Skocz do zawartości
DobryChlopak

[ZAMKNIĘTY]Czas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

 

Jak wydłużymy mapy, to będziemy dochodzili do 200 fragów na mapę :o

 

 

 

Neutral

 

 

 

 

Szczerze????

 

 

 

Ilu jest takich graczy co będzie miało po 300? ilu znasz takich co mieli w ciągu 30 min ?

 

 

 

Jestem jak najbardziej za propozycją kolegi :)

 

 

 

uważam, że w większości sytuacji zaczynasz się "rozkręcać" a tu nagle (Buuuuu) nextround ^^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A ja jestem w ogóle za usunięciem czasu mapy, a wprowadzeniu np. gry do 20 wygranych rund dla danej drużyny :) W ten sposób może zachęciło by to graczy do wykonywania celów mapy i nie trzeba by było o tym ciągle przypominać :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem w ogóle za usunięciem czasu mapy, a wprowadzeniu np. gry do 20 wygranych rund dla danej drużyny :) W ten sposób może zachęciło by to graczy do wykonywania celów mapy i nie trzeba by było o tym ciągle przypominać :)

 

 

Można byłoby spróbować. W końcu te punkty dla teamów by się do czegoś nadały. A jeżeli pomysł by wypalił, to wprowadzić go również na dd2 #2.

 

 

Runda trwa (chyba 25min), więc dużo się nie stanie przez te 5min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za, żeby przedłużyć czas trwania mapki do 30 minut.

 

 

 

Ascxw propozycja w sumie też nie jest głupia. Możliwe, że zachęciło by to graczy w końcu do wykonywania celów. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również jestem za przedłużeniem mapy (na DD2 #2 również) :).

 

 

 

Zgadzam się z "Fuck the system" <--- nieraz ona przemija w bardzo krótkim czasie, aż czasem człowiek nie zauważy, że mapa dobiega końca.

 

W sumie to tylko 5 minut różnicy, więc nikogo nie zbawi, a kilku graczom urozmaici grę :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak dla mnie to może zostać tak jak jest, bo mapa i tak się przecież zmieni na dd2.

 

 

 

 

A ja jestem w ogóle za usunięciem czasu mapy, a wprowadzeniu np. gry do 20 wygranych rund dla danej drużyny :) W ten sposób może zachęciło by to graczy do wykonywania celów mapy i nie trzeba by było o tym ciągle przypominać :)

 

 

 

 

To że cześć graczy nie wykonuje celów mapy to jedno, jednak z drugiej strony admini czasem bezpodstawnie slay'ują graczy albo poganiają ich tekstami paka/cele w sytuacjach np. jak ktoś został sam na 6-7.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

O ile się nie mylę, to dawniej było 30 minut, to ludzie chcieli skrócenia czasu... Zmieni się teraz na 30 minut, to za 3 miesiące będzie dla niektórych za długo.... Nie dogodzi się wszystkim, a jak ktoś chce ogólnie 2h pograć to co za różnica czy zagra 6 rund po 20 minut, czy 4 rundy po 30 minut, jedynie ciągłość rozgrywki to zmieni... Fragów więcej? No i co z tego, równie dobrze na koniec rundy najlepszy mógłby mieć 15 fragów...

 

 

 

Skłaniałbym się ku pomysłowi "ograniczenia" rundowego zamiast czasowego, ale trzeba by to było przetestować np. na dd2 #2, żeby nie zburzyć tego na co ten serwer już ładny czas pracuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


niekoniecznie testować na innym, a po prostu niech admini spisują liczbę rozgrywanych rund w czasie mapy i wpisują w odpowiednim temacie, żeby można było mniej więcej ustalić liczbę rund, ewentualnie turniejówkę - 30 rund/do 16 wygranych

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja również jestem na nie, mapa jest cały czas ta sama więc co za różnica? Do tego co ci da te 5 minut... Jak już to lepiej zmienić czas na ilość wygranych rund.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

W przypadku ilosci wygranych rund to jestem na nie:

 

 

 

-Wtedy mapa mogła by się kończyć 2 razy szybciej

 

-Lub trwać "w nieskończoność"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...