Skocz do zawartości
Gość

kto lepszy Messi, czy Ronaldo?:-D

Rekomendowane odpowiedzi

Messi to talent , Ronaldo natomiast ciężka praca . A mogę powiedzieć, że talent to nie wszystko. ;)

 

 

 

Ps : W dzisiejszych czasach bez znajomości , ciężko jest się wybić. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Messi w Barcelonie bez Xaviego i Iniesty byłby piłkarzem trzeciorzędnym...w Argentynie pokazuje swoje prawdziwe oblicze, ledwo co w pole karne przeciwnika z piłką wchodzi.

 

Taka jest prawda i nie piszę tego z nienawiści do Barcy, czy samego Messiego...po prostu Messi wybił się dzięki Xaviemu i Inieście i tyle..w barwach swojej reprezentacji jest słabym ogniwem.

 

 

 

CR7 wyprowadził swoją druzynę do awansu ( mówię tu o Portugalii ) , ciężko pracuje, walczy o każdą piłkę, nie czeka jak Messi w polu karnym by mu ktoś podał. Sam od połowy biegnie i odbiera...w w obecnej LM zdobył więcej bramek w fazi grupowej niż król strzelców poprzedniej LM.

 

 

Cristiano Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie obecnych czasów.

 

Jednak nie ma prawa równać się z Zidane,Ronaldinho,Beckham,R.Carlos,Rivaldo,  - to była elita piłki nożnej i nikt na pewno przez najbliższe 10 lat nie będzie lepszy od nich.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


aquax, w tym sezonie, jak na razie tak, zgadzam się. Na przestrzeni całego roku nie powiedziałbym. Pierwsze półrocze należało do Messiego. Strzelał, asystował i osiągnął więcej od Cristiano.

 

 

 

Keymil~ , nie zgodzę się z Tobą. Stała gadka przeciwników Messiego - uzależniony od drużyny i słaby w reprezentacji. Tylko w tym roku w reprezentacji strzelił w 7 meczach 6 goli i zaliczył 5 asyst (druga część roku kontuzja). Na przestrzeni całych eliminacji był liderem całej drużyny, praktycznie w każdym meczu bramki i asysty (eliminacje startowały pod koniec 2011 roku). Słabe występy w reprezentacji już dawno minęły. Nie sądzę również, żeby piłkarz trzeciorzędny, nawet mając obok siebie Xaviego czy Iniestę, zdołał strzelić w jednym sezonie 91 bramek na najwyższym szczeblu (sezon, w którym wygrali tylko ligę), zgarniać wszelkie indywidualne nagrody na przestrzeni kilku lat. Ja na orliku, w lidze ogórkowej, nie byłbym w stanie tyle ukłuć. :D To nie jest przypadek. Pisząc o tym, że Messi czeka w polu karnym za piłką troszkę cię poniosło. :D Messi i Cristiano to wielcy piłkarze, w ostatnich latach poziomem gry nieosiągalni dla reszty. Na tę chwilę CR7 jest numerem jeden, to nie ulega wątpliwości. Patrząc na całokształt dotychczasowej kariery, ciężko oceniać. Ja minimalnie wyżej postawiłbym Messiego, ale każdy ma prawo do własnego zdania. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie CR7 pracuje ciężko na swoją pozycje na boisku. A Messi? Ostatnio przebiegł o 2 km więcej niż bramkarz co świadczy o jego postawie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...