yeeee boiiii ツ Posted April 11, 2017 #440752 Posted April 11, 2017 Imię: Adam Wiek: 19 lat Staż na forum: Od 18 lutego Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Otóż tak posiadam doświadczenie byłem redaktorem już na paru dobrych sieciach Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Takie mocne 8 Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Na chwilę obecną co dziennie od rana do nocy Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Po południu dodam wywiad ponieważ dopiero po południu będę pisał wywiad z @Olka♡
VEX` Posted April 11, 2017 #440754 Posted April 11, 2017 Na tą chwilę jestem na nie, a głównym tego powodem, jest Twoja interpunkcja. Jak zobaczę wywiad, to możliwe że zmienię zdanie.
Mamusiaa Posted April 11, 2017 #440755 Posted April 11, 2017 Odbędzie się wywiad , wstawi i ludzie ocenią co i jak . Myślę że da radę, szansę można mu dać i zobaczymy jutro
Pawe( L )eK Posted April 12, 2017 #440756 Posted April 12, 2017 (edited) Jak dla mnie na nie, dlaczego? Najpierw skladasz podanie pozniej piszesz wywiad, to cie przekresla u mnie i dla tego dalem na nie. Jesli sie starasz o stanowisko redaktowa powinienes najpierw udzielic ok.2 wywiadow a pozniej zlozyc podanie. Ps.Chetnie zobacze twoj wywiad Edited April 12, 2017 by Pawe( L )eK
SQNFUN Posted April 12, 2017 #440760 Posted April 12, 2017 Również jestem na nie, tak jak Pawełek wyżej wspomniał, powinieneś najpierw coś zacząć robić w redakcji zanim złożysz podanie, a nie na odwrót. Po za tym wywiad nie problem zrobić, wolałbym zobaczyć jakiś artykuł napisany przez Ciebie.
Doman Posted April 12, 2017 #440762 Posted April 12, 2017 Przykro mi Damazy, ale bez jakiejkolwiek pracy nie masz szans na posadę redaktora. Ten punkt jest po to, aby sprawdzić Twoją pisownię, jak budujesz zdania. Bez przykładowej pracy jestem na nie. Źle zrobiłeś, że nie poczekałeś na wrzucenie tego wywiadu, bo teraz podejrzewam, że będziesz musiał czekać 2tyg.
Th3End Posted April 12, 2017 #440763 Posted April 12, 2017 Również jestem na nie, interpunkcja leży (przecinki w szczególności, oraz kropki, które należy stawiać na końcu zdania) na sieci jesteś od niedawna (biorę pod uwagę aktywność), mało się udzielasz i nie widzę Cię w roli redaktora.
LOVASSS Posted April 12, 2017 #440765 Posted April 12, 2017 Interpunkcja nie leży, ale jej kompletnie brakuje. Poczekam na wywiad, oraz edytuje swój post. Spamujesz, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, ogromne nie.
Bezzi Posted April 12, 2017 #440771 Posted April 12, 2017 (edited) Tak jak wyżej pisze Lovas brak interpunkcji, "codzienne" piszemy razem a nie "co dziennie" oddzielnie, poczepiałbym sie bardziej, ale poczekam na wywiad i edytuje swój post. Wywiad sam w sobie dobry, bo poznałem lepiej Olke, lecz jednak przecniki w złych miejscach kropki to samo, nadal jestem na nie. Edited April 12, 2017 by Bezzi
aureox Posted April 12, 2017 #440779 Posted April 12, 2017 Tak jak koledzy wyżej pisali interpunkcja słaba (spokojnie u mnie też czasami xD) , jednak poczekam na wywiad i edytuję post. Na tą chwilę na nie.
