Skocz do zawartości
~MiyaGu*

[ZAMKNIĘTY] Redaktor twarzą w twarz.

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam Was na wywiad z @Doman.

Miłego czytania! :V

 

Julka

Doman

 

58f8cd5b4679f_PAWEDOWYWIADI.thumb.jpg.30529b69f7547a7760d5b7d9d7b629c4.jpg

 

Cześć Doman zgadzasz się na udział w wywiadzie? 

Hej, oczywiście.

 A więc standardowo, mógłbyś nam coś o sobie napisać? (wiek, imię, płeć i rozmiar bokserek)

Tak jak część wie, mam na imię Paweł, za niespełna miesiąc będę miał 16 lat. :D Płeć? chyba chłopak, ale przez bycie beliebers jestem wyzywany od "pedałów". to nie wiem.  :D Nie znam się na rozmiarach ubrań męskich.  Znam tylko rozmiary staników. :D 

 Skąd jesteś znawco?

Jestem z  Województwa Lubelskiego, niedaleko naszych przyjaciół z Rosji.  

Czy jest coś ciekawego w Twoich okolicach, co warto zwiedzić?

Są oczywiście ,,ciekawe" zabytkowe budowle, muzea, a tak to bieda wszędzie. 

Wspomniałeś, że jesteś belieber. Jak się zaczęła Twoja przygoda z Justinem Biberem?

Wszystko zaczęło się od tego, że przeglądając internet natknąłem się na jego fryzurę z 2015r, która mi się bardzo podobała. Strasznie chciałem mieć taką samą. Potem hodowałem te włosy, hodowałem, a kolejnym aspektem, który mnie przekonał do bycia beliebers był filmik 20-sekundowy, który zobaczyłem u koleżanki. Bardzo podoba mi się jego twórczość jak i osobowość. Ciekawym momentem jest to, jak ktoś mówi, że jest "pedziem", a zaliczył więcej dziewczyn niż dany hejter na oczy widział.  

video-1492693745.mp4

Czy miałeś taką sytuację, w której się z Ciebie śmiali, że jesteś #Belieber?

Śmieli to nie, ale w szkole często słyszę docinki typu ,,jak możesz jego słuchać", ,,zabij się". xD

Skoro jesteśmy w temacie, to napisz jaki jest Twój ulubiony wykonawca poza Justinem Bieberem?

Jeżeli już mówimy o kwestii muzycznej to lubię Enrique Iglesias'a, oraz muzykę anime

Jaki utwór Justina Biebera lubisz najbardziej?

Osobiście uważam, że każda piosenka jest supi, ale ostanimi czasy to ,,Despacito" 

Spoiler

 

 

Przejdźmy dalej. Jak sądzisz, dobrze poszły Ci testy gimnazjalne?

Ojj z testami to różnie. :D Tak liczyłem sobie +/- i myślę, że osiągnąłem wyniki, które chciałem, lecz jak wiadomo zawsze mogło być lepiej.

Powiedz, czy były jakieś podchwytliwe/trudne pytania, na które nie miałeś rozwiązania?

Hmm ojj było takich trochę. :D Z 5 razy strzelałem i patrząc po odpowiedziach w internecie, to większość celne.  

Jutro masz ostatni test z języka obcego. Napisz, jaki język sobie wybrałeś i dlaczego właśnie ten?

Wybrałem język rosyjski o poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Wybrałem ten język dlatego, że moje rodzeństwo biegle zna ten język, łatwo mi przychodzą wiadomości z niego i jest prosty. :D 

Do jakiej szkoły planujesz pójść po skończeniu gimnazjum?

Po skończeniu gimnazjum wybieram się do ALO( Akademickie Liceum Ogólnokształcące) o profilu klasy mundurowej. Chodzi tam moja kuzynka, mówi, że jest cytuję ,,ch*j*w*", ale patrząc na ,,koleżanki", które były tam na dniach otwarty jestem święcie przekonany, że będzie super. :D XD 

Jakie przedmioty w szkole lubiłeś, a których nie?

 Lubiłem WOS, EDB są to przedmioty łatwe, proste, podobnie jak z J.Polskim. Nienawidziłem za to mojego nauczyciela od matmy wrr chamski pan od matmy :<. Reszta przedmiotów szła mi w miarę sprawnie. Z katechetką w karty czasami pograliśmy, na biologii snapy porobimy, tylko ten nieszczęsny pan od matmy wrr... Na początku roku zwolnili pana od matmy, co sprawiło mi ogromną radość. Nową nauczycielką była nawet ładna 30-latka. Z racji, że byłem/ jestem słaby z matmy to aby mieć 4 na koniec roku zacząłem podrywać jej córkę. W pierwszym półroczu to pomogła i była czwóreczka na półrocze. Koniec roku zapowiada się podobnie. Owe informację sprawiają, że na mojej twarzy gości uśmiech. 

