Skocz do zawartości
EvO

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> EvO moderator?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię:Michał

 

 

2. Kontakt:Steam, facebook, gg.

 

 

3. Lokalizacja:Kuńkowce (koło Przemyśla)

 

 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około):Różnie najczęściej koło 3h.

 

 

5. Posty (min.650 sensownych):Jak widać ponad 2400 się uzbierało.

 

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie):Pilnować porządku, mieć możliwość większej pomocy innym użytkownikom.

 

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum:Moja praca może objąć całe forum.

 

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Cóż jeżeli chodzi o to uważam, że posiadam dość duże umiejętności.

 

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:Powiem tak trochę ciężko jest mi to stwierdzić. Myślę, że dość dobrze jest u mnie z tymi cechami, ale pozostawiam to wam do oceny.

 

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: Jedno, troszkę dyskusyjne. :)

 

 

11. Coś o swojej osobie [10 zdań]: Jak wiecie jestem Michał. Mieszkam niedaleko małego miasta Przemyśl. Moim hobby są motocykle, sport. Najczęściej gram w piłkę nożną (wprawdzie w amatorskim klubie, ale zawsze coś). Oprócz piłki często pogrywam w siatkówkę. Lubię dobrą zabawę, dlatego często zdarza mi się trochę imprezować. W c.s'a gram około 8 lat z przerwami. Na sieci jestem już dość długo, wchodziłem tutaj praktycznie już od początków jej istnienia. Lubię pomagać ludziom dlatego składam to podanie. Większość z was mnie pewnie zna, więc sami potraficie ocenić jakim jestem człowiekiem ;)

 

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Owszem jestem zorientowany w temacie, zapewne część z was pamięta mnie w roli Moderatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najbardziej odpowiedzialny i najlepszy chyba z aktualnych możliwych kandydatów.

 

Natraciliśmy z kolegami z mafii trochę krwi zanim go namówiliśmy do złożenia podania.

 

Warunki są spełnione, a jak bardzo przydatny jest pokazał będąc wcześniej moderatorem i s@.

 

Nie ma innej opcji, jestem na Tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie mój głos jak i wasz nic tutaj nie zmieni. @Procentowy i tak wybierze sobie 2 osoby (tak jak to było z @Trik3r'em i i zapyta o zdanie "wyższą administracje" w dziale dla administracji.

 

Tak więc tak jak pisałem pewnie i tak nasze głosy nie będą brane pod uwagę ale jestem na TAK.

 

Miła osoba, ogarnięta oraz pomocna.

 

 

 

 

Co do wymagań to widzę, że specjalnie je podnosicie aby nowi nie mieli szans się dostać i aby wasze szeregi zasiliły stare zaufane osoby. To takie moje spostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wymarzona osoba na to stanowisko. Gdy posiadałeś ową funkcje byłeś niezastąpiony, pracowity, sumienny, uczciwy. Wróciłeś niedawno i od samego początku pokazałeś, że Ci zależy. Ciężka praca, wiele godzin spędzonych na serwerze i forum pokazuje, że jesteś gotowy na "wielki powrót" Liczę, że zostaniesz przyjęty, ponieważ brakuje nam kogoś takiego jak Ty. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na wielkie TAK. Mój główny faworyt na objęcie tego stanowiska. Znam go już bardzo dużo i mogę powiedzieć, że jest ogarnięty, miły oraz bardzo pomocny. Pełnił już to stanowisko a nawet miał wyższe i spisywał się bardzo dobrze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszyscy napisali to co powinno zostać napisane.

 

 

Dobry kontakt z graczami i ludźmi na sieci.

 

Posada modka nie jest filozofia, a zwłaszcza, że już posiadałeś te rangę ;)

 

 

Moja odpowiedź jest zbędna :D

 

 

Oczywiscie tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Michał spoko morda nie umoe grac w csa ale to szczegol na tak odpowiednia osoba na to stanowisko super admin moderator dobrzr sprawowal sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po jego powrocie miałem okazję o wiele lepiej go poznać. Wcześniej tylko sporadycznie rozmawialiśmy, ale już wtedy można z nim było bardzo miło porozmawiać. Pracowity, sumienny, z wielkimi chęciami i pełen zapału do pracy. Chce działać, chce pomagać, chce by było tu jak najlepiej. Jak dla mnie idealny kandydat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...