Skocz do zawartości
kitmax

lek/narkotyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dla was ciekawy lek przeciw bólowy ( na wszystko prawie)

lek nazywa się DORETA i jest lekiem na recepte (12zł za 75mg 90 tabletek )

po spożyciu połowy dawki dopuszczalnej na dzień (z 8-4 lub silniejszej dawki 2 na 4 (na dobe) odczuwa się euforię nadmiar szcześcia itp.  lek jest podobny do kokainy lecz słabszy i skutków ubocznych (po roku nieustanego zażywania można się uzależnić )

 

Choruję na ostrą Migrenę szyjną i stosowałem wiele laków przeciw bólowych lecz nic nie pomagało oprócz Skudexy (40zł za 20 tabletek na receptę podobne działanie i efekty ) oraz zioło lecz nie można palić co dziennie . 

 

Serdecznie polecam .

 

ps. piszę to prawdopodobnie przez działanie tego leku i chęć pomocy innym.

 

Koleżanka skreciła niedawno kostkę i po 1 tabletce mogła chodzić oraz nie odczuwała bólu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Koledzy jakiś czas temu odpłatnie brali udział w badaniu klinicznym leku bazujacym na morfinie i opium. Przez 3 weekendy po 2 dni brali leki i byli badani. Z tego co wiem odczucia mieli jak po dobrym zielonym. Obym sam nie miał potrzeby użycia takiego leku kiedykolwiek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


52 minuty temu, kitmax napisał:

prawdopodobnie to była skudexa bo niedawno weszła na rynek ( a opis taki jak mówisz)

Możliwe, ryzyko pewnie było spore bo za 6 dni ponad tysiaka do ręki wzięli..m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak kolega wyżej pisał o rozpuszczalniku, tak działa. Mam praktyki w zakładzie blacharsko-lakierniczym, jak po lakierowaniu wdycha się wszystkie opary + mycie pistoletu rozpuszczalnikiem idzie się tym "zamroczyć". Na szczęście po wyjściu na świeże powietrze odchodzi ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...