Skocz do zawartości
nynek

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> MISTRZ AWP!

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, że ten...

 

 

Chyba widzicie, w jakim dziale założyłem ten temat. W związku z ostatnim problemem ze steam jak również zbliżającym się brakiem czasu i Świętami, chciałbym was pożegnać. Co do problemu, to próbowałem już wielu rzeczy. Jest to raczej kłopot z moim laptopem i pewnie jego ustawieniami. Możliwe, że przeinstalowanie systemu by pomogło, aczkolwiek nie zanosi się na to w najbliższym czasie.

 

 

Chcę wspomnieć o paru osobach.

 

@Malu proszę Cię, nie popełnij znowu tego samego błędu! ;)

 

@Strajk schudnij! :D

 

@555_dni wyjdź wreszcie z tej studni! :D

 

@Teez. nie płacz synek. Tatuś może kiedyś wróci. ;)

 

@Trik3r pracuj tak dalej, a na pewno zostaniesz doceniony! ;)

 

 

Pragnę pozdrowić również najlepszych adminów na sieci, a między innymi:

 

@Danke:*, , @_Masta_Yoda_, @Spliff, @farus, @guciu_, @Ness, @Pawollo, @mimZz, @Richard, @happy, @ImSwiety, @nati96, , @Ganja Mafia1992 i .

 

 

SUPER! się z wami grało. To ZASZCZYT! adminować u waszego boku. :salut:

 

DZIĘKUJĘ! :papapa:

 

 

Chciałbym również pozdrowić pozostałe osoby, z którymi miałem jakiś kontakt.

 

@Angelika, @Jellyfish., , , @aquax, @Freezu, , @KirG, @mAst3R7, , @Patryczek^^, @R4d3k, @starydobryFlint, @Lesto, @Kristo.

 

Przekażcie jeszcze pozdrowienia dla @GREG. Nie miałem okazji się z nim pożegnać.

 

Miło było was poznać!

 

 

Wątpię, żebym kiedyś wrócił. Chociaż "nigdy nie mów nigdy".

 

Na serwerze od czasu do czasu będzie grał mój Kochany braciszek, prawdopodobnie pod nickiem "BRAT Nynka". Bądźcie dla niego wyrozumiali i życzliwi. Ma 7 lat.

 

Nie wiem czy będę odwiedzał forum, a w związku z problemem ze steam, to jedyny kontakt pozostaje na FB. Parę osób ma mój numer telefonu. Możecie pisać, dzwonić jak również przekazywać mój numer komuś w potrzebie.

 

Będzie mi was brakowało! :papapa:

 

 

Bywajcie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nynuś, jak możesz nas opuszczać w takiej chwili :(.

 

Może coś się jednak da zrobić z tym problemem? Nooo, bo szkoda by było bym straciła takiego porządnego admina jak Ty...

 

Ehhh, mimo wszystko pamiętaj, że możesz na mnie liczyć! ;).

 

Powodzeniaaaaaaaa! :*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No aż KU*WA chce mi się powiedzieć po przeczytaniu tego.

 

Szkoda tracić tak wspaniałego człowieka.

 

Zróbmy zrzutkę każdy ile może i kupmy @nynek'owi nowego laptopa.

 

 

Będzie mi cb brakowało. Ciężko mi to pisać (nie jestem do tego przyzwyczajony) jednak będzie mi cb brakowało.

 

 

Laptopa oddawaj jutro do naprawy i wracaj prędko.

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wielki chłop z wielkim sercem. Dziękuje Nynuś za wszystko, super chłop z Ciebie ;) Wszyscy dobrze wiemy, że gdy wrócisz to zostaniesz ciepło przywitany bo takich osób jak Ty się nie zapomina :) O braciszka się nie martw, często tam gram i jak zobaczę, że ktoś spina to dość mocno przypier**le, a potrafię :good:

 

Jesteśmy w kontakcie :)  

 

  

 

 

 

PS. Błędny tytuł, ponieważ jeśli ja kogoś zabije to oznacza, że jeszcze trzeba iść ćwiczyć na boty 

 

nc1u9y.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Szkoda że odchodzisz mam nadzieję że zawitasz na serwerze jeszcze ,

 

 

 

Powodzenia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@nynek Porządna mordka, łatwy do zabicia, oporu nie ma :spiteful: więc chłopak poćwiczyć idzie! :D

 

 

 

Czytając to nie mogłem uwierzyć, że nasz kochany @nynek :spiteful: opuszcza nas :shok:

 

 

 

Wiem, że w głębi duszy tego żałuję i wiem też to, że za jakiś czas wróci do nas by dawać, nie którym korepetycje :spiteful:  ( @nynek wie o co biega :spiteful:  ) oczywiście z gry w cs'a ahahhahahaha ;)

 

 

 

Trzymaj się mordo :drinks:

 

 

 

Powodzenia w życiu prywatnym, wpadnij na dd2#2 to pozabijam darmowe fragi :air_kiss:

 

 

 

Łapa 8)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...