Skocz do zawartości
Doman

[ODRZUCONE] Podanie :/

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; tak

-Minimum 400 sensownych postów; tak 

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; tak

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym;  tak

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; tak 

 

Imię: Paweł 
Wiek: w maju 16
Czas spędzony na forum: długo
Doświadczenie w moderowaniu: jest
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: nie :c
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: tak
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: 2-3godz
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Mimo młodego wieku na każdej funkcji dawałem/ daje z siebie 100%. Nikt nie narzekał na moją pracę, a więc uważam, że wykonuje swoje obowiązki należycie. Spora część społeczności mnie zna, kojarzy. Chciałbym ogarnąć czat na naszym forum, na którym czasami się dużo dzieje, a moderatora akurat nie ma. Myślę, że jestem osobą godną zaufaną o czym świadczą moje rangi, na które zapracowałem zaufaniem wyższych :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo swojego wieku jest bardziej dojrzały niż niektórzy tutaj na forum. Jako redaktor , oraz Opiekun serwera spisuję się wręcz doskonale  , wypełnia swoje obowiązki tak jak należy.  Przykłada się do swojej pracy i widać niesamowite efekty (Bardzo ciekawe wywiady,artykuły).  Do tego jest aktywny na forum. Pawełek jest bezkonfliktowy , oraz bezproblemowy. Zawsze pewny tego i świadomy tego co robi  , lecz nie zawsze  mu to pomaga xD. Mimo tego wszystkiego jestem na Tak.

Życzę powodzenia

Edytowane przez Aureox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest na tak. 

Zgadadzam się z tym co napisał Auerox. Mimo wieku jest bardzo ogarnięty. Bardzo dobrze radzi sobie w redakcji. Support i OP? To samo. Nie ma nic w tym trudnego. 

Powodzenia bro! <3

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pawełku, posiadasz dużo ważnych rang, jesteś pewien że chcesz kolejną? Redakcja wymaga jednak trochę czasu redakcja fp niby mniej ale trzeba jednak też coś robić, Op serwera to również odpowiedzialna funkcja, a i jeszcze support admin. Ale ufam Ci jeżeli uważasz że dasz radę to jestem na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj Pawelek. Jezeli myslisz, ze poradzisz sobie z tymi rangami co masz + moderator. Nie mam nic przeciwko.. 

Jak na swoj wiek, bardzo ogarniety, kulturalny, pomocny.

Masz moje blogoslawienstwo TAK!

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chłopak często wchodzi na forum, teraz troszkę mniej ale jak oznajmił uczy się do egzaminów. Pomocny, kulturalny, nie wdaje się w kłótnie. Myślę że poradzi sobie na tym stanowisku. Tak, powodzenia :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak. Według mnie jest to aktualnie najlepsze złożone podanie na moderatora. Jest osobą bezkonfliktową i aktywną. Mimo, iż ma kilka rang to wydaję mi się, że nie będą mu kolidowały w pracy moderatora i da rade.

Edytowane przez Maajkeel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w sumie to nie znam Cie za bardzo, poza tym ze kilka razy strolowalem Cie na TS xDD  Posiadasz dwie bardzo wazne funkcje i dwie takie troszke mniej wazne  na Twoim miejscu zastanowilbym sie czy brac tyle na swoje barki bo jak to mowia, "co za duzo to nie zdrowo" :)  Neutral

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety, ale jestem na nie, dlaczego?

