Skocz do zawartości
senor

[ODRZUCONE]Podanie senor

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Radosław
Wiek: 18
Czas spędzony na forum: Ponad 2 lata
Doświadczenie w moderowaniu: Średnie
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak, głównie za spam.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: 3 godziny bankowo.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Ogólnie to chciałem zobaczyć jak to jest być moderatorem forum, oraz nauczyć się korzystać z panelu moderatorskiego. Lovek dał mi do zrozumienia, że swoją szanse zrypałem, ale mam nadzieję, że jednak administracja mi zaufa i da szansę na piastowanie tego stanowiska. Staram się uczyć na błędach i mam nadzieję, że widać, że zależy mi na tej sieci. Od jakiegoś roku staram się działać dla sieci od jak najlepszej strony, a ranga moderatora ułatwi mi działania nad rozwijaniem forum.

Edytowane przez señor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście nic do Ciebie nie mam Radek, ale myślę, że jest to zbyt wcześnie. Co prawda ostatnio "przystopowałeś" ze zbieraniem warnów, a jak wiadomo (przynajmniej mi) kolekcja warnów w Twojej gablocie była różnorodna (kultura, buractwo itp. w przeszłości) obecnie widzę Cię tylko na shoutboxie, albo jestem ślepy, albo nigdzie indziej nie zaglądasz, tak mi się wydaje. Co prawda do samej funkcji byś się nadał na moderatora, bo jednak widać w Tobie jakąś "kreskę" odpowiedzialności i dojrzałości, i na pewno bys się sprawdził lepiej, niż pewien kandydat. Porównując to podanie do poprzedniego, troszkę się poprawiłeś, ale jak wspomniałem, jeszcze nie jest Twój czas myślę, jeśli nadal będziesz trzymał ten poziom co teraz, lub wyższy, nie wdawał się w kłótnie, spiny, spory z innymi, oraz nie robił z pewnych tematów śmietnika, tylko poważnie i racjonalnie podchodził do każdej sprawy, myślę, że w przyszłości będzie z Ciebie kandydat niemalże nie do odrzucenia. ;)  Często dajesz się prowokować, co jest Twoją wadą i niestety, lub stety nie odpuszczasz. Popracuj, bo jedna cecha w Tobie jest na wagę złota, chodzi tu o nie patrzenie się za plecy, na boki, co inni myślą, to Ci się przyda podczas pracy moda. ;) "Wróć silniejszy!" :D  Powodzonka.

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TAK. Aktualnie najlepszy kandydat na moderatora. Posiada długi staż na forum, kulturę na odpowiednim poziomie oraz nie ma aktualnie żadnych innych rang, więc będzie mógł w pełni zająć się pilnowaniem porządku na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W redakcji pokazał swoją pracowitość jak i cierpliwość. W UBT pokazał jaki może być aktywny.

Bezkonfliktowa osoba z poczuciem humoru. Nie posiada obecnie żadnej rangi, więc znajdzie mnóstwo czasu.

Jestem jak najbardziej na Tak.

 

Edytowane przez breed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Akurat to podanie najbardziej mnie zaintrygowało ze względu na Twoją osobę Senorku :P 

Jak wiele osób każdy popełnia błędy jesteś osobą ambitną widać, że Ci zależy na rozwoju sieci co bardzo mnie cieszy. Widzę także BARDZO duży progres z Twojej strony jak i dystans do sytuacji, które sie dzieją na sieci. Mam kilka ALE co do Twojego egoizmu (wiesz o czym mówię) dlatego mam mieszane uczucia co do Twojej moderacji. Samo podanie napisane jest od tak, dlatego jestem zmuszony być na nie. Mimo to mam nadzieję, że zobaczę w Twojej osobie same aspekty społeczne, a nie (a)społeczne. 

