Skocz do zawartości
TTKMS

[ODRZUCONE]Odwołanie od bana.

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:01.06.2017

Nick gracza: Ąv2

Dowody:
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Ąv2 
[AMXBans] Reason : ' Aimbot ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 48859152 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 217.98.28.164 ' 

Świadkowie: C.o.r.t.n.e.y, paput

Uzasadnienie: Dostałem bana niby za AIMBOTA bez SS'ów chce się odwołać od bana. Grałem Szturmowcem i mogło się wydawać że mam AIMBOTA.

Edytowane przez TTKMS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www8.zippyshare.com/v/khZxDpQC/file.html  ---> to jest demko ;)

21:49 --> celownik dziwnie na głowe CT
21:55 --> Nie wiem skąd to strzelił

Jak na moje zdanie celownik przeskakiwał momentami za bardzo jak na szturmowca ;) Ale do oceny zostawiam UBT :) 

Edytowane przez Gustaw
Dodanie rozpiski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21;03 Strzały oddawane gdzieś w okolicach klatki piersiowej , a wyszła głowa +B.

21;52 Celownik po prostu LATAŁ +B.

21;57 Tutaj widzę ewidentnego Aima +B.

22;56 Znów celownik dziwnie lata +/-B.

Jak dla mnie spalony.

@Bezzi Ogarnij ten spam na dole.

 

 

Edytowane przez :.Aureox:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piszesz kolego , ze celownik mu dziwnie przeskakuje , ze nie wiesz jak on to strzelil ... To jest cod-mod i silnik 1.6 nie oddaje realistycznych strzalow poza tym ta klasa nie ma rozrzutu , a wiec biegajac na prawo i lewo strzaly leca dowolnym kierunku , wiem co pisze bo tak samo jest z perkiem eliminator rozrzutu . Uwazam , ze bany bez ss sa idiotyczne bo jezeli ktos oszukuje to tych ss nie wstawia , a plagiaty latwo rozpoznac . Sugerujesz sie demem i akcjami na ktorych widac ze gracz gra po prostu dobrze , a twoja obiekcja jest co najmniej smieszna . / C.o.r.t.n.e.y

Edytowane przez Kamsoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, Kamsoon napisał:

Piszesz kolego , ze celownik mu dziwnie przeskakuje , ze nie wiesz jak on to strzelil ... To jest cod-mod i silnik 1.6 nie oddaje realistycznych strzalow poza tym ta klasa ma rozrzut , a wiec biegajac na prawo i lewo strzaly leca dowolnym kierunku , wiem co pisze bo tak samo jest z perkiem eliminator rozrzutu . Uwazam , ze bany bez ss sa idiotyczne bo jezeli ktos oszukuje to tych ss nie wstawia , a plagiaty latwo rozpoznac . Sugerujesz sie demem i akcjami na ktorych widac ze gracz gra po prostu dobrze , a twoja obiekcja jest co najmniej smieszna . / C.o.r.t.n.e.y


Nie rozumiem po co te wypowiedzi skoro UBT ocenia czy kolega ma cos czy jest czysty. Wasze poręczenie nic nie daje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Kamsoon a czy to Ty dostałe bana, że sie wypowiadasz? Ten temat w żadnym stopniu Ciebie nie dotyczy swoje obiekcje zachowaj dla siebie ten dział nie służy do rozmów jak zobaczę tu posty inne niż członków UBT będę karał warnami.

UBT zapraszam do oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21;03 Lata celownik +B

21;52 Nie to tak nie powinien wyglądać celownik nawet na tej klasie +B

21;55 Pierwsze 3 kule oddane w pustkę, ale czwarta kula diametralnie zmieniła kurs i trafiła w głowę. +B

22;56 Strzały z ak na brak recoilu wyglądają dziwnie przyznam, ale jak zmienił bron na glocka gdzie wszystko jest normalnie -/+B

 

Dla porównania nagrałem swoje demko jak wygląda to na tej klasie i mi tak celownik nie lata, więc uważam że typ spalony.

http://www43.zippyshare.com/v/VikEFiXU/file.html

 @TTKMS "No Bania jak ty celujesz po nogach mając wbudowany eliminator to pzdr :)", ale po co ta agresja w moją stronę?  Czy ja musiałem strzelać w łeb hmm chciałem tylko zademonstrować jak wygląda recoil u normalnych graczy :)

Edytowane przez Idealna Bania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze dużo przed tobą ;)

Czy ty nie rozumiesz , że twoje komentarze są tutaj ZBĘDNE? , czekaj spokojnie na WERDYKT /Aureox

Edytowane przez :.Aureox:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21:03 na głowę +B

21:52 nieźle skacze celownik +B

21:55 bez komentarza .. +B

22:51 tu jakby próby normalnego strzelania -/+B

Spalony -_- 

"Spytajcie moich kolegów"  9_9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...