Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Basta! Teraz przemówi RASTA!

Rekomendowane odpowiedzi

e655dd5cd0a92474.jpg




Znacie Rastę? Każdy go zna, bo on zawsze szalone teksty ma! Takim stwierdzeniem można określić Naszego drogiego kolegę. Jego szaleństwo powoduje że przyciąga do siebie wielu graczy jak magnes. Przyznam że wywiad jest zróżnicowany w pytaniach oraz bardzo zakręcony! Zapraszam do lektury!


- Witaj Rasta może na początek przedstawisz się Nam drogi kolego i powiesz co tak naprawdę robisz w swoim pięknym życiu?



Witaj :) Mam na imię Chrystian , mam 16 lat, mieszkam w Poznaniu i uczęszczam do Gimnazjum. Jestem małym gimbusikiem.



- Chrystianie jesteś znany w tworzenia avków na TS3. Posiadasz w tej dziedzinie spore doświadczenie. Powiedz Nam skąd bierzesz pomysły na ich wyszukiwanie?



Staram się brać dosyć śmieszne (zazwyczaj z google grafika) , ponieważ graczy to rozbawia a potęguje to jeszcze moje poczucie humoru. Zazwyczaj pomysł na wyszukanie pewnych zdjęć biorę z mojej szalonej główki.



- Bardzo wierzę w Twoje zdolności. Może tak na szybko byś coś wykonał dla naszego użytkownika LOVOnany?ego?



Tutaj na szybko, specjalnie dla kochanego LOV'a:
(klik i macie powiększenie)


984ba8cb45d1d0d8m.jpg



- No troszkę się pośmiałem z tego avka. Co lubisz robić w wolnym czasie, oprócz grania w CS?



Lubię robić przypał z kolegami, a tam gdzie jesteśmy to zawsze jest głośno. Mam jednego winter edita z moich "akrobacji" , jeśli chcesz mogę podesłać linka. Jeszcze gram w piłkę ale 4fun.



- No pewnie pochwal się swoim wyczynem, chętnie to zobaczymy. Powiedz Nam gdzie wykonałeś tą ewolucję?
(Rasta to ten w czapce co robi trzy ślizgi :P )


Ślizgi zostały wykonane praktycznie pod kościołem na boisku, a tutaj zamieszczam link:








- Koło kościoła? To wybudowaliście jakaś skocznie czy jak to się odbyło?



Nie. Wylaliśmy dwa baniaki butelek pięcio litrowych, dzięki czemu powstała naprawdę imponująca ślizgawka.



- Masz jakiś ulubiony team piłkarski. Najlepszy zawodnik roku 2013?



Moim ulubionym teamem jest Arsenal Londyn a nie mam ulubionego gracza. Jedno wiem na pewno, Cristiano Ronaldo zasłużył, na nagrodę!



- Mógłbyś powiedzieć Nam o swoich trzech największych cechach?



Jestem sprytny , mądry i potrafię dobrze improwizować.



- Oj tak ta ostania cecha przydaje się w szkole. Dobrze się uczysz czy raczej trochę z Ciebie leniuch?



Uczę się średnio. Nauczyciele mi mówią że jestem leniwy ale mogę mieć bardzo dobre oceny. Niestety muszę się zgodzić że, jestem takim leniuchem.



- Słyszałem że masz karę? Jest to związane z Twoimi wynikami? W jakiej formie jest wykonywana.



Mam karę za zachowanie, które mam naganne. Dostałem pisemną naganę dyrektora, mam karę na komputer ale będę się jeszcze dziś starać o zmniejszenie jej. W sumie to kiepsko, bo nie mam co robić, a moi koledzy muszą zakuwać do poprawki i siedzę prawie cały dzień w domu.



- Możesz powiedzieć Nam za co ta uwaga, co się takiego stało?



Obraziłem taką osobę która jest ruda i jest to chłopak , coś mi powiedział i zaczęliśmy się kłócić i powiedziałem "Zamknij r** ruda szma**" i się popłakał...



- No tak Rasta to nie TS na którym wszyscy są rudzi. Pewnie teraz trochę żałujesz swoich słów w stosunku do kolegi?



