Skocz do zawartości
Newbii

odbudowanie cod 400

Rekomendowane odpowiedzi

zbliżają się święta pamiętam jak kiedyś jak były blisko świąt był reset rsy dodane coś się działo na tym serwerze  ludzi w pi*d* było a teraz zaledwie jest max 3-2 graczy lub  0!!! 

bo administracja i właściciele se polecieli w kulki zamiast  taki @aquax lub ktoś którzy mają władze tutaj wziąć kogoś jakiegoś ogarniętego człowieka żeby zajął się tym serwerem  

było pisane że ogarniemy to i wgl a ch**a daliście radę   wziąć kilku graczy którzy grali non stop na codach i naprawiać go  kupić reklamę  dobrą  rsy świąteczne wgrać   mam kilka stron mogę  zareklamować cod 400 ale to musi powstać wyjebisty cod mod 400 który był kiedyś że non stop grało maksymium ludzi  i nie gadajcie że reklama nic nie da bo cs1.6 upadł zobaczcie na cssetti cod 201  chłopaki próbują  coś robić i mają ludzi 32/32 ciągle   jeśli 400 upadł to można zmienić paczkę na 301 lub niżej  lvl i rozbudować ten serwer tak żeby on non stop  leciał chcecie mogę wam pomóc mam w pip czasu  i mogę wam pomóc go ogarnąć   bo od 17.07 reset był a od tego czasu nic się nie dzieje boty grają   lvl 1200+ 

są gracze którzy by chcieli znów poczuć ten czas świąteczny z codem i miła atomsferą ponabijać lvl i powyzywać się czasami   bo pamiętam ten cod mod 400 był najlepszy w polsce a teraz jak patrzę to jest najlepszy ale w upadku  gdyby dwie osoby ogarnięte administracja znalazła to by ten serwer odżył i by było znów jak na nowo i serwer znów wróci do gry i będzie dużo osób bo nie gadajmy że serwer upada bo cs1.6 upadł. to nie jest nawet prawda 

serwer upadł bo nie ma osoby ogarniętej która by ten serwer ruszyła i naprawiła do końca.

dajcie kogoś ogarniętego na posadę 400 lvl  a bugi wam wyłapię  i pomogę w ogarnięciu serwera i serwer będzie znów grywalny  nawet mogę dołożyć troszkę gotówki do tej reklamy ale żeby każdy z was się zaangażował w cod 400.

jeśli coś by ruszyło i wiadomo piszcie pv na forum a dogadamy szczegóły dalej 

#Siła400 #odbudować400  #nevbiibot <3 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za, aż się łezka w oku kręci patrząc się na serwer gdzie poznało się tylu świetnych ludzi, tyle świetnych chwil upada, aż się płakać chce, gracze z 400 chcieli się zmobilizować i coś zrobić ale bez wsparcia wyższej nic nie da rady się zrobić 

Z chęcią jak będzie szansa na odbudowanie coda to postaram się pomoc tak jak potrafię @-DeadPool- @Fox_r2 

Mobilizujemy się panowie, nie możemy pozwolić by serwer number uno umarł 

#Siła400 #odbudować400

+dodatkowo przez to że zbliżają się święta + muszę czymś się zająć będę mógł pomóc w miarę tak jak potrafię 

@VisTeR.' tak ci powiem że sama zmiana silnika wątpię czy wystarczy, potrzebne by były jeszcze jakieś zmiany bo ponieważ odkąd pamiętam ten serwer stoi taki jaki praktycznie był poza tym że zostało usunięte kilka klas, wgranie kilka nowych które działały na tej samej zasadzie ale miały zmienione staty bądź drobne zmiany, tak samo z perkami, a to raczej nie wystarczy 

