Jump to content

Recommended Posts

Posted
3 godziny temu, señor napisał:

A mojego 4k nie ma? :(:(:(:(:( To byla moja jedyna najlepsza akcja w tym roku :(

Ale fragmovie kozak, tylko mnie zastanawia czemu consec tak dlugo wyjmowal molo XDDDD Zapomnial dziadek gdzie go schowal? XDDDDD

mam czarno biały monitor. ciężko rozpoznać :D

 

Posted
10 minut temu, Master napisał:

moja szkoła chlopaki! ;) szkoda ze zabraklo mojego 4k z USP na cobblestone ale pewni orzy kolejnej czesci sie pojawi ;)

 

 PS. Malu naly blad w filmie, Gustaw nie ma kalacha xD

Już ma :D

Posted (edited)
2 godziny temu, Master napisał:

moja szkoła chlopaki! ;) szkoda ze zabraklo mojego 4k z USP na cobblestone ale pewni orzy kolejnej czesci sie pojawi ;)

 

 PS. Malu naly blad w filmie, Gustaw nie ma kalacha xD

 
@Master tutaj sprostowanie :) Ta akcja była rozegrana za czasu kałacha :D Ale ogólnie film na plus :D  @Consecuente prawie jak Snax, a tak po za tym to nie kałach tylko kałach w laurach :D   :D  

Edited by Gustaw99
Posted
Godzinę temu, Gustaw99 napisał:

 
@Master tutaj sprostowanie :) Ta akcja była rozegrana za czasu kałacha :D Ale ogólnie film na plus :D  @Consecuente prawie jak Snax, a tak po za tym to nie kałach tylko kałach w laurach :D   :D  

Chyba noob w laurach :D

Guest vertisek
Posted (edited)
Dnia 7.04.2017 o 19:22, Freezu napisał:

warzywniak straszny, jaka ranga? 

Dopiero wbijam ;D jeszcze 2 meczyki i ranga także dowiem się może dzis ;D

+Edit G1:)

Edited by KATSU
  • Replies 26
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...