kitmax Posted April 10, 2017 #440212 Posted April 10, 2017 Witam mam dla was ciekawy lek przeciw bólowy ( na wszystko prawie) lek nazywa się DORETA i jest lekiem na recepte (12zł za 75mg 90 tabletek ) po spożyciu połowy dawki dopuszczalnej na dzień (z 8-4 lub silniejszej dawki 2 na 4 (na dobe) odczuwa się euforię nadmiar szcześcia itp. lek jest podobny do kokainy lecz słabszy i skutków ubocznych (po roku nieustanego zażywania można się uzależnić ) Choruję na ostrą Migrenę szyjną i stosowałem wiele laków przeciw bólowych lecz nic nie pomagało oprócz Skudexy (40zł za 20 tabletek na receptę podobne działanie i efekty ) oraz zioło lecz nie można palić co dziennie . Serdecznie polecam . ps. piszę to prawdopodobnie przez działanie tego leku i chęć pomocy innym. Koleżanka skreciła niedawno kostkę i po 1 tabletce mogła chodzić oraz nie odczuwała bólu .
Bene Posted April 10, 2017 #440215 Posted April 10, 2017 Koledzy jakiś czas temu odpłatnie brali udział w badaniu klinicznym leku bazujacym na morfinie i opium. Przez 3 weekendy po 2 dni brali leki i byli badani. Z tego co wiem odczucia mieli jak po dobrym zielonym. Obym sam nie miał potrzeby użycia takiego leku kiedykolwiek..
kitmax Posted April 10, 2017 Author #440216 Posted April 10, 2017 prawdopodobnie to była skudexa bo niedawno weszła na rynek ( a opis taki jak mówisz)
Bene Posted April 10, 2017 #440218 Posted April 10, 2017 52 minuty temu, kitmax napisał: prawdopodobnie to była skudexa bo niedawno weszła na rynek ( a opis taki jak mówisz) Możliwe, ryzyko pewnie było spore bo za 6 dni ponad tysiaka do ręki wzięli..m
eNt. To Ja Posted April 10, 2017 #440220 Posted April 10, 2017 Moim zdaniem lek ,,ketonal,, jest lepszy też przeciw bólowy na wszystko i również na recepte polecam ponieważ sam stosuję pomaga praktycznie na wszystko !
yeeee boiiii ツ Posted April 10, 2017 #440222 Posted April 10, 2017 Najlepszy lek to "BAKA" leczy wszystko sztuka 50 zł Polecam !!!
kitmax Posted April 10, 2017 Author #440303 Posted April 10, 2017 a to niecałe 15 i miesiąc na haju XD i zero bólu (rozciąłem sobie palce i dopiero kolega mi powiedział że mi krew się leje z palców XD)
Mentosik. Posted April 14, 2017 #441307 Posted April 14, 2017 To tak samo rozpuszczalnik. Sączysz szmatkę, nakładasz na twarz i odjazd (nie, nie korzystałem)
kitmax Posted April 16, 2017 Author #441979 Posted April 16, 2017 Tyle że tego nie musisz brać więcej niż każe lekarz
TurboDiesel Posted April 19, 2017 #443199 Posted April 19, 2017 Tak jak kolega wyżej pisał o rozpuszczalniku, tak działa. Mam praktyki w zakładzie blacharsko-lakierniczym, jak po lakierowaniu wdycha się wszystkie opary + mycie pistoletu rozpuszczalnikiem idzie się tym "zamroczyć". Na szczęście po wyjściu na świeże powietrze odchodzi ;D
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
4
2
1
1
Popular Days
Apr 10
9
Apr 16
2
Apr 14
1
Apr 19
1
Top Posters In This Topic
kitmax 4 posts
Bene 2 posts
SQNFUN 1 post
eNt. To Ja 1 post
Popular Days
Apr 10 2017
9 posts
Apr 16 2017
2 posts
Apr 14 2017
1 post
Apr 19 2017
1 post