Skocz do zawartości
HardeQ

[ZAMKNIĘTY]Prawda zawsze wyjdzie na jaw.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Krystian.

 

 

 

http://multi-head.pl/topic/3011-siemaad/

 

 

 

Niedługo wybije trzeci rok mojej obecności na sieci, jednak jest coś co przez te prawie trzy lata ukrywałem.

 

Nie mam siedemnastu lat, jestem dwa lata młodszy.

 

 

 

Zdecydowałem się to powiedzieć po 3 latach, kpina, nie?

 

Właściwie to mogłem odejść i łudzić się, że w internecie każdy jest anonimowy. Mimo wszystko jest coś co zaważyło na tym co zdecydowałem.

 

 

 

Jest tu okropnie dużo ludzi, których szanuję, z którymi się dogaduje, są też ci z którymi mam i miałem spięcia (kto nigdy nie miał spiny niech pierwszy rzuci kamień).

 

 

 

Trzy lata kiedy wchodziłem na sieć za pośrednictwem Scooby Doo bałem się, że tutaj jak na każdej innej sieci będzie panowały uprzedzenia i generalizacja, nikt nie będzie mnie brać na poważnie mimo, że k***a od zawsze starałem się myśleć racjonalnie.

 

Jednak to nie ma być wytłumaczenie, nie będę też mówił, że byłem małym głupim dzieckiem o nieufnej mentalności bo dalej tak jest.

 

 

 

Mam 15 lat, jednakże wszystkie konsekwencje przyjmę na klatę jako 17 latek. Nawet jeżeli wszyscy mną wzgardzą, stracą zaufanie, a sam skończę z czarną kreską na nicku.

 

 

 

Jedyne co mogę powiedzieć to przepraszam wszystkich, a szczególnie dwie osoby.

 

Consecuente - różniło nas 22 lata, choć tak na prawdę 24, a ty jednak dawałeś mi szansę raz za razem. Powiedziałeś kiedyś też, że jesteśmy tacy sami. Ch**a prawda, ja jestem kłamcą, a ty prawym człowiekiem. Nie wiem jak to przyjmiesz do wiadomości, po prostu przepraszam.

 

EvO - Tobie napisałem to dokładnie 10 minut temu i przyjąłeś to dobrze, mimo wszystko to nie to samo. Jestem kłamcą i szmatą, a jedyne co mogę to przeprosić.

 

 

 

Przepraszam wszystkich, którzy zaufali mi i dawali mi szansę. Osiągnąłem na tej sieci wiele, zawsze zarzekałem się (jednak mówiłem coś prawdziwego), że chcę pomagać graczom i to jest prawda.

 

 

 

Chociaż wiadomo już dlaczego w większości przypadków byłem za dawaniem szansy młodszym w podaniach.

 

 

 

Jeżeli to oznacza dla mnie bana bądź co innego to chciałbym jeszcze raz przeprosić i podziękować za 3 lata, które tutaj spędziłem choć różnie bywało.

 

 

 

Sam nie wiem jak to możliwe, że tak długo to kłamstwo się trzymało.

 

Może to moje typowo dorosłe podejście do życia, a może debilizm i trochę szczęścia oraz przyciszania sumienia.

 

 

 

Nigdy w życiu nie przypuszczałbym, że byle gierka wymusi na mnie takie rozwody i żale.

 

 

 

Brzmi to śmiesznie, no trudno, jak mówiłem biorę odpowiedzialność za swoje czyny.

 

 

 

Chciałbym nadmienić tylko, że jeżeli kiedyś ktoś będzie potrzebował mojej pomocy to.. zawsze do usług.

 

 

 

Pozdrawiam, Krystian.

 

 

 

Edit: Kenpachi Zaraki - to dzięki :v

 

TeeZ - jeżeli przyjdzie mi doczekać na tej sieci takiej chwili to.. obiecuję :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo wszystko podtrzymuje to co napisałem na steam. Nadal Cię szanuję  niektórzy pewnie spytają dlaczego ? Odpowiedź jest prosta:

 

Po 1 przyznałeś się  (troszkę późno ale jednak)

 

Po 2 na prawdę jesteś osoba na poziomie i wiele osób powinno się od Ciebie uczyć.

 

 

 

 

 

 

 

Znam Cię już trochę (w sumie od początku). Odbyliśmy wiele ciekawych rozmów. Często po sobie jeździliśmy (chyba nigdy nie na serio), pomagaliśmy sobie, po prostu polubiłem Cię, a to czy masz te 17 czy tam te 15 to już mniejsza o to :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Niewierze... 15 lat i emeryt. Co za kraj! Nawet chyba u bierzmowania nie byłeś? NA poważnie:

 

1. Gratuluję i szanuję odwagę

 

2. Cieszę się że na forum tematycznym mamy cousecuente bo to tylko utwierdza mnie w przekonaniu że robisz niesamowitą robotę, nie tylko jako administrator czy forumowicz.

 

3. Osobiście Cie nie skreślam, zostań z nami a już za rok spełnisz wymagania na admina ;)

 

 

 

Pozdrawiam

 

Joe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli nie wykorzystywałeś tego kłamstwa do kolejnych, do poziomu mopa nie masz co się porównywać. Życie toczy się w ciągłych kłamstwach i kłamstewkach, o niektórych nie zdajemy sobie nawet sprawy i pewnie o wielu z nich już się nie dowiemy (czasem chyba lepiej żyć w nieświadomości). Dobrze, że potrafiłeś się przyznać, z dnia na dzień zapewne było o to ciężej. Lepiej późno, niż wcale i w takich, a nie innych okolicznościach.

