Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]SLODZIAK - Podanie.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Jakub

 

2. Kontakt: steam; operatywny_oprawca lub SLODZIAK || Multi-Head.pl , PW , telefon (podam prv) , TS (siedzę często)

 

3. Lokalizacja: Piasek (k. Pszczyny) oraz w okresie studiów Gliwice

 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: 1-5 godzin (zależy od dnia - życie prywatne itp. ale ostatnio często pogrywam szczególnie mieszańce)

 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 1-7 godzin (podobnie jak z cs'em zależy od dnia)

 

6. Posty (min. 500 sensownych): Jest nawet ponad 1000 (staram się żeby zawsze były sensowne)

 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Na forum chciałbym przede wszystkim utrzymywać porządek - to moim zdaniem należy do głównego obowiązku moderatora.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Nie ukrywam, że moją perełką byłby dział UBT gdzie chyba najczęściej łamany jest regulamin, ale oczywiście całe forum ogarniałbym w miarę moich możliwości.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Myślę, że jest (nie wiem czy ktoś na mnie narzeka).

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jeśli chodzi o wypowiedzi pisemne to wydaje mi się, że jestem cierpliwy i staram się być systematyczny.

 

11. Coś o sobie: Przez dużą liczbę osób jestem dobrze znany, a jeśli chcecie się czegoś więcej o mnie dowiedzieć, to zapraszam tutaj: http://multi-head.pl/topic/29032-mo%C5%BCe-ja-te%C5%BC-si%C4%99-przerzuc%C4%99-na-ffa-d-nocny-wywiad-z-kub%C4%85/

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Zajmowałem je tutaj i myślę, że dobrze się sprawowałem, ale to już zostawiam ocenie administracji, która chyba jeszcze pamięta mnie za czasów sprawowania tej jakże ważnej funkcji. Z obsługą skryptu rzecz jasna sobie radziłem i aktualnie też bym sobie poradził (moim zdaniem do tego wystarczy umiejętność czytania i znajomość języka angielskiego więc dla mnie to żaden problem tym bardziej, że zajmowałem się też innymi forami).

 

13. Obowiązkowe mikro: JEST

 

 

 

 

 

 

@Agust: Spodziewałem się, że może pojawić się to pytanie - dlaczego już nie jesteś moderatorem ? Moderatorem już nie jestem, bo swojego czasu musiałem zniknąć na pewien czas z sieci z powodów prywatnych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę,że jak najbardziej trzeba dać Ci szansę. Jestem na TAK. Dałeś się fajnie poznać i z tego wynikło,że jesteś w porządku. Do tego miły i pomocny. Na pewno sobie poradzi na tym stanowisku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie. Miałeś już moderatora na tej sieci i z niej zrezygnowałeś. Dajmy szansę komuś innemu niech się wykaże :) Poza tym wróciłeś na sieć kilka miesięcy temu, a są osoby, które czekają na tą funkcje znacznie dłużej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słodziak dobry i prawilny człek z pewnością sobie poradzi.. W porównaniu do tamtych podań, to podanie jest wielkim faworytem.. Spełniasz wymagania i obowiązkowy wiek.. Nie tak jak w innych podaniach, ze kloca się czy maja 15, a może 16 lat..

 

Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia chłopie :)

 

Trzymaj się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK:

 

 

 

+Posty

 

+Długo juz na sieci

 

+Mozna dać szanse

 

 

 

-Ubt cos niedawno slabo bylo

 

-I te ostrzezenie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...