Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Morderca ..

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze to ponieważ dostał ss a ich nie mam po Akutalizacji + problemach z internetem a nie jestem tu tydzień ani miesiąc wieć zapytałem się co mam zrobić Pan H@ powiedział abym rozpisał demko więc o to ono :

 

 

 

Cięzko mi ocenić czy to jest dobrze rozpisane demko .. starałem się i uważam ze mam pare akcji które mówią ze czegoś sie nauczyłem od swoich nauczycieli :P co tu karają :)

 

 

 

 

 

DD2 #2     80.72.43.106:27032

 

 

 

de_dust2 02-11-2014 11:37 8.23 MB

 

ftp://hltvrec:[email protected]/s2831/nazwa-1411021137-de_dust2.dem.zip

 

 

 

3.18 

 

3.30  

 

5.30

 

6.20 

 

7.20 wh w swojego 

 

7.38.. dalo rade go zobaczyc :P   

 

9.15... skanowanie.. i nikogo nie zabilem

 

10.46 skany  z awp

 

12.35 ucieczka przed granatem ale sie nie udalo

 

14.45 wrogowanie dostaja granaty ;d 

 

15.25 widac w koncu moj skill :D   

 

15.50-16.00 info od ludzi i fart    

 

17.00 koncze swoja przygode i ss ;d

 

 

 

 

 

 

 

a i tak na koniec czasami mam takie zatrzymania lub lekkie zwieszenia.. bo mam od 2 dni problem z internetem i mam 2-3 sekundowe mega lagi lub mi neta wywala ;/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie przypominam sobie, aby jakikolwiek gracz nie dodając ssów dostał UB, to samo powinno tyczyć się Adminów i tym bardziej Adminów, którzy powinni dawać przykład. Nie będę oglądał tego dema moim zdaniem bez UB. Nie ma ss, nie ma UB. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na demku mało jest takich akcji do których można się przyczepić po za tym część akcji mogło pójść info na ts jak dla mnie czysty po za tym nie gra tu jeden dzień tylko ponad 3 lata jak nie więcej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisał dziś do mnie Morderca o to że po aktualizacji nie może znaleźć ss tak samo jak zrobiono mu na innej sieci znamy Mordiego nie od dziś i na pewno nie jest on odpalony po za tym od grać nie potrafi :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oglądane na WH. (pełne modele_

 

 

 

02:21 - Jak to jest INFO na TS to ja jestem Matka Teresa. 

 

02:31 - skanowanie Modelu Tero przez Brame. 

 

02:57/03:12 - Rozglądanie się przez skrzynie i wyczekiwanie + pada. 

 

04:15 - reakcja na model za bramą. 

 

04:51 - chowa sie przed tero który idzie na respie. 

 

05:17 - wyraźny skan celownikiem na Model(T) na środku.

 

05:26 - skan celownikiem przez "podłogę" Modelu)T) na respie CT. 

 

06:14 - nie ma ścian. Po przejściu środka skanuje dalej model(T) przy zielonych boxach. 

 

06:24 - wyczekiwanie. 

 

07:00 - skan celownikiem modelu(T) na środku.

 

 

 

haPek!! Rozumiem, że demka nie oglądałeś. 

 

 

 

Według mnie demko potwierdza, że w każdej akcji mojego opisu gracz miał WH. Dalej nie oglądam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja może powiem tak osobiście nic do Mordercy nie mam , ale zasady powinny być takie same dla graczy jak i zarówno dla adminów . Brak ssów = Brak UB , była niedawno sytuacja z jednym adminem serwera gdzie nie wstawił ssów bo ich nie miał i n-ty nie dał mu ub + zabrał mu range + uprawnienia admina .

 

 

 

Wniosek nasuwa się jeden degradacja z funkcji admina + bez UB. I jedyna szansa na UB to 100 reklam sieci .

 

 

 

 

Nie zależnie od tego kto ile jest na sieci zasady powinny  obowiązywać każdego tak samo .

 

 

 

W szczególności jeżeli są to 3 lata , to po tych 3 latach powinien wiedzieć jakie panują zasady i jakie wiążą się z tym konsekwencje  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin to też gracz, więc powinien tak samo być traktowany jak inni. To, że @Morderca jest długo na sieci i znacie go realnie, nie powinno mieć to znaczenia. Znać go możecie znać ale skąd wiecie co ma na kompie?

 

Nie ma screenów nie ma UB. Inni jak się tłumaczą, że nie mają ss'ów i proszą o sprawdzenie demka to piszecie "dostałeś ssy a nie demko do oceny". Więc jeżeli traktujemy każdego z osobna tak samo to niech tak będzie. Demka nie ma co oglądać, bo będzie spalone niby poprzez "info z ts'a". Tak więc moim zdaniem powinieneś zrobić 100 reklam własnoręcznie aby dostać UB.

