Skocz do zawartości
Oczkins

[POZYTYWNE]Odwolanie od bana JonSnow

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: JonSnow

Godzina, data zdarzenia: 08.06.2017 - 21:48:02

Mapa: Weestwood

STEAM_ID / IP: 94.251.217.193

Uzasadnienie: Dostalem Bana z uzasadnieniem AB. Nie wiem zawsze mialem robione ssy teraz ich nie ma. Mam premium na serwerze, lvl ponad 160. Wczoraj skonczyl sie Vip. Gram ponad rok. Prosze o wyjasnienie jak mozna. Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://aquax.hekko24.pl/bansmh/search.php

 

Tutaj kolego masz 2 katywne bany które :

Aktywne bany (2)
Data Gracz SteamID Admin Powód Bana Długość  
08.06.2017 JonSnow STEAM_2:0:1564576839 JAKoB AB Na zawsze  
31.05.2017 JonSnow Niedostępny BeZzi Cheatujesz [WYJASNIJ] Multi-Head.pl Na zawsze  

 

a do tego kolego i również Hapyy 

 

 

Edytowane przez piston
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie sprobojmy to wyjasnic bo tak, Ten od Bezziego pierwsze widze nic takiego nie mialem. Nie mam zmiennego Ip ani nic to jak moglem grac dalej? Mozecie posprawdzac Ip banowane? Kiedys mialem problem ktos wbijal mi na nick, rozmawialem na ten temat nie pamietam juz z kim na czacie jak sobie z tym poradzic.

 

 

Panowie widze teraz swoje bany jakie dostawalem, ale to nie byly moje, ktos gral na moim nicku,

Edytowane przez Oczkins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nick JonSnow jest od Zawalenia Banów  zmienny sidek propably tutaj mamy 31 maja perm od Beziego. Jakieś dzieci wbijają sb na ten nick z powpdu dużego lvl'u oryginalny nick to Jon Snow (ze spacją)

 

Tutaj temacik pistona poprzedni

http://screenshot.sh/m1PA4fn7JjGw4http://screenshot.sh/m1PA4fn7JjGw4

 

 

a tu ssy ban w odstępie 10 minut a na foum z 31.05 jest tylko permik od beziego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Oczkins napisał:

Panowie sprobojmy to wyjasnic bo tak, Ten od Bezziego pierwsze widze nic takiego nie mialem. Nie mam zmiennego Ip ani nic to jak moglem grac dalej? Mozecie posprawdzac Ip banowane? Kiedys mialem problem ktos wbijal mi na nick, rozmawialem na ten temat nie pamietam juz z kim na czacie jak sobie z tym poradzic.

 

 

Panowie widze teraz swoje bany jakie dostawalem, ale to nie byly moje, ktos gral na moim nicku,

Sorki ubt że sie wtrącam ale juz raz był z owym graczem problem twierdzisz że masz stałe ip a w tym temacie jakos miałem 2 bany aktywne na zmienne stem id ale ip te sam to jak to jest też nie widziałes ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie potrafie tego wyjasnic, ale w srode 31 maja nie gralem w cs. Srode i piatek spedzilem z dziewczyna mozecie to jakos sprawdzic po moim Ip keidy byly grane? Na pewno mozecie dojsc do sedna sprawy ja sobie z tym nie poradze. Nigdy nie mialem bana z wyjasnieniem ze czituje, teraz ten dzisiaj od jakoba zdazyl sie po raz pierwszy. Jestem znany dosyc na serwerze, gram sporo. Zapytajcie malutkiej zawsze z nia itemami sie wymieniam. JonSnow to moim nick bez spacji i jest od bardzo dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakob bo ja mam nick JonSnow. Nigdy nie gralem na innym ale te bany byly dwane na kogos kto gral na moim nicku, nie z mojego komputera i to nie ja. Nie mozecie do tego dojsc? Mialem 3 razy robione ssy, raz bana za predator missle. Sprawdzcie ze wszystkie sa z mojego ip, a jakies inne to nie mam zielonego pojecia skad to sei wzielo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cale zycie gralem karabinierem, teraz po resecie wzialem sobie shotera, nie gralem innymi klasami zapytajcie na forum czy mnie kojaza to powiwedza. nigdy nikt nie mial zadnych pretensji ani nic, i dodam ze nigdy u was nie gralem na innym serwerze jak COD400. PRosze jakiegos ogarnietego admina zeby to wszystko rozwiklal bo na pewno mozna do tego dojsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piston bylem w tym linku i bezzi napisal" ban dodany na samo Ip" To dlaczego ja normalnie wchodzilem i gralem dalej skoro moje ip podobno zostalo zbanowane?? Ja nie mam zmiennego IP od pierwszych moich ssow Ip nie uleglo zmianie, ciagle jest to samo na ktore bany byly tylko ssy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wierzę ci na słowo o zmiennym ip gdyż u większości dostawców wystarczy router zresetować aby sb to ip zmienić :) i gdybyś nie wiedział mówiliśmy o zmiennym sid (steamid) gdyż ip jest ukryte :) Proponuje po prostu nie grać na nicku ? JonSnow (bez spacji) gdyż oryginalny jest Jon Snow (ze spacją ) :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


JAKoB kiedys ktos napisal w grze bo prowadzilem klotnie z Jon Snow (ze spacja) ze do tego idzie dojsc ktory byl pierwszy po czyms tam, ze admin moze to sprawdzic

Prosze kogos o pomoc bo nie wiem jak z tego wyjsc, wiele razy pisalem ze ktos gra na moim nicku, zmienilem haslo, w poniedzialek kupilem sobie premke po resecie na shotera gdyz zawsze gralem karabinierem. Prosze pogadajcie z Malutka22 ona mnie kojarzy dobrze, Danieleq czy Nejten powinni tak samo. Glupia sytuacja bo nie bylem swiadomy nawet ze ktos dostawal bany na moim nicku

 

Popatrzcie pierwszy post pisalem na forum w pazdzierniku 2015 roku, pozniej 22 lutego 2017 wrzucalem swoje pierwsze ssy, i byly na nicku JonSnow bez spacji, wciaz od tamtego czasu mam to samo IP i ten sam nick, bany sa na jakies inne IP nie wiem kogo to ale pisalem o pomoc nie raz ze ktos gra na moim nicku bo mialem resetowane statystyki. W taki sposob mam zakonczyc gre na serwerze? To jest dla mnie niewyjasnione

Edytowane przez Oczkins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten temat przez te posty zrobił się wielki burdel. 

Powiem tak, @JAKoB inne steam_id, inne ip nawet zakres się nie zgadza czym kierowałeś się dając bana.

 

@piston a ty przez ostatnie 2 dni nie za dużo spamujesz? Takie rzeczy rozmawiaj z graczem na pw, a nie tutaj. Nie pozwolę robić mi syfu w tematach, poprzez takie posty. 

 

@Oczkins jeśli twój nick i są takie problemy mogłeś zgłosić się do kogoś z S@ o nadanie hasła na nick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@happy tutaj nie ma co dłużej czekać. Admin dał bana za swoje widzi misie gdzie nic sie nie zgadza ani ip ani sid. 

@JAKoB jeśli banujesz sprawdzaj dobrze bansa tak aby nie było takich sytuacji, nick+ip, nick+sid jeśli sie powielają wtedy działaj. 

@Oczkins tak jak pisał @happy zgłoś sie do s@ o założenie hasła na nick ułatwi Ci to cs'owe życie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...