Skocz do zawartości
elo elo 350

 zaakceptowane [MODERATOR] elo elo 350

Rekomendowane odpowiedzi

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; ++

-Minimum 400 sensownych postów; ++

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; + 

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym;  +

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; +

Imię: Patryk
Wiek: W kwietniu 20
Czas spędzony na forum: Prawie 48 dni. 
Doświadczenie w moderowaniu: Brak.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Jedyne co z tym panelem mam do czynienia, to kto dostał warna i jakieś ukryte tematy w dziale ts'a.
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Aż 6 :V 
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Dużo, staram się przeglądać często, jak mam pc odpalonego to prawie ciągle mam odpalone w tle, w pracy staram się je przeglądać co jakiś czas.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Przedstawiać się chyba nie muszę, bo większość osób mnie zna/kojarzy z forum, czy ts'a. Co do pytania "Dlaczego ja", warto uczyć się nowych rzeczy, dodam też, że jestem aktywny na forum, więc to dobrze się składa, lubię pomagać innym użytkownikom. Posiadam tylko i aż moderatora tsa, o którego walczyłem 4 rekrutacje w przeciągu roku, więc zapału do pracy mi nie brakuje. Jak wspomniałem Moderator TS3 jest moją jedyną rangą aktualnie, więc z aktywnością nie będzie problemu, chyba, że coś nagle wypadnie. Samą sieć też wspieram przez dotacje, których się już trochę nazbierało.  Wiem, że czasem robię trzodę na cb, ale staram się to niwelować do 0. Wymagania spełniam, co do dojrzałości, bo mogą znaleźć się osoby, które twierdzą inaczej - wiem, że czasem mi odwalało i za to dostawałem warny, lecz się to zmienia, co widać, że nikogo nie wyzywam, a jeśli już to dla beczki :) Czasem też się lubię za byle co obrazić, ale taki już jestem. Lubię sobie czasem porobić jaja z byle czego. Zacząłem ostatnio zgłaszać posty łamiące regulamin forum, więc to też mały plusik. Pozdrawiam, elo elo 350

Ps. Born mnie zmusił do napisania podania :evilkappa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy +

Minimum 400 sensownych postów +

Cierpliwość, dojżałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie +/-

    Kiedy się śmiejemy to śmiejemy czasem przesadzisz, ale wydaję mi się, że jeśli trzeba coś załatwić to twoje zachowanie jest odpowiednie.

Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym +

Brak aktywnych warnów na swoim koncie  +

    Do tego, co napisałeś wiem, że czasem mi odwalało i za to dostawałem warny, lecz się to zmienia, co widać, że nikogo nie wyzywam, a jeśli już to dla beczki  odniosę się tak ..

    Może ja mam za mało dystansu do siebie, ale czasem przesadzisz za mocno.

Ale co do cb jako przyszłego Moderatora nie mam nic przeciwko i jestem na TAK. 

 

Edytowane przez ANGEL
Zielony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z szczerość masz TAK w tym podaniu nie spierdziel tego.  Nie mam do czego się parówo przyczepić może przez to że miałem styczność z tobą na TS3.  To tyle wyrok jest przesądzony. 

No description available.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


staż na forum masz +
posty masz +
ortografia, interpunkcja +
nie masz aktywnych warnów+
cierpliwość wytrwałość dojrzałość oraz umiejętność pracowania w grupie +/-- bardziej na minus 
już ci tłumacze dlaczego a więc tak, niekiedy jako moderator ts trochę na ts przesadzałeś w niektórych momentach, wyzwiska "dla śmiechu" bindy oraz takie tam głupoty wszystko śmieszne jest do czasu gdy nie staje się to irytujące a niekiedy tak bywało, wchodzenie na kanał puszczanie bindów dobrze rozumiem że to jest śmieszne ale wszystko do czasu przyjacielu, czy tam przenoszenie ludzi bla bla bla można by o tym trochę napisać ale to nie o tym mowa. Doświadczenie zawsze można nabrać i tego ci życzę przyjacielu, poprawę w zachowaniu widzę i z upłynięciem czasu jest ona coraz lepsza lecz niekiedy jest cię bardzo łatwo sprowokować na co ty reagujesz tekstami "zamknij mordę śmie, sorki nie ten ts" zdarzyło się tak wiele razy, ale moim zdaniem mało liczącym się pewno powinieneś dostać szanse bo widać że zmieniłeś zachowanie swoje i chcę ci powiedzieć tylko tyle że masz minimalny głos na tak
 

Powodzenia kc :pikachu:

*ps reklamuje ts na twitchu więc jak i jest streamerem, brać póki chętny*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znam chłopaka od kilku lat miałem okazję z nim współpracować więc wiem że daje radę.