 

 

 

PS. Nic osobiście do Ciebie Mordi nie mam. :)

 

 

 

 

 

2:53 - wyczekiwanie +B

 

6:20 - nie słychać nikogo, kucak i czeka +B

 

9:14 - za szybko strzelił plus smoke i nic nie widać +B

 

10:30 - +/- B

 

11:12 - perfidny model +B

 

15:00 - z modelu na model +B

 

15:05 - idealnie na głowę +B

 

16:00 :  +B

 

16:22 - +/-B

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5.30 +/- B

 

6.20 -B

 

7.20 -B

 

7.38 -B  

 

9.15 -B

 

10.30 +/-B

 

11:10 +b

 

14.45 -B

 

15:00 +B z modelu na model

 

15.50 +/-B

 

 

 

//

 

Takie tematu nie powinny być w ukrytym czasem?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wkleję jeszcze raz czasy na których gościu ciśnie na WH i robi idiotów z Adminów którzy są na serwerze bo chyba ktoś jest ślepy albo udaje kolegę.

 

 

 

02:21 - Jak to jest INFO na TS to ja jestem Matka Teresa. 

 

02:31 - skanowanie Modelu Tero przez Brame. 

 

02:57/03:12 - Rozglądanie się przez skrzynie i wyczekiwanie + pada. 

 

04:15 - reakcja na model za bramą. 

 

04:51 - chowa sie przed tero który idzie na respie. 

 

05:17 - wyraźny skan celownikiem na Model(T) na środku.

 

05:26 - skan celownikiem przez "podłogę" Modelu)T) na respie CT. 

 

06:14 - nie ma ścian. Po przejściu środka skanuje dalej model(T) przy zielonych boxach. 

 

06:24 - wyczekiwanie. 

 

07:00 - skan celownikiem modelu(T) na środku.

 

 

 

 

 

W każdej sytuacji jest WH nie ma żadnego plus/minus. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie obyło się bez obejrzenia tego demka z hltv ,  wziąłem pod uwagę również akcje rozpisane przez kolegów wyżej co prawda niektóre akcje nie wydawały się grą na wh ale rozpiska poniżej mówi sama za siebie te opinie się nie wzięły z nieba w rozpisanych poniżej akcjach widać gołym okiem grę na wh  .

 

 

 

Moja opinia oddzielona jest taką kreską /

 

 

 

 

 

 

 

 

Akcje opisane przez  DobryChlopak

:

 

 

 

 

 

 

 

 

02:21 - Jak to jest INFO na TS to ja jestem Matka Teresa. /

( nie jest to naturalne obrócenie się tylko mierzy po modelach znajdujących się przed anarchią )

+B

 

 

 

02:22 - 02:59 - ewidentnie mierzy na modele 

( przy starciu z TT pada )

+B

 

 

 

02:31 - skanowanie Modelu Tero przez Brame.   /

( z tej akcji nic nie można wywnioskować bo ani razu nie strzelił )

-B

 

 

 

 

02:57/03:12 - Rozglądanie się przez skrzynie i wyczekiwanie + pada. +B

 

 

 

04:13/14 - zaczyna namierzać TT który wybiega z anarchii na długą widać to w chwili kucania

+B

 

 

 

04:15 - reakcja na model za bramą. (reakcja na model za bramą była w 04:17 minucie ) +B

 

 

 

 

04:51 - chowa sie przed tero który idzie na respie. /

( Ta akcja jest niejednoznaczna ) +/- B

 

 

 

 

05:17 - wyraźny skan celownikiem na Model(T) na środku. /

( Tutaj widać jak mierzy już na model , fakt było słychać strzał z awp ale nie było do końca wiadome gdzie ta awka się znajduje ) +B

 

 

 

 

05:26 - skan celownikiem przez "podłogę" Modelu)T) na respie CT. /

( Dokładnie od 05:25 - 05:27 jedzie po modelu TT widać to bardzo wyraźnie gdy tt się zatrzymał to on równo z nim celownik dokładnie jechał w miejsce gdzie się znajdował TT) ++B

 

 

 

 

06:14 - nie ma ścian. Po przejściu środka skanuje dalej model(T) przy zielonych boxach. /

( 06:11 mierzy już na model TT który znajduje się za bramą , w 06:12 widać jak już przyszykował celownik do strzału . Skąd wiedział że tam jest skoro wybiegł z opóźnieniem z respa?) +B

 

 

 

 

06:24 - wyczekiwanie. /

( 06:21 nie słyszał tam nikogo a już kucnął i wymierzył celownikiem prosto w model +B

