Skocz do zawartości
warniak

[ZAMKNIĘTY]Nieodpowiedni emotikon.

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z ostatnimi zajściami na SB status "erotyka" jest za bardzo poruszