Skocz do zawartości
SzamanP

Szaman.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Szaman.

Wiek: 20

Doświadczenie (w byciu adminem): raz byłem adminem na serwerze mojego znajomego, nie miał do mnie zarzutów

Znajomość AMX (w skali 1-10): 6-przypomniałem sobie komendy [AMX]

Staż w CS-sie: 6 lat

Steam / NonSteam: Steam 

Dlaczego Ty: Poświęcam grze 2-3 h dziennie. Mogę w miedzy czasie popilnować porządku na serwerze i się na coś przydać :)

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-2 h

Kontakt: steam/forum

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Szaman./80.72.43.106:27032/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, aktywność zajebiaszcza, co wejdę jest na serwerze, ogarnia, kultura jest, mikro jest, wiek. Jest to pierwsze podanie, które mi się podoba pod względem aktywności i pod względem samej osoby. GL.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ło, aktywność to masz, tylko czy będziesz dalej grajkiem.... bo admin to nie tylko gra:) ale skoro doświadczenie jest, to pewnie można dać szansę :)

 

 

 

Parametry są, kultura i zgłoszenia też -  jestem na TAK

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem neutralny, aktywność jest, dajesz info przez mikro (tyle Cie tylko słyszę), na u@ nic nie zgłaszasz. Plusem jest także kulturka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


WIELKIE TAK!

 

+Tygodniówka.. Prze kozak 

 

+Zgłoszenia często widzę na steamie lub na u@

 

+Kultura na wysokim poziomie

 

+Wiek

 

+Widać, że ogarnięty

 

-Konto pod podanie :(

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałam sobie jeszcze zobaczyć jak będzie z Twoją aktywnością po świętach, ale dziś udowodniłeś, że warto przyjąć Cię do grona Adminów DD2#2.

 

 

 

Jesteś kulturalną osobą zgłaszającą sporo na u@. Do tego masz świetną tygodniówkę, no i oczywiście poparcie u innych Adminów oraz graczy.

 

Nic już więcej dodać nie potrzeba - takich osób jak Ty ten serwer potrzebuje. :)

 

 

 

Ze STEAM_ID zapraszam na pw/steam.

 

Witam w szeregach. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...