 

 

 

 

07:00 - skan celownikiem modelu(T) na środku. / ( Tutaj bym powiedział że czysto akurat w tej akcji nie zdążył już wymierzyć ) -B

 

 

 

 

 

 

 

 

Akcje opisane przez Positive_ (?????) :

 

 

 

 

 

5.30 +/- B /

( mógł słyszeć tam TT ale też i mierzył model przez podłogę ) +/- B

 

 

6.20 -B /

( 06:21 nie słyszał tam nikogo a już kucnął i wymierzył celownikiem prosto w model +B

 

 

7.20 -B /

( wybrałeś taki moment w demku gdzie i tak nic nie można stwierdzić , widział CT  na radarze  ... )

 

7.38 -B 

( z Twojej akcji nic nie wynika bo jest już koniec rundy ale  7:33 rzuca HE akurat pod okno , tylko skąd wiedział że tam jest a nie np na blisko po prawej ? ) +B

 

 

9.15 -B /

( 9:13 kuca w 9:14 minucie zaczyna przesuwać celownik w lewo wprost na zbliżającego się TT ) +B

 

 

10.30 +/-B /

tutaj ewentualnie mogę się zgodzić

 

11:10 +b /

  ( tutaj ewidentna reakcja na model ) +B

 

 

14.45 -B /

( z tej akcji nic nie wynika bo on w tej minucie stoi na respie )

 

15:00 +B z modelu na model

( zgadzam się z resztą widać jak on ewidentnie mierzy po modelach a nie skanuje jak inni gracze , typowa gra modelowa/ perfidne wh ) ++B

 

 

15.50 +/-B

(15:47 - 15:59 ewidentnie celownik jest na modelu mimo że TT nie widać a w dodatku  zabija go HS ) +B

 

 

 

 

 

 

Mimo iż nie mam nic kompletnie do Mordercy to zastanawia mnie jedna rzecz co skłoniło go do odpalenia tego gówna ? screeny może i posiada i nie chce nam ich pokazać ale nie rozumie po co ta cała szopka wstawił by screeny i zaoszczędził by nam czasu na oglądanie demka i jego rozpiskę . Tak czy siak moją opinie macie wyżej . Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

2:21 +b

2:22-3:06 +b

4:15 +b

5:17 +b

5:26 +b

6:21 +b

7:24 +b

8:21 -/+b

9:14 +b

10:30+b (odnośnie wypowiedzi Richarda to za długo przeciąga)

11:01 +b 

11:14 +b

14:57 +b

16:00 +b

16:22 +b

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również wypowiem się co do tego dema  demo jest spalone . A tak na marginesie nie za długo takie sprawy się ogarnia ?? temat nie dotyczy dema tylko ss-ow których morderca nie posiada i moim zdanie powinien być traktowany na równi z innymi graczami .Czyli werdykt powinien być bez unbana z możliwością zrobienia 100 reklam .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Morderco, podobno nadal twierdzisz i wmawiasz ludziom, że nic nie miałeś. Od ponad 3 lat jesteś na sieci, dlatego dodam jeszcze coś od siebie. Zresztą sam twierdzisz, że jak mógłbyś po takim czasie coś podobnego zrobić (pomińmy twoje dawne przygody będąc jeszcze opiekunem jednego z naszych serwerów). Moim zdaniem już to demo nie pozostawia żadnych wątpliwości i niestety, mimo że Cię lubię muszę stwierdzić, że po prostu robisz z siebie niepotrzebnie idiotę.

 

 

 

Sieć cs-naoczni.pl, serwer ODD2, godzina po banie na MH: http://scr.hu/2zv8/mptl6. Tam odwołania nie napisałeś, a powód jest jasny: Wallhack. Z ciekawości obejrzałem sobie to demo z HLTV. Oglądając te z naszego serwera byłem w szoku i myślałem, że tego już nie przebijesz...

 

 

 

http://www27.zippyshare.com/v/94905137/file.html

 

 

 

13:00

 

14:45

 

17:05 ...

 

18:00 ...

 

18:35

 

19:30

 

19:45 ...

 

20:45-21:35

 

23:12 1/4

 

 

 

Oglądaliśmy z chłopakami na TS3 i ręce nam opadły...Tutaj też Ci ktoś podpowiadał? Mordi, proszę Cię zachowaj się jak dorosły chłop i skończ tę dziecinadę. Popełniłeś błąd i tyle, po co te czarowanie. Podobno Twój znajomy z BL'a sprawdzał demo i stwierdził, że nic na nim nie ma. Jeśli chcesz wrzucę te dwa dema na BL'a, skoro na ich opinii bazujesz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...