Skocz do zawartości
MemesiO

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> MemesiO

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Przemysław

 

2. Kontakt: Forum, tel podam priv, Facebook, GG, Ts3 (czasem siedzę)

 

3. Lokalizacja: Ćwiklice, Śląskie

 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: 3-4h

 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 4h dziennie

 

6. Posty (min.500 sensownych): Jest

 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym poprawić kontakt administracja - gracz, niewątpliwie wygląda to bardzo źle, zwykły gracz czeka parę dni na odpowiedź moderatorów i wyżej. (Nie pisze o Danke ;D)

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Najlepiej całe forum

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Pewno, jako członek UBT i admin DM posiadam takie umiejętności.

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Cierpliwość jest, chociaż czasem każdy ma chwile słabości, nie przekłada to się jednak na pracę, forum, grę. Staram się codziennie wchodzić na forum, oraz serwer. Mam takie dni w których jest to nie możliwe.

 

11. Coś o sobie: Właśnie skończyłem grę w piłkę nożną, grałem jako prawy pomocnik w B klasie. Moje hobby to modyfikowanie stron internetowych.

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Oczywiście, byłem Administratorem Technicznym na kilku forach, oraz Head Adminem na jednym, z pełnym dostępem do ACP, mam zainstalowane IPB na localhostcie, modyfikuje style do własnych potrzeb.

 

13. Obowiązkowe mikro: Jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na neutral/tak(bardziej tak)

 

Ma UBT i ogarnia więc wydaje sie ze i to ogarnie

 

Wymagania są

 

Troszke mało czasu jak na taką date rejstracji,ale myśle że dasz rade

 

Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Memesio to niewątpliwie bardzo pozytywny chłop, bardzo łatwo z nim się dogadać i bardzo często jest aktywny. Można wręcz ująć, że komunikatywność to jego podstawowa cecha. W swoich decyzjach wydaję się zawsze obiektywnie podchodzić do sprawy. Jego doświadczenie z IPB jak widzimy jest całkiem spore.

 

Nie widzę innych możliwych opcji niż zagłosować (jeżeli ktoś na to w ogóle zwróci uwagę) w ten sposób:

 

Jestem na TAK.

 

Powodzenia.

 

 

 

Do kolegi niżej: Czas jest takim podmiotem, który wraz z odpowiednią motywacją (moderator-pilnowanie porządku na forum) będzie wzrastał dużo szybciej.

 

W ten sposób można go w bardzo banalny sposób nadrobić. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie z przekierowaniem na tak.

 

Tak z przekierowaniem na nie.

 

Nie wiem co myśleć.Jesteś troche na sieci a masz tylko 11 dni.Trochu mało.Pozjadałeś KROPKI gdzie niegdzie.Wiek i podanie podpowiadają tak lecz masz mało czasu i to duży minus.

 

Tak/Nie nie wiem co sądzić ...

 

 

1 modek 80 dni a drugi 11 zaraz nadrobi ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oooo, On by się nadał i to dobrze..

 

Pewnie, że Tak.

 

+ Aktywność.

 

+ Z wszystkimi rangami sobie poradził to i z tą sobie poradzi.

 

+ Ma głowe chłopak do komputerów.. (Mój informatyk) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jesteś z Nami tak długo, jak reszta osób, których podania mnie zaciekawiły, ponadto Twoja ortografia i interpunkcja leży, co widać nawet w tym podaniu i mnie osobiście odrzuca od niego :)

 

Niby spełniasz się jako członek UB, jednak nie widzę Ciebie w roli Moderatora.

 

 

 

Jesteś z Nami od 1 Czerwca 2014, czyli 302 dni. Skoro spędzasz dziennie 4h na forum, to teoretycznie powinieneś mieć ponad 50 dni na koncie, a masz ich 11. Trochę duża różnica.

 

 

 

Na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak,

 

+ Radzisz sobie z rangą UBT ,

 

+ Wymagania spełniasz,

 

+ Zależy Ci na tej posadzie i to jest ważne.

 

@UP: Kolego, wiadomo, że każdy przeznacza tyle czasu na wirtualny świat ile może, a ty masz do niego pretensje, że nie spełnił twojej nielogicznej regułki. Przecież pisał, że nie codziennie jest na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety z obecnych kandydatów daję Ci najmniejsze szanse na pełnienie tej funkcji. Widziałbym Cię za to w roli admina technicznego. Potrzebna jest na sieci taka osoba po ostatnich rezygnacjach, a Ty jesteś idealnym i jedynym kandydatem. Liczę po cichu, że ktoś weźmie to pod uwagę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam już swojego faworyta na Moderatora, jestem zmuszony dać Ci na NIE, ponieważ mnie podanie nie przekonuje i druga sprawa tak jak powiedział August jak byś siedział 4h dziennie miał było około 50d online na forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


. Jesteś z nami kawałek czasu, lecz są osoby, które są z nami dłużej i do tej pory starają się o Moderatora. Utrzymaj taką aktywność, a przy następnej rekrutacji powinniśmy zobaczyć się już w jednolitych kolorach. 

 

 

 

Dla Ciebie mam inną propozycję współpracy. Skontaktuj się ze mną na PW. ;))

 

 

 

Pozdrawiam, @Procentowy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z Super Moderatorem lub Administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...