Edytowane przez pemeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie! Pamiętam jak ze 2-3 lata temu się wchodziło w grudniu na cod 400 to było strasznie dużo ludzi że nie raz o slota trzeba było się bić, świąteczne Rsy były zawsze miła atmosfera można było pogadać i każdy się trzymał a jak serwer zaczął upadać zaczęły się problemy skargi 1 na drugiego bo nikt już nie chciał grać i robił co chce na serwerze... Przydałoby się go odbudować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ło Panie to jest jak PIS tego nie ogarniesz .
Ale też dziwne że jakoś miałem mh 400 , w ulubionych na cs1.6 nagle nie grałem i mnie znikneło z ulubionych serwerów .
Myślałem że może dali sobie spokój z tym serwerem i usuneli go z sieci , ale jak widać nie . Bo oto i jestem , 
Co do tej reklamy to gdzie piniądze są za las . 

A tak na poważne to od kąt pamiętam chyba 2018 to jednak było sporawo osób do 2019 - 2020 coś takiego , później się zaczeło sypać , 
Ale na pewno kiedyś było lepiej nie gram z byt wiele na cod 400 więc nie wiem jakie czasy były w poprzednich latach .
No cóż , Ta administracja co jest teraz to jest dno totalne , ale no co zrobić jak się ma sieć , ileś tam serwerów do ogarnięcia i kupę kasy do zgarniania za to ,
Więc nie wiem czy ma jakiś sens pisanie postów by cod 400 powrócił jak jednym słowem "Mamy to gdzieś" .
Czy jest to jeden serwer co upadł ? 
Za niedługo może powstanie jak feniks z popiołów jakiś inny nowy serwer coś w podobie do 800/400 cod mod

Żal mi jest jedynie tego serwery i tych ludzi co na nim grali że już , na niego nie powrócą
Oraz tej administracji nie o forum chodzi tylko o serwerowych adminów .

No ale jak chcecie sprzedać ten serwer to ja mogę kupić , tylko po 10gru . Bo hajsu nie mam narazie. :D

No dobra widzę że 3 serwery są wyłączone , może coś jest na nich robione lub idą do outu czyli na śmieci , 
Wodzu gdzieś ty jest @aquax

@VisTeR.' @pemeq jest takie coś jak edytowanie tematu , po co niepotrzebny spam robicie?

Edytowane przez CukierkowyMario
co cię to obchodzi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popieram,dajcie kogoś ogarniętego na opiekuna serwera i programistę aby postawił ten serwer na nogi.  Gram tu z 4 lata i pamiętam jak na serwerze było trzeba bić się o slota a teraz można wejść i ludzi nie widać. Fajnie jakby ktoś się zajął tym serwerem bo szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 7.12.2021 o 10:38, VisTeR.' napisał:

Wydaje mi się że problem jest w znalezieniu osoby co by chciała to zrobić i umieć na tyle by to zrobić.  Dajcie kogoś ogarniętego tylko najpierw trzeba znaleźć taką osobę. 

Jeśli @Newbii mówi że mógł by pomóc i coś z tym zrobić to nie wiem dlaczego nie dać mu szansy , raczej już nic gorszego się nie stanie jedynie może odbudować ten serwer , albo przynajmniej trochę coś z nim zrobić , ale to już wszystko zależy od osób na samej górze czy dadzą mu szansę na to czy nie .

W tym momencie jeśli na serwerze jest dwie osoby to jest dobrze , po czym i tak wychodzą po chwili bo nie ma sensu gry jak wszyscy mają 400lvl. A tak to boty same sobie grają gdzie one to już całkiem nie wiem jakim cudem mają po 1000lvl , nawet głupiego resetu się nie chce nikomu zrobić .