 

 

 

Dopiero teraz zwróciłem uwagę...z tytułem niestety nie trafiłeś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja uważam , że Twoje obawy były bezpodstawne , ponieważ są tu osoby na sieci , które są od Ciebie młodsze . Jednak sądzę , że inteligencją przewyższasz nie jednego 20 a nawet 30 latka , jesteś mądry i dojrzały. Czytając Twoje wypowiedzi na sb jak i w postach/tematach , byłam zdumiona , że 17 latek ma taki wysoki poziom inteligencji , a co dopiero 15 :o . Polubiłam Cię i czy masz 17 czy 15 , dla mnie nie robi to różnicy ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gratulacje HQ, po 3 latach wyjawiłeś prawdę. WOW

 

Ja nawet tygodnia bym nie wytrzymał jakbym kogoś oszukał.

 

No cóż, dla mnie to nic nie zmienia, tylko szkoda, że 14 latek był S@.

 

Powodzenia, myślę, że zmienisz swoje podejście do pewnych spraw.

 

Pamiętaj, że w internecie są ludzie, którzy Ci ufają i szanują, zapewne tak jak w prawdziwym życiu :)

 

 

 

Jeszcze raz powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak, 14 latek miał s@. Mimo wszystko długo ta ranga pośród wszystkich u mnie nie gościła, a jedyne co po niej zostało to pomarańczowy kolor i jej postarzająca nazwa.

 

Nie mam co zmieniać podejścia, ponieważ ono akurat JEST (nie twierdzę, że wtedy było, troszkę się przez ten czas zmieniło) dobre. Można powiedzieć, że bałem się, iż ktoś będzie mnie lekceważył dlatego, że jakaś część moich rówieśników bawi się jakimiś śmiesznymi kartami albo śmieszy ich byle marne słowo "siusiak". Nazywając to profesjonalnie - ucieczka przed rzeczywistością :)

 

 

 

 

 

 

Jeśli nie wykorzystywałeś tego kłamstwa do kolejnych, do poziomu mopa nie masz co się porównywać. Życie toczy się w ciągłych kłamstwach i kłamstewkach, o niektórych nie zdajemy sobie nawet sprawy i pewnie o wielu z nich już się nie dowiemy (czasem chyba lepiej żyć w nieświadomości). Dobrze, że potrafiłeś się przyznać, z dnia na dzień zapewne było o to ciężej. Lepiej późno, niż wcale i w takich, a nie innych okolicznościach.

 

 

 

Dopiero teraz zwróciłem uwagę...z tytułem niestety nie trafiłeś.

 

 

 

 

N-ty jak najbardziej nie musisz mi tego tłumaczyć, ponieważ ja to po prostu wiem. Mimo wszystko osoba, która przestrzega się kłamstwa (o ironio - to ja) mogła zakończyć to już dawno temu. Nie osiągnąłbym tyle co osiągnąłem, trudno. Swoim zachowaniem tylko potwierdziłem swój wiek. Nie do końca natomiast się zgadzam z nietrafionym tytułem. Otóż prawda (nie ważne ile jej to zajmie - czy tydzień, miesiąc, rok, trzy lata, czy nawet 100 lat) i tak w końcu zostanie objawiona światu. Może to być moja złudna i po prostu dziecinna opinia, jednakże twierdzę, że takie wartości jak prawda naszą rzeczywistość jeszcze odwiedzają.

 

 

 

 

 

 

Niewierze... 15 lat i emeryt. Co za kraj! Nawet chyba u bierzmowania nie byłeś? NA poważnie:

 

1. Gratuluję i szanuję odwagę

 

2. Cieszę się że na forum tematycznym mamy cousecuente bo to tylko utwierdza mnie w przekonaniu że robisz niesamowitą robotę, nie tylko jako administrator czy forumowicz.

 

3. Osobiście Cie nie skreślam, zostań z nami a już za rok spełnisz wymagania na admina ;)

 

 

 

Pozdrawiam

 

Joe

 

 

 

 

1. Zero tu odwagi, gdyby to wyznanie miała cechować odwaga to już dawno temu znajdowałoby się na forum, w końcu postąpiłem za swoim sumieniem, wcale nie wykluczone, że po prostu zrobiłem to za późno.

 

2. Consecuente niewątpliwie robi i robił niesamowitą robotę. Czasami zapewne sam nie zdaje/zdawał sobie z tego sprawy.

 

3. Pozostawiłem wolny wybór kiedy pisałem ten temat, a przepraszałem nie po to by uzyskać wybaczenie. Miło mi, że tak to ująłeś, jednakże ja już myślę nie mam czego zbytnio na tej sieci szukać (jeśli chodzi o rangi i tytuły oczywiście). Honorarium (które i tak teraz nie ma większego znaczenia) będę musiał zostawić innym ludziom.

 

 

 

Dziękuje wszystkim za wszelakie opinie w temacie, jestem ogromnie wdzięczny, że tak żeście to przyjęli. Miłego dnia życzę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Gratuluję odwagi, po tym co przeczytałem to uważam, że i tak jesteś dojrzały jak na swój prawdziwy wiek. 

 

Wiek to tylko liczba, najważniejsze jest to co ma się w głowie, nie na papierku. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

HQ nigdy nie wiedziałem ile masz lat i nigdy mnie to nie interesowało. Może kiedyś zapytałem ale bardziej z zasady niż dla informacji. Ile byś nie miał lat, zawsze się dogadywaliśmy. Dodałeś ich Sobie? Nie martw się niebawem będziesz chciał ich Sobie ujmować, czas leci nieubłaganie dla każdego :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...