Przeprosiłem go i normalnie rozmawiamy. Wiesz działałem pod wpływem chwili i nie za bardzo kontrolowałem słowa, które wypowiadałem.



- Wracając do sportu. Odniosłeś w nim jakieś większe sukcesy? Medale?



Mam tam z dwa medale na turnieju, Deichmann za 2 razy 2 miejsce. To by było tyle z moich osiągnięć sportowy.



- Deichmann? A co to za turniej?



Wiesz co to było sponsorowane przez ta firmę która sprzedaje buty. Na pewno ją kojarzysz bo nie raz tam szukałeś bucików. Pamiętam że graliśmy na boiskach TKKF. A, przypomina mi się że, jeszcze byłem na innym turnieju ale nie mam medalu ani nic.



- Tradycyjnie poproszę Cię o link do Twojej ulubionej piosenki. Może wiąże się z tą piosenką jakieś ciekawe wydarzenie bądź historia?







Z ta piosenką właśnie kojarzy mi się wyjście na dwór i nakręcenie winter edita. Potem kumpel znalazł starą lodówkę i zaczęliśmy na niej zjeżdżać.



- Chcesz kogoś pozdrowić? Wyznać komuś jakaś prawdę? Dawaj Rasta!



Chciałem bardzo pozdrowić całą serwerownie Multi-Head.pl , szczególnie : Lovonanego - Brudny zamykacz ;d , Chudy - śmierdzą mu stopy :c , POLAND. - Jest Mokry i nie umie grać w snookera, n-tego dnia - Gratuluje opiekuna ;d i chciałem Ci powiedzieć że te 3:0 w billarda to dlatego że dałem Ci fory, Benka (trikera) który musi się uczyć i jest HOMO, Wszystkich graczy i adminów COD MODA 200 lvl Płacz na ninje ;c , 13. - Fragera na topkę tylko ;d , Zielona Wesołych Walentynek <3, Vequsia <3 Który bawi się w sterowniki! , wszystkich graczy DD2 i DD2 #2, naszego redaktora Ostina <3 :* OGÓLNIE TO DZIĘKI ZA WYWIAD!



- Również dziękuję Ci Rasta, trzymaj się i pielęgnuj te cech które są w Tobie najlepsze.




~OST~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Normalnie aż się wzruszyłem! Wielkie propsy dla was mordy! Powstało kolejne arcydzieło, świetny avatar, filmik również śmieszny i Rasta w realu jeszcze gorszy bot niż w wirtualnym świecie. :D Czekam na więcej!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hah Rasta dawno o Tobie nie słyszałem i nie gadaliśmy. Ładnie to tak ?? :D

 

Ogólnie jak zwykle OST wywiad ciekawy i  miły dla oka. Rasta ładne ślizgi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No evo trzeba pogadać :D

 

 

 

Bardzo długo to trwało xD Ale w końcu : D ! <3

 

 

 

Dziękuję za wywiad :D !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejny bdb wywiad :D bardzo fajnie się czytało :)

 

 

 

Dobrze, że nie jestem RUDY ^^ hahahah :P

 

 

 

Łap+ za dobrą robotę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

- Bardzo wież

e w Twoje zdolności. Może tak na szybko byś coś wykonał dla naszego użytkownika LOVOnany?ego?

 

 

 

Fajny wywiad. Miło się czytało, tylko zauważyłem jeden znaczny błąd ortograficzny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Fajny wywiad. Miło się czytało, tylko zauważyłem jeden znaczny błąd ortograficzny.

 

 

Slabo wie"ż"y dlatego jest przez Ż :)

 

 

 

Jestem sprytny , mądry i potrafię dobrze improwizować.

 

Do tego dodal

bym skromny

hehe

:)

 

Wywiad na plus :) Czekamy na kolejne .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ost ;D jesteś boski w wywiadach :)!!!. Co do Ciebie Rastuś pogadamy jak Cie dopadnę ze o mnie zapomniałeś ;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No własnie xD Tutaj specjalne pozdrowienia dla Mordercy rakieciarza i teraz mi się przypomniały te chwile na Codzie ;D Klan P*******eni  :D To było zajebiaszcze :D  :D !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...