Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Opiekunowie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej, proponuję przy każdym serwerze, tj. w "Nasze Serwery" z boku animacji każdego z nich napisać, kto jest opiekunem danego serwera. Myślę, że byłaby to fajna sprawa w celach informacyjnych. Link, gdzie moim zdaniem powinny być umiejscowione te informacje: http://imgup.pl/di/IU5H/bez-tytu-u.png

 

 

 

Tylko dałem przykład, to nie ja jestem od tego, gdzie to powinno być napisane :P.

 

 

 

@Strajk zgadzam się, lecz wiedzą o tym osoby, które trochę tu są. Nie ukrywam, że napisałem tą propozycję z myślą o nowych graczach, którzy nie będą tak dobrze znali forum jak stali bywalcy, a będą mieli jakiś problem, jakieś pytanie tudzież jakąś sugestię i od razu im się rzuci to w oczy, nie będą musieli szukać.

 

@Mem chodziło mi o to, by w danym miejscu, czyli koło obrazka każdego z serwerów po prostu napisać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wystarczy zjechać na sam dół i kliknąć w opiekun adminów i pisze Ci kto jest gdzie opiekunem 

 

 

 

 

Otóż to dobrze chłopak mówi. " polać mu "

 

 

 

A tak ogólnie to pomysł mi się podoba, zawsze jakoś inaczej by wyglądało, trochę zmian nie zaszkodzi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak.

 

Szybciej znajdzie się nick OS i kontakt do niego, zamiast wysyłać PW i czekać na odpowiedź.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


He he he

 

 

 

Graficznie czy po prostu napisać? 

 

 

 

 

 

Bo ekhem dodam. Graficznie jedynie grafikę typu "@Joe" i url do niego dodać

 

Ręcznie, hmmm ... Suabo trzeba byłoby zajobać całą linijkę żeby wkleić tam. A to może troszkę kategorię powalić. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...