Jesteś redaktorem forum, redaktorem fanpage, oraz niedawno awansowałeś na opiekuna serwera (Znam Twoje poczynania z tym, lecz to co się działo zostawię dla siebie, gdyż jak to mówią "Co się działo w Vegas, zostaje w Vegas" więc to co się dzieje na steam, zostaje na steam :)), dodatkowo dochodzi życie prywatne, przygotowywanie się do testów przez Twoją osobę, na dodatek moderator? Bardzo wątpię, abyś sobie poradził z tak dużymi obowiązkami, które niosą za sobą te rangi. Poza tym widziałem raz w stosunku do mnie zachowanie, które było niezbyt przyjemne dla mojej osoby, ale jednak to wyjaśniłem z Tobą, więc już jest wyregulowane to. Jesteś osobą zbyt "humorystyczną" można rzec, że praktycznie wszystko bierzesz nie na poważnie, ale na żarty, lecz moderator powinien mieć taki ala włącznik, aby włączyć raz humor, a raz nastawienie powagi, co jest niezbędne aby sprawować tę funkcję. Przykro mi, lecz moim zdaniem jest za wcześnie, masz dużo wymagających rang, więc zajmij się nimi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za swoimi dziećmi zawsze stanę murem, koniec, kropka. Jestem na tak. Dlaczego?

@Doman to moja prawa ręka w redakcji, zawsze mogę liczyć na jego pomoc, nawet jeżeli nie ma czasu to tej pomocy mi nie odmówi. I gadanie, że ktoś ma dużo funkcji to bzdurnym gadaniem i szczerze mnie to irytuje. :zly: Sama miałam kiedyś 3 rangi na raz, które unosiłam bez problemu i wiem, ze na forum są również takie nolify jak ja, które również uniosą je bez najmniejszego problemu. Jeżeli złożył podanie to zdaje sobie sprawę, że w razie wu może objąć kolejną posadę, kolejny obowiązek i na pewno wie, że musi mieć również na niego czas. 

Pawełek jest wszędzie, podobnie jak BeZzi. Jest to jedno z trzech najlepszych podań na tą porę. :glupek:

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo, że stosunki między nami nie są zbyt "przyjazne" odkąd jesteś OP( Trochę więcej wyrozumiałości) :). Jak nim jeszcze nie byłeś wydałeś mi się być w porządku. Tak jak kolega wyżej pisał, wydajesz się być zabawną osobą, dla mnie jest to na plus :) Masz pod opieką jeszcze serwer awp, nie zapominaj o nim, bo jest jeszcze dużo na nim do zrobienia ;) Z tego co wiem, wolnego czasu Ci nie brakuje, myślę, że jakoś temu podołasz. Więc jestem na Tak. Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek na duży minus, zobacz tylko na swoje rangi, są arcy ważne, a Ty jeszcze chcesz zostać moderatorem - nie tędy droga, skup się na 4 MEGA WAŻNYCH rangach, bo coś czuje że nie uniesiesz ciężaru obowiązków.

Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NA NIE. Za duzo rang bierzesz na siebie  do tego jeszcze  egzaminy jak pisales i w koncu zaczniesz   zawalac i rezygnowac." Robmy  jedna  rzecz   dobrze  a nie   sto  na odwal".

Poczekaj jakis czas   i wtedy zloz  podanie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Doman podanie napisałeś tak byle jak od niechcenia, przynajmniej moim zdaniem co mnie z miejsca lekko odsuwa od głosu na tak. Jako członek ubt sprawowałeś sie bardzo dobrze, jako redaktor również. Awansowałeś niedawno na opiekuna serwera awp, moim zdaniem obecnie powinieneś sie skupić właśnie na tej randze, bo jest bardzo ważna. Jako osoba i użytkownik jesteś naprawdę w porządku, masz bardzo fajne poczucie humoru z mega dystansem do siebie i krytyka Ciebie nie rusza, dlatego wiem, że sie nie obrazisz za moją opinie, ale jestem na nie tylko i wyłącznie dla Twojego dobra, skup sie na tym co jest obecnie ważne, staraj sie dalej a na pewno w końcu osiągniesz dużo więcej :) 

Nie mniej jednak życzę Ci powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać zaangażowanie, ale podobna sytuacja jak u Riptona, nie znam Cię kompletnie, nie wiem jaką jesteś osobą, wiem tylko tyle co z opowieści. Jak dla mnie to jeszcze nie ten czas. Będzie z Ciebie pożytek w przyszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...