Jakim jesteś uczniem? Śmieszek heheszek czy jednak spokojny?

Jeżeli pisząc ,,śmieszek" miałaś na myśli, że dostaję jedynki, czasami uwagi to nie. Jestem grzeczny, żadnych uwag nie mam, jedynek podobnie. Biorąc pod uwagę wcześniejsze moje zachowanie, a obecne to się wiele zmieniło. Nie jestem konfidentem i nie sprzedaje kolegów.

Jaki był Twój największy przypał?

Ojj był taki jeden przypadek.  kiedyś miałem tabakę na stole, a mama w kuchni siedziała. Chciałem zobaczyć ile jeszcze jest w pudełeczku to otworzyłem i wysypało mi się wszystko.  Mama akurat wchodziła do pokoju i pyta co tak śmierdzi. (tabaka miała zapach malinowy czy jakoś tak XD) patrzy na klawiaturę, a tu wszędzie rozsypany jakiś proszek. Miałem spory przypał od mamy jak i ojca za moje ,,narkotyki". Było to głupie i staram się teraz nie denerwować moich rodziców. 

Gdzie się widzisz w przyszłości?

Widzę się w niebiesko-białym stroju, z czerwonym lizakiem i ładną czapką na głowie zatrzymując kierowców. Mowa tutaj o pracy w policji.  Nie wiem jeszcze dokładnie w jakiej jednostce, ale myślę, że drogówka.

Przejdźmy dalej. Jesteś jedynakiem czy masz może rodzeństwo?  

Mam starszego brata, oraz starszą siostrę. Kiedyś się biłem z siostrą o pilot, ale teraz mogę liczyć zarówno na pomoc od brata jak i siostry. :kappa: 

Jakie są relacje między Wami?  

Relację są na bardzo dobrym poziomie. Jako, że jestem najmłodszy to rodzeństwo w wielu sprawach mnie wyręcza i pomaga. Siostrę sobie dobrze ,,wyszkoliłem", bo nawet mi picie przyniesie, jak ładnie poproszę. :D 

Prowadzisz aktywny czy bierny tryb życia?

Hmmm z W-F mam same 5-6, ale jeżeli chodzi o taki codzienny tryb życia, to dużo biegam na only awp jak i only de_dust 2#2 (polecam  :D ).

Jakie masz hobby i zainteresowania?

Moje hobby to zarówno shuffle dance (rodzaj tańca), jak i filmy przygodowe, przyrodnicze.

Masz może jakieś zwierzęta w domu?

Z racji, że mieszkam na wsi to mam krówki, kotki, pieski, świnki (jedną Julę w zagrodzie :kappa:). 

 Jaki jest Twój wymarzony typ kobiety?

Jeżeli chodzi o wygląd, to na pewno z atrybutami z przodu i tyłu, blondi, okulary, a jeżeli chodzi o charakter to wrażliwa, czuła i parę innych słów o podobnym znaczeniu. :D 

W jakim wieku chciałbyś wziąć ślub i zostać szczęśliwym ojcem?

Powyżej 35 roku życia ^^. 

o.0 Opuśćmy sprawy prywatne. Przejdźmy dalej za tematem. Napisz, jak znalazłeś się na forum? 

Na forum znalazłem się, bo pewien admin z czasów swietlność go mod #1 dał mi ss kappa. Musiałem je wstawić, a więc musiałem wejść na forum. Początkowo zaglądałem tylko żeby zobaczyć co tam na serwerze słychać, a potem napisałem podanie o adma tego serwera i jakoś to poszło. 

Jak się zaczęła Twoja przygoda z grą Counter Strike?

W CS zacząłem grać od 2k14-2l15? Od momentu kiedy to CS:GO zawojował świat. Pamiętam, że kupiłem tą grę i pełny nadziei, że będę strzelać jak Jarek Pasha. Skończyło się na  tym, że mój komputer nie wyciągał wymaganej przeze mnie liczby FPS. Smutny, pogrążony w żalu pobrałem sobie 1.6. :/ 

Napisz, czemu "zdradziłeś" mnie i poszedłeś na inny serwer?

Odszedłem od ekipy go mod #1, bo starzy admini tacy jak Majkeel czy GolyGolas zaczęli grać coraz mniej i jakoś straciłem zapał tam samemu siedzieć.

Jak sobie radzisz z nowo nabytą rangą Opiekun Serwera?

Początki były nieco trudne. Chciałbym podziękować zarówno Tobie Julio za rady jak i @Frost`, ale najbardziej chciałbym podziękować dla @MeGusta, który poświęcił dla mnie najwięcej czasu, z każdym pytaniem ,,biegłem" do niego. Serwer ma się dobrze, adminów nabywa, trwają prace nad ulepszeniem jak i wyeliminowaniu błędów.