#siła400 #odbudowac400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


poprawić błędy  ktoś z wyższej z góry administracji niech zrobi ja mogę dołożyć cegiełke od siebie na serwer $  żeby serwer się utrzymał 

ale no jak szanowana administracja ma to gdzieś i wylane totalnie i nawet nie raczy odpisać na ten temat czy coś będzie się dziać na tym serwerze lub czy są jakieś plany w tym kierunku  a nie od  tamtej soboty CISZA I Nic a nic się nie dzieje to po co wy tu jesteście jak macie  tylko oglądać posty a nic się nie wypowiedzieć w tym kierunku :) 

@VisTeR.' nie chodzi mi o ciebie bo wiem że masz swój serwer  a 400 to nie twoja bajka  chodzi mi o głównego właściciela cod 400 lub który go prowadzi/prowadził a jak nie macie takiej osoby to oddajcie komuś posadę właściciela a serwer powstanie na nogi :) 

Edytowane przez Newbii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 minut temu, Newbii napisał:

poprawić błędy  ktoś z wyższej z góry administracji niech zrobi ja mogę dołożyć cegiełke od siebie na serwer $  żeby serwer się utrzymał 

ale no jak szanowana administracja ma to gdzieś i wylane totalnie i nawet nie raczy odpisać na ten temat czy coś będzie się dziać na tym serwerze lub czy są jakieś plany w tym kierunku  a nie od  tamtej soboty CISZA I Nic a nic się nie dzieje to po co wy tu jesteście jak macie  tylko oglądać posty a nic się nie wypowiedzieć w tym kierunku :) 

Jestem bardzo szczęśliwy z powodu że nie należę do grona administracji  która nawet nie napisze posta w temacie.  

12 minut temu, Newbii napisał:

 

@VisTeR.' nie chodzi mi o ciebie bo wiem że masz swój serwer  a 400 to nie twoja bajka  chodzi mi o głównego właściciela cod 400 lub który go prowadzi/prowadził a jak nie macie takiej osoby to oddajcie komuś posadę właściciela a serwer powstanie na nogi :) 

Po przeczytaniu tego 

 ciężko jest dla mnie coś wymyślić z serwerem.  Trzeba by było zacząć od wgrania silnika coda który by działał bo według mnie na serwerze cudów nie musi być tylko dobra optymalizacja i współpraca miedzy pluginami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@VisTeR.' tak ci powiem że sama zmiana silnika wątpię czy wystarczy, potrzebne by były jeszcze jakieś zmiany bo ponieważ odkąd pamiętam ten serwer stoi taki jaki praktycznie był poza tym że zostało usunięte kilka klas, wgranie kilka nowych które działały na tej samej zasadzie ale miały zmienione staty bądź drobne zmiany, tak samo z perkami, a to raczej nie wystarczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


25 minut temu, pemeq napisał:

@VisTeR.' tak ci powiem że sama zmiana silnika wątpię czy wystarczy, potrzebne by były jeszcze jakieś zmiany bo ponieważ odkąd pamiętam ten serwer stoi taki jaki praktycznie był poza tym że zostało usunięte kilka klas, wgranie kilka nowych które działały na tej samej zasadzie ale miały zmienione staty bądź drobne zmiany, tak samo z perkami, a to raczej nie wystarczy 

Ja podałem tylko przykład nie wiem jak tam to dokładnie wygląda. Jednak trzeba zacząć od tego by sama podstawa serwera działała bez problemu bo im dalej się w to zagłębi tym gorzej. Potem można myśleć nad klasami perkami i dodatkami do niego.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, VisTeR.' napisał:

Ja podałem tylko przykład nie wiem jak tam to dokładnie wygląda. 

no dobrze ale jak np będzie nowy silnik bo by nie zostawiać aktualnej wersji coda która jest tylko zmienić to na odświeżone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 minut temu, pemeq napisał:

no dobrze ale jak np będzie nowy silnik bo by nie zostawiać aktualnej wersji coda która jest tylko zmienić to na odświeżone 