Wymagania spełnia chodź czasem nie stroni od dymów.

Ale jestem na tak dasz sobie radę 

❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem okazje z tobą rozmawiać, jesteś osobą, która ma zapał do pracy i na 1000% wykonuje swoje obowiązki.

+ Wiek

+ Wszystkie wymagania spełniasz

+ Jesteś bardzo aktywną osobą.

- Doświadczenie jako moderator ( Ale każdą wiedze idzie nabyć ! ) 

Jestem na wielkieee TAAAK ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE

Po pierwsze, jesteś irytujący na forum jak i na teamspeak. Wbijasz na kanał puszczasz bindy (Przeszkadzasz w meczu)

Po drugie ilość warnów świadczy o twoim zachowaniu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W pierwszej kolejności, to ten zielony, ale dobra, bo będzie, że się czepiam na siłę.

Patryku, Patryku, Patryku w moich odczuciach jesteś 'ciężką' osobą, dosyć łatwo Cię sprowokować i dosyć szybko lecą mocne słowa, aczkolwiek wiem, że z reguły jest to dla beki, bo trochę spędziłem z Tobą czasu na Tsie i wiem jak wygląda mniej więcej Twoje zachowanie. Obawiam się, że Twoje zachowanie będzie wzbudzać dosyć mocne kontrowersje na forum, ale jak twierdzisz, zaczynasz dorastać i może się coś tam zmieni. Grzeczny raczej nie byłeś, bo trochę warnów na Twoim koncie się znalazło, no i minusem tu jest fakt, że odrabiasz warna i od razu piszesz podanie. Zauważyłem również, że lubisz być władczą osobą, może to się źle skończyć, chyba, że to ja wyviągnąłem złe wnioski.

Mimo wszystko, liczę na to, że pokażesz się z dobrej strony i mi zaimponujesz, bo póki co średnio Ci to wychodziło. Daje Ci szansę, więc nie spartol tego.

Ode mnie na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak zobaczyłam to podanie to od razu wiedziałam, że chcę się wypowiedzieć. 

Szczerze? Nie wiem czy jestem na tak czy na nie :D I wybacz, że tak myślę, ale wiem o tym, że była maaaasa sytuacji, w których reagowałeś zbyt pochopnie i emocjonalnie ;d Również wiele osób opowiadało różne rzeczy na Twój temat (chodzi mi o użyszkodnikach teamspeaka ;d). No i te warny.. znikąd się one nie wzięły, prawda? ;D 

 

Dobra, po dłuższym namyśleniu. Niemniej jednak nie mogę być nie fair i dać Tobie na nie. Pomagałeś mi tyle razy.. czy to w trakcie gry, wcześnie rano czy o 3 w nocy. Nigdy nie usłyszałam od Ciebie odmowy. Uważam też, że Twój zapał i czas jaki poświęcasz na forum powinien być wykorzystany. Nie znam obecnie drugiej takiej osoby, która spędza tyle godzin na forum, a jednak fajnie byłoby gdyby moderator był często dostępny. Ostatnio jak miałeś pewne kłopoty obiecałeś mi, że się poprawisz i tak też zrobiłeś. Mam nadzieję, że to utrzymasz i zawsze przed rozdaniem permanentnych banów zastanowisz się dwa razy :D Bądź bardziej dla ludzi, a nie dla tej rangi a gwarantuję sukces. Pamiętaj, że to już nie jest Moderator TeamSpeaka, a o wiele bardziej odpowiedzialna rola. 

 

Podsumowując, jestem na TAK. Ale jak będziesz niegrzeczny to od razu @Born go kijem po gołej pupie a potem wysłać na poprawkę do mnie. Daję Ci duży kredyt zaufania bo nigdy go nie zmarnowałeś, myślę, że teraz też tak będzie. Powodzonka ;d 

Pozdrawiam :squee: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chłop co mi intuje aramy i myśli że będę na tak w jego podaniu :meksy:

Szczerze to nie wiem co tu napisać, z jednej strony wiem jak działasz jako mod tsa, z drugiej ciekawi mnie czy nie ugniesz się pod presją ze strony borna. 

A jebac masz moje tak

Pozdro

Ganja Mafia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spośród wszystkich podań posiadasz największą aktywność wszędzie i wraz z tym, że często pomagasz - przymknę oko na niektóre rzeczy.
Fakt faktem zapraszam na okres próbny, bo muszę sprawdzić jak zachowasz się w decyzyjnych sytuacjach.
Będzie on wynosił trzy tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...