~MiyaGu* Posted April 12, 2017 #440819 Posted April 12, 2017 (edited) Jestem na nie. Interpunkcja słaba, przynajmniej ja Ciebie mało widzę na forum. Może zmienię zdanie, jak wywiad będzie dobrze zrobiony. /Edit Wybacz, ale nadal jestem na nie. Ogólnie, to interpunkcja i jeszcze raz interpunkcja! Zwroty grzecznościowe z dużej litery. (Tobie, Ci, Cię, Ciebie, Was itp.) Brakuje bardzo dużo przecinków. Ogólnie wywiad jest dobry, ale błędy stylistyczne zrobiły swoje. @Damazy ♥ Edited April 12, 2017 by Just NoOne
yeeee boiiii ツ Posted April 12, 2017 Author #440832 Posted April 12, 2017 (edited) Zapraszam na wywiad z ♫Eleonora♫ Miłego czytania! Odpowiadający - ♫Eleonora♫Prowadzący - @Damazy ♥ Na sam początek standardowo opowiedz nam coś o sobie. Jak masz na imię, ile masz lat itd. Na imię mam Aleksandra, mam 25 lat (stara dupa). Mieszkam na śląsku dokładnie w Bielsku Białej. Jestem szczęśliwa żoną już od dziewięciu miesięcy, i mamusią trójki dzieci. W jakim miejscu w twojej miejscowości lubisz przebywać? Mieszkam ogólnie obok gór i uwielbiam chodzić w góry. Miejsce to Trzy Lipki można podziwiać niemal cała panoramę miasta, najpiękniejszy widok jest wtedy jak pójdzie się późnym wieczorem, jest tak romantycznie. Drugie miejsce to Klimczok trzeba wjechać kolejką w górę i przejść te 7-8 km do tego miejsca, inne powietrze można odpocząć, zrelaksować się. Jakie są twoje zainteresowania? Moje zainteresowania to muzyka i fotografia, oraz uwielbiam robić zdjęcia a zwłaszcza swoim dzieciom, ponieważ zostanie pamiątką na całe życie. A także lubię tańczyć oraz robić zakupy. Skoro interesujesz się muzyką to czego najczęściej słuchasz? Deep House, mixy z electro. Zawsze i codziennie słucham tego gatunku muzyki. Było jest i zawszę będę to słuchać. Jakie jest twoje największe marzenie? Moje największe marzenie to w końcu trafić 6 w Lotku. Tak na prawdę to moje marzenie jest takie, aby w moim a zwłaszcza dzieciom niczego nie zabrakło w życiu. Codziennie daję z siebie wszystko aby moim pociechom zapewnić wszystko co najlepsze i spełniać ich marzenia." Gdybyś wygrała milion złotych, to co byś z nimi zrobiła? Jak co bym zrobiła oczywiście że wydała hehe . Mhm ale na co to nie wiem, bym musiała je widzieć i poczuć w rękach a zapewne bym wtedy wiedziała co bym z Nimi zrobiła. Jaki jest twój wymarzony zawód i dlaczego? Hmm jak byłam mała zawsze uwielbiałam się bawić jako aktorka, wcielać się w różne osoby. Nie powiem czasami Mi się zdarzą odegrać jakaś rolę przed mężem hahah. Masz rodzeństwo, jeśli tak, to jakie są wasze relacje? Mam brata jest o rok młodszy ode mnie, relacje teraz się strasznie zmieniły dogadujemy się bez słów, jeszcze 4 lata temu oglądać Go nie umiałam hehe . Dziś mogę powiedzieć że mam brata zajebi****o. Przejdźmy do tematów filmowych. Jakie filmy oglądasz? Głównie to oglądam komedie, akcje no i oczywiście horrory. Jak trafiłaś na sieć Multi-Head.pl ? Zaczęło się to rok temu z nudów weszłam na Counter Strike i trafiłam na serwer Cod801 i zaczęłam tam