Jump to content

Recommended Posts

Posted

Klasa Niszczyciel (Premium):

Spoiler


Int Klasy: 10

HP Klasy: 8

Wyt Klasy: 15

Kon Klasy: 5

Bronie: P90, Berety

Opis: Obrania zależne od lvl przeciwnika, niewidka  zależna od inta

 

Wytłumaczenie: Przeciwnik ma 200 lvl a ty 20 rozcina jest 10 razy większa czyli np. jak będzie ustawione 5 dmg to zadasz mu wtedy 50 dmg

 

 

Perk Aiming[VIP]:

Opis: Po aktywacji przez okreslony czas namierzasz wroga i celownik zmierza ci tylko na niego

Posted

Klasa wydaje się ciekawa, chętnie zobaczył bym ją na serwerze.

Co do perku też ciekawy, przydał bym się jakiś perk dla VIP'a, bo nie oszukujmy się on zbyt dużo nie daje.

Jestem za.

Posted

Klasa nawet okej, można by taka zrobić.

Perk również dobry pomysł.

Wolf miałbyś jakiś pomysł na klase premium z famasem? Jakieś dodatkowe obrażenia do niego i coś tam jeszcze.

Posted

Nowa klasa mile widziana czemu nie :D tylko przy wyższym lvl szau nie będzie :lolek: 

Jako iż vip dużo nie daje perk  do vipa się przyda tylko z rozsądkiem :ogien:  

Posted (edited)

wolf wymyśl normalna klasę -_- Te twoje które był wgrane ( znaczy te skopiowane z cod 300) już zostały zmienione niewidka od inty no 2/10 bo pakujesz w tą intę a i tak różnica z początku będzie niewielka 

ja bym pomyślał nad klasami które są obecnie żeby je urozmaicić np niszczyciel z takim choćby karabinierem nie ma szans poza tym jest druga strona medalu jeżeli ty masz większy lvl to i tak masz +5 a takiego karabiniera shotera namiestnika nie masz szans jak już coś to lekko przerobiony partyzant byłby spoko np:

int: 0

hp:10

kond:40

wytrz:30

niewidka do 90 i 1/7 na krytyk z p90 i dzięuje dobranoc 

 

Edited by JAKoB
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...