Powodzenia :)

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A tutaj jestem na TAK. Jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi jest to najbardziej odpowiednia z dotychczasowych kandydatur zwłaszcza z jednego prostego powodu, nie masz żadnej innej odpowiedzialnej rangi na forum ani serwerze przez co mógłby się poświęcić nowym obowiązkom w dużo większym stopniu niż reszta. Jest aktywny czasem aż nad-aktywny, ale jako moderator może zdać egzamin i nadmiar energii spożytkować w pożyteczny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, ponieważ senor od dawna starał się o tą rangę - uważam że wprowadzi dużo dobrego jeżeli zostanie moderatorem. Regulamin jak i zasady tutaj panujące zna jak mało kto. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od dawna stara się o tą funkcję i widać że mu zależy. Dodatkowo da się z nim pogadać, czy to o schabowych czy o rodzinie danona, stara się nie wpadać w konflikty od jakiegoś czasu i myślę że podołałby tej funkcji. Ogólnie jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, ilekroć siedziałem z nim na ts to mówił że czeka aż rekrutacja na moda bedzie otwarta. Jest pracowity, sumiennie wykonuje swoje obowiązki, kest no-lifem, ma ciekawe poglądy jak i wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej na TAK. Jest to osoba, która nie ma żadnej wymagającej rangi na forum ani serwerze przez co mógłby skupić się na wykonywaniu pracy moderatora sumiennie i bardzo dobrze. Widzę, że dużo czasu spędza na forum, więc myślę, że warto dać mu szansę. Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sory senor ale jestem na nie. Dla mnie funkcja moderatora jest jedna z odpowiedzialnych na tej sieci a Tobie dużo brakuje u mnie najbardziej zaufania do tej funkcji. Jest to spodowane zachowaniem na sb, gdzie często krytykujesz moderatorów podkreślając rację tego co się wyżala. Ale i tak powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na neutral. Gdyż nie wiem czy poradzisz sobie z tą funkcją, a dlaczego ? Na sb jak zdaży się okazja krytykujesz osoby chyba wiadomo o czym mowa, wczoraj grzecznie napisałam a Ty wjazd na Mnie. Chodzi o posty, zglaszanie więc cokolwiek bym napisała dla Ciebie byłby to bezsensowny post i nabijanie postów i bach (+1) by poleciał. Moderator jest dla osób zaufanych, niekrytyjących, że możesz zawsze na nich liczyć poprosić o pomoc. Do Ciebie nic nie mam osobiście, bo Cie nie znam, ale też nie pozwolę sobie w kaszę pluć. Druga rzecz że nie widać Cię w innych działach jedynie na sb no chyba że ślepa jestem xD . Więc i tak powodzenia Ci życzę jeżeli dostaniesz tą posadę życzę Ci dużo wytrwałości i abyś się pokazał z dobrej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te podanie najbardziej do mnie przemawia. W redakcji pokazałeś na co Cię stać. Dużo czasu spędzasz na forum, kulturę ma nawet dobrą, nie ma żadnych ważnych rang, które by mu w tym przeszkadzały.

Powodzenia. :> 

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tyle nerwów i czasu co poświęcił ujek na tą sieć powinny być numerem 1 w argumentach dlaczego On ;) Chłopak z jajem (dobra z dwoma xD), wie czego chce i jest ambitny. Cały ten czas, który jest na MH zaowocował tym, że zna regulaminy jak mało kto więc KTO JAK NIE ON ?! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem neutralna. Ostatnio miałam możliwość spędzić z Tobą dużo czasu i wiem, widzę, że się ogarnąłeś :D Nie mniej jednak stare odpały każdy pamięta i będzie Ci je wypominać. W redakcji również nie raz służyłeś mi pomocą i pozwolę sobie tutaj za to podziękować. :) Moim zdaniem poradziłbyś sobie (jeżeli byś się słuchał!), ale na obecną widzę lepszego kandydata. Nie poddawaj się, widzę Twoje podanie przy następnej rekrutacji obowiązkowo! Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. 

Staż na sieci, żadnej wymagającej rangi, ma forum przesiaduje bardzo często, jest rozpoznawalna osoba która ma swoje zdanie i się jego trzyma. Wytrzymałby psychicznie przy tej funkcji i myślę, że poradził by sobie z każdym odwołaniem. Mimo, że nie miałem okazji z nim rozmawiać wydaje mi się on być naprawdę spoko. Powodzenia, a jeśli nie uda Ci się tym razem to czekam na następne podanie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje słowo @señor musi zostać tutaj neutralne. Są zarówno plusy i minusy Twojej kandydatury, gdzie za największą korzyścią dla Ciebie jest bardzo dobra znajomość sieci i jej zakamarków a największą zmorą są nerwy. Czasem jesteś jeszcze bardziej porywczy ode mnie, co stwarza mieszankę wybuchową osobowości. Atakujące Cię trole z każdej strony by tylko wspomogły nerwy, a tutaj trzeba je mieć na wodzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...