan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...