Skocz do zawartości
Skrillex

 odrzucone Skrillex Moderator?

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Piotr
Wiek: Niestety stary byk 23 lata.
Czas spędzony na forum: 40 dni.
Doświadczenie w moderowaniu: Doświadczenie jako takie jest, sporo czasu temu moderowałem sporą serwerownią, która nie istnieje od 6 lat. Chwile poświęcę na przypomnienie sobie tego i owego i będzie dobrze. :D
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: W UBT już to robię, ale wcześniej również.

Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Na całe szczęście nie i nie zamierzam. :D
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Obecnie przyzwyczajam się łączyć pracę z obowiązkami jak i z moimi stanowiskami na sieci i idzie mi to bardzo dobrze. Myślę, że za jakiś tydzień już normalnie będę dziennie 2/3 godzinki poświęcał a w weekendy nawet po 6/8 godzinek.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Przechodzimy do tego trudniejszego pytania. Dlaczego ja? Wolę Trudne Sprawy. Dobra koniec żartów. Więc jestem osobą pracowitą, sumiennie wykonuje swoje obowiązki Ci co mnie znają to doskonale o tym wiedzą. Pomaganie innym sprawia mi przyjemność, dużo ludzi pisze mi na priv w sprawie problemów na serwerach etc. Kolejnym moim aspektem jest dobry humor, często siedzimy z chłopakami na naszym wspaniałym TeamSpeak`u i sobie sporo śmieszkujemy.

Myślę, że to tyle z mojej strony jeśli ktoś nie jest pewny mojej osoby a chciałby się do mnie przekonać zapraszam na Priv lub na naszego TS'a. :D

Pozdrawiam całą załogę M-H :D

 

 

//edit Co do godzin sytuacja jest taka przez AutoRefresh na ile może 15/20 dni, a te dalsze 20 dni osobiscie przesiedzialem. 

@elo elo 350 Co do sprawy na ts dałeś mi bana za to ze dałem poke 2 dziewczynom. TeamSpeak swoją drogą i podanie inna bajka. Nie składam podania na moderatora TS3, tylko na moderatora forum. Wiec pozdrawiam. ;)

/edit 2 @elo elo 350 Jak się zachowuje? Dałem poka dwóm dziewczynom i dostałem bana w sumie za free.

/edit 3 @Don Matelko Co do koloru zielonego zrobilem kopiuj wklej i nie tylko ja mam zielono w temacie.. I tak zostalo. Co do moderowania chodziło wlasnie o sieć serwerów. Moim zdaniem to jest to samo co serwerownia, ale mogę się mylić. 

 

 

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy;   +

-Minimum 400 sensownych postów;   Niestety minus, ale to jest kwestia czasu na odrobienie. :D

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie;   Jak najbardziej na +

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym;    Ten kto mnie czyta ten wie. +

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie;   +

Edytowane przez Skrillex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak !

+ Wiek

+ Wymagania ( Te posty do nadrobienia )

+ Ortografia 

Chłop aktywny, sprawuje  rolę UnBanTeam i się sprawdził więc dlaczego miałby się nie sprawdzić tutaj ? Życzę powodzenia i pozdrawiam z rodzinką ! 

Edytowane przez JABOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie,

Dostałeś miesiąc temu awans na UBT, moim zdaniem to trochę za wcześnie, aby dostać moda forum. 

Jako tako aktywny jesteś +

Moim zdaniem rok to trochę za mało -/+

Nie masz postów -

22 godziny temu, Skrillex napisał:

Wiek: Niestety stary byk 23 lata.

Ostatnio z koleżkami z tsa, nie będę oznaczał - zachowywaliście się jak dzieci, wątpię, że jak masz 23 lata, to odwalasz taką manianę z na tsie.

No i dopisałem....

// Wczoraj się trochę spłakałeś na SB o mojej wypowiedzi odnośnie tsa, tak raczej nie wypada, co? ;p

@pemeqq dni mu się zbugowały, tak jak niektórym :)

Ps. Sam byłeś drogi pemku uczestnikiem tej sytuacji, więc się nie wybielaj.

Ostatni raz to edytuje.

@Skrillex To jak się zachowujesz na tsie ma bardzo duży wpływ na opinię na forum, nie zdajesz sb z tego sprawy ;p

@pemeqq Jak zwykle, nic o niczym nie wiesz, co? :D

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sorry ale na nie 
-od niedawna jesteś ubt 
-dni na forum wyrobiłeś poprzez aplikacje co odświeżała ci forum sam mi się przyznałeś
-nie spełniasz wymagań
-ortografia +
-kultura i zachowanie +/- idzie cie łatwo sprowokować
-sytuacje z ts'a o których wspomniał elo elo 350 nie są odpowiednie dla moderatora 

jeszcze raz na nie 
pozdrawiam 

// @elo elo 350 nie przypominam sobie bym był jakiejś awantury na ts związany słyszałem o jednej ale mnie nie było co pobanowałeś ich a teraz mnie nie było od paru dni na ts i dziś pierwszy jestem po przerwie 

elo jak cos można jutro ts to poopowiadasz troche 

a co do tego ze dni mu sie zbugowały to on sam przyznał mi sie jak to wbił...

Edytowane przez pemeqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znamy się za bardzo, ale z tego co widzę to:

-dni wyrobione na autorefreshu, no słabe zachowanie jak na moda, dodatkowo sam się do tego przyznałeś(chociaż tyle, aczkolwiek jakby ten temat nie został poruszony to pewnie byś o tym nie powiedział)

-moderator powinien raczej znać regulamin forum i wiedzieć dla kogo jest kolor zielony, chciałbym zaznaczyć, że tekstu nie cytowałeś więc nie upoważnia Cię to do użycia tego koloru.

-400 postów raczej szybko nie nadrobisz, nie jest to takie łatwe jak Ci się wydaje, dodatkowo dochodzi tu fakt czasu online do ilości postów, śmiesznie, nie sądzisz?

-Startujesz na moderatora sieci serwerów, a moderowałeś serwerownię, myślę, że to dwie różne rzeczy.

Ciężka sprawa, ale jestem bardziej na nie, niż nawet neutral. Daj się lepiej poznać, zacznij się więcej udzielać, przy okazji nadrobisz posty. Dodatkowo jesteś miesiąc w UBT, a już startujesz na moda, nie mówię tu o tym, że nie da się tego połączyć, ale myślę, że miesiąc po miesiącu to trochę za szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego, co widzę po Twoich odpowiedziach po krytyce innych użytkowników - nie nadajesz się obecnie na to stanowisko.
Podstawową kwestią w podaniu na Moderatora jest brak edytowania swojego podania, co zrobiłeś z nawiązką kilkukrotnie.
Posty jakoś mnie nie obchodzą, ale krótko mówiąc - nie potrafisz przyjąć krytyki, wdajesz się w dyskusje w podaniu, a obiektywizmie nic nie wspomnę po tamtej akcji z wami na TS, która została wspomniana i ubrana dziwnie przez Ciebie.

Jakieś jeszcze wspomnienia o autorefresh'u, pomyśl o czym piszesz następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...