grać, spodobał Mi się ten serwer i dowiedziałam się od ludzi jak nazywa się forum i po prostu postanowiłam się zarejestrować i zostałam do dziś i jestem adminem tego serwera 801. Skąd wziął się twój nick? Nick zmieniłam dziś bo od początku byłam Olka, ale postanowiłam zrobić mała zmianę. Dałam sobie Eleonora a dlaczego ? Hmm prosta odpowiedź są pewne osóbki którzy nazywają Mnie "Ruda" lub "Wiewiórka" i zastanawiałam się jaki nick wybrać i wpadł Mi pewien pomysł że w bajce "Alvin i Wiewiórki" występowała wiewiórka o imieniu Eleonora i stąd ten nick się wziął. Dlaczego postanowiłaś zostać na dłużej na tej sieci? Dzięki tej sieci poznałam ciekawych ludzi z którymi można się pośmiać porozmawiać szczerze bez żadnych jajców, był taki okres że chciałam odejść po prostu,lecz porozmawiałam z osobami którzy nie chcieli abym odchodziła namawiali abym została i po kilku próbach namówień postanowiłam zostać. Jak oceniasz pracę administracji na forum? Wiem że ta praca nie należy do łatwych, ale widzę że dużo się starają robić dla tej sieci i powiem wielki szacunek dla Nich . Wiem że ich stać i zrobią dużo, kto wie może za jakiś czas czymś Nas zaskoczą nowym pomysłem. W jakie grasz gry poza CS? Ostatnio pobrałam Paladins bo zauważyłam że kilka znajomych w nią gra, po odpaleniu tą grę wizerunkowo Mi się spodobała zagrałam tam parę minut hehe, i jakoś tak gram cały czas w CS. Jest coś co byś chciał zmienić na forum? Szczerze ? To nie, wszystko jest dokładnie rewelacyjnie zrobione, działy tematy itp wszystko można bez żadnego problemu znaleźć. Wolisz jeść w domu czy na mieście i dlaczego? Pewnie że wolę w domu, wolę sama coś ugotować, upiec. Lubie po prostu gotować i eksperymentować w kuchni. Co najczęściej robisz w wolnych chwilach? Oczywiście porobię coś w domku porządki, gotowanie spędzanie czas z dziećmi, spacerki. Tak po za tym to gram w Cs-a bo wtedy mam tą jeszcze chwilę dla Siebie i korzystam z tego ile mogę. No odpoczynek też Mi się należy. Kogo z sieci darzysz szczególną sympatią? Mhm szczerze nie zdradzę Wam tego. To Moja słodka tajemnica. Jakim samochodem chciałabyś wyjechać na Polskie drogi? Hmm żadnym boję się jeździć samochodami, ponieważ doświadczyłam 3 wypadki i po prostu się boję jeździć. Jak z Mężem mam jechać np do Krakowa czy nawet te głupie 20 km to cała mokra się robię. Może kiedyś przełamię ten strach. Niestety zbliżamy się do końca wywiadu. Chciałabyś kogoś pozdrowić? Pewnie że tak @MeGusta @Bezzi @Bene @Phonex @Tomass ツ jeżeli kogoś nie wymieniłam to pozdrawiam Was również. Dziękuję za pozdrowienia i za poświęcony czas. Cześć A dziękuje również, miło było Cześć Edited April 12, 2017 by Damazy ♥
KUCYK! Posted April 12, 2017 #440844 Posted April 12, 2017 Ciekawy wywiad, myślę że się nadasz Na TAK
~Szejk` Posted April 12, 2017 #440846 Posted April 12, 2017 Wywiad w miare. Ale i tak jestem na NIE. Slaba interpunkcja
venividiwandi Posted April 12, 2017 #440871 Posted April 12, 2017 Niecałe dwa miesiące na forum, nie. Postaraj się dłużej i wracaj.