Masz jakieś plany dotyczące forum?

 Cieszę się obecnie z moich rang, lecz jest jedna ranga, którą bardzo chciałbym posiąść. Co to za ranga? A to już moja tajemnica. :D 

Napisz, czemu zrezygnowałeś z rangi UBT?

UBT to ranga wymagająca sporego nakładu czasu, a ja owego nie miałem. Wolałem się skupić na redakcji, która jest dla mnie bardzo ważna.

Powiedz, czemu właśnie Multi-Head, a nie inna sieć?

Multi-Head.pl przyciągnęło mnie na pewno na pierwszy rzut oka grafiką forum. Na innych forach jest syf szczerze mówiąc jak się wejdzie. Wszędzie nawalone jedno na drugim, kolory źle dobrane. Na MH jest prosta, ładna kolorystyka forum, ciekawe osobistości, jak na przykład Julka! :D (Napisze jej tak, żeby potem mnie nie biła i jej nie było przykro) 

Napisz, jak podoba Ci się nowy styl forum do poprzedników?

Nie podoba mi się obecne główne zdjęcie MH. Tło nawet, nawet, ale zdj główne mi się nie podoba. :D Wcześniejszy styl mi bardziej przypadł do gustu. xD 

Mógłbyś opisać każdego z administracji? 

A i owszem.

@aquax- pracowity, zawsze pomaga, jak ma czas.

@Malu- boję się go, nie znam go zbyt dobrze. xD

@Freezu- bardzo dobry grafik, z innej strony nie miałem przyjemności go poznać.

@Ania ;)-  Lubi anime, a więc i ja ją lubię. 

@Inte Tillgänglig Danke:*- kobieta o złotym serduszku.  Często się na mnie denerwuje, ale bardzo ją lubię.  

@happy-  Aruś  spoko mordka i pogadać i pożartować z nim idzie.

@SUNN.-  pracuś podobnie jak Mateusz, bezkonfliktowy, dobrze się sprawuje.

@LOVASSS-  człowiek o stalowych nerwach.

@Bene-  dobry doradca w sprawie kobiet.  

@Master-  trollował mnie na ts, a ja nawet o tym nie wiem i nie wiem, kiedy to miało miejsce. xD

Ciekawe opisy wykonałeś. Kończymy wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić, coś dodać? 

Chciałbym oczywiście pozdrowić Ciebie, że znalazłaś dla mnie chwilę, @Maajkeel@Bene@happy, @Aureox, @MeGusta i to chyba tyle. :D 

Dzięki za pozdrowienie i życzę miłego dnia!

Dziękuję, wzajemnie. :D 

 

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla tych którzy mają słabe nerwy nie polecam pobierać załącznika wideo :D 

A tak przechodząc do samego wywiadu, każdy jest jaki jest, słucha czego chce ubiera sie tak jak chce, jego życie jego sprawa. Wywiad długi jest co czytać dlatego plusik :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


29 minut temu, Bezzi napisał:

Dla tych którzy mają słabe nerwy nie polecam pobierać załącznika wideo :D

Ja mam jego stary występ z tsa, jak śpiewa Zenka. :kappa:

Wywiad super, tylko odrobinę mdłe kolory, co odpycha od czytania, poza tym jest super, nauka interpunkcji u wujka Enda się przydała. :wub::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To prawda mam stalowe nerwy, ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi, dobrze to określiłeś Domano. :D

Wywiad bardzo przyjemny, dużo ciekawych informacji, już trochę wiem kim jesteś. Ogólnie, to nie podoba mi się ten zielony kolor, strasznie razi po oczach. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam pojęcia czemu się mnie boisz -_- Biję mocno lecz nigdy bez powodu :pukpuk:

 

 

 Jeśli chodzi o Biebiera to szanuje, że pod wpływem presji i komentarzy twardo słuchasz dalej. Każdy ma swój gust 

 

Spoiler

 

"He don't give a damn about Bieber doin'!
what a demon, a behemoth, evil just seems to be seething through him"  


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad czytelny, długi, dzięki temu wywiadowi poznałem trochę bliżej Domana. 

Czekam na następne. :)  

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie nie ma się do czego przyczepić, prócz tych kolorków (oczoyeb). :D
+ oczywiście poleciał, bo jakby inaczej ^.^

@Doman - nie przypominam sobie, bym się 'często' denerwowała na Ciebie. Czasem mnie doprowadzasz do czerwoności, ale na pewno nie jest to często. :>
Jak przecież ostatnio Nasze konwersacja na steam (prócz dnia dzisiejszego) była chyba z dobry miesiąc temu. :P
Jednakże dziękuję za miłe słówka. :3 vicevera! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...