Z wstępnych informacji wiem że będzie nowy silnik.  Resztę idzie już dostosować do tego.  Po resecie i tak część rzeczy idzie won a część zostanie dodana tak dla odświeżenia a co będzie nowe co zostanie wywalone a zmienione to się już zobaczy. Aktualnie to tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, przydałoby się zacząć od resetu, ponieważ /freelvl od buta daje nam juz 400lvl na start, wiec nie ma żadnego sensu dłuższe granie, skoro pierwsza lepsza osoba wchodząca na serwer ma ten sam lvl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piszę to ponieważ  wpadliśmy  z chłopakami z 400 @pemeq @Fox_r2 itd żeby  zmienić lub żeby został drugim opiekunem ktoś który ma czas na ten cod mod i coś robi na nim bo jak patrzę pan  @Born ani razu na serwerze nie był  w godzinach porannych grają cziterzy  a jest 0 admina co z tego że jest od tego forum żeby zgłosić gracza który używa wspomagaczy jak to i tak nic nie da zmienne ip i gra dalej na serwer potrzeba takich graczy którzy mają tyle czasu na serwer max 8-9 h 

my  budowaliśmy te 400 żeby gracze teraz grali  a przyszedł po kilku miesiącach lub po roku i dostał  opiekuna nie wiem za co  że był kiedyś opiekunem i potrafi to robić 

każdy z nas potrafi  wgrać klasy i zajmować się serwerem nie wiem z jakiej paki  on jest opiekunem ani razu się nie zajmuję serwerem ani nie wchodzi na niego a odpisać na pv tym bardziej nie odpisuje w sprawię cod moda to co to za opiekun żeby kolorki mieć i być widzący na czerwono  

sorki ale piszę prawdę i szczerze  bo przez takie coś serwer upada grają cziterzy to gracze gadają słowa typu " dobra nara nie będę tutaj grać idę na inny bo cziterzy grają "   ja rozumiem że niektórzy czasu nie mają żeby zająć się serwerem że  Born ma swoje życie prywatne itd  i nie ma czasu żeby wbić na serwer ale od resetu co teraz był nie  było go nawet ani razu a opiekuna dostał.  i chcemy z graczami 400   żeby był drugi opiekun  który ogarnia te sprawy  i ma czas na to  bo nie chce patrzeć z graczami na 400 jak upada  a rok lub 2 lata temu serwer 400 był na top1  serwerze w polsce i graczy było dużo i nie upadał ale był inny też opiekun który miał czas na to zawsze a nie wyjebke totalnie    to tyle w tym temacie Pozdrawiam  oznaczam z góry władzę którzy decydują o opiekunach i niech zdecydują co dalej 

i też graczy proszę o wypowiedź   @LOLSON @VisTeR.'  @aquax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak napisał Newbii uważam że przyda się drugi opiekun 400 albo zmienienie go ponieważ są problemy z 400 że adminów nie ma jest opiekun który nie wchodzi a nie można nic zrobić jak ktoś łamie regulamin serwera także nie można dać screenów przez co graczy Cod Mod 400 odchodzą. Nie zapomnijmy że wszystko to stało się gdy przestaliście pracować na nią ,a w dodatku chcieliście zamknąć serwer który kiedyś był najlepszym Codem. Dlatego tu zwracam się o pomoc też innych graczy piszcie to co myślicie o Cod Mod 400 nie możemy się poddać. Dzięki za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


moim zdaniem opcja dwóch opiekunów była by dobra, pod względem chociażby podziału prac by nie obciążać tym jednej osoby, jak na razie serwer posiada jednego admina który nie może ostatnimi czasy grać bo pracuje, wiadomo życie prywatne, a cheaterzy jak grali tak będą grać bo nie ma komu serwera pilnować, nie wiem co obecny opiekun miał w głowię odrzucając wszystkie podania na admina i serwer zostawiając pusty gdzie grają ludzie i się zniechęcają bo grają cheaterzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgodzę się na 2 opiekuna ale dajcie sobie czasu. Zobaczymy czy za tydzień wszyscy co się tutaj wypowiadają dalej będą grać. Rozmawiałem z @Born i nie ma też nic przeciwko.

Wrócimy do tematu po tym jak już zostaniecie ponownie adminami. Jeżeli tak się stanie to nowy opiekun będzie pełnił sprawy organizacyjne. Ja z Bornem będziemy od spraw technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...