Missia Posted April 12, 2017 #440877 Posted April 12, 2017 @Damazy ♥ Jako, że nie wiem czy skorygowałeś tekst, proszę Cię o poprawienie tego fragmentu: "Moje zainteresowania to muzyka,fotografia uwielbiam pstrykać zdjęcia a zwłaszcza Swoim dzieciom, rzecz oczywista pamiątka na całe życie pozostanie. Taniec uwielbiam tańczyć,zakupy każda Kobieta je uwielbia." oraz tego "Moje największe marzenie to w końcu trafić 6 w Lotku Tak na serio to Moje marzenie jest takie, aby w Moim a zwłaszcza dzieciom niczego nie zabrakło w życiu Codziennie daję z Siebie wszystko aby dzieciom zapewnić wszystko. I spełniać im marzenia." Chcę zobaczyć jak to będzie wyglądać.
Mamusiaa Posted April 12, 2017 #440880 Posted April 12, 2017 To co napisała Misia ten drugi fragment występowała interpunkcja. Nie wiem dlaczego tak zostało napisane xdd
Mentosik. Posted April 12, 2017 #440881 Posted April 12, 2017 Szanuje. W wywiadzie jest dużo zdjęć co jest na wielki +. Można dać Ci szanse
Natsu Dragneel Posted April 12, 2017 #440918 Posted April 12, 2017 (edited) Grafikiem byles chyba przez 2 dni po czym gdy sie dowiedziales, ze nie mozesz otrzymac "Opiekuna Grafikow" zrezygnowales co jest dla mnie mega zalosne i smieszne, tutaj bedzie to samo. Jestem na nie. Edited April 12, 2017 by Natsu!
yeeee boiiii ツ Posted April 12, 2017 Author #440919 Posted April 12, 2017 Teraz, Natsu! napisał: Grafikiem byles bodajze przez 2 dni po czym gdy sie dowiedziales, ze nie mozesz otrzymac "Opiekuna Grafikow" zrezygnowales co jest dla mnie mega zalosne i smieszne, tutaj bedzie to samo. Jestem na nie. Sorrki za wypowiedz Odszedłem ponieważ nie znam się dobrze na robieniu grafik więc odszedłem nie znasz powodu więc nie gadaj głupot.
yeeee boiiii ツ Posted April 12, 2017 Author #440920 Posted April 12, 2017 3 minuty temu, Smajli.hlx1 napisał: Na nie, ziomek prawie wszystko kopiuje od innych (zlecenia, wypowiedzi i nawet kolory wywiadu). Leci na kolorki, pierw grafik, potem admin a teraz redaktor? You're too fast. Miales 3 warny jak sie nie myle. Wiec no, poczekaj troche. Tu taj tak samo Po pierwsze nie lecę na rangi po prostu chcę pomóc i nic więcej. Nie wiesz więc po co gadasz.
Missia Posted April 12, 2017 #440999 Posted April 12, 2017 Muszę odrzucić Ci to podanie, ponieważ: 1. Jesteś z nami za krótko i wolałabym aby więcej osób Cię kojarzyło. 2. Kropki i przecinki zjadłeś na śniadanie, nie wiesz dokładnie gdzie jest wstawić. 3. Wielokrotnie komentując artykuły/wywiady wypowiadasz się jednym zdaniem, mimo świadomości, że jest to zakazane. 4. Najważniejszy punkt. Nie potrafisz znaleźć błędu w tekście. Dałam Ci wyzwanie, abyś skorygował własny wywiad i dalej nie rozumiem paru zdań. Zadawać pytania każdy potrafi, ale nie tego wymagam od redaktorów. Każdy redaktor powinien potrafić znaleźć błąd w tekście bo niektórzy piszą dużo błędów i jak taki tekst wyląduje w redakcji to aż oczy bolą. Jesteśmy nie tylko od pisania, ale też poprawiania cudzych błędów. Zapraszam za minimum 2 tygodnie.
Missia Posted April 12, 2017 #441000 Posted April 12, 2017 Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
4
3
2
1
Popular Days
Apr 12
21
Apr 11
3
Top Posters In This Topic
yeeee boiiii ツ 4 posts
Missia 3 posts
Mamusiaa 2 posts
VEX` 1 post
Popular Days
Apr 12 2017
21 posts
Apr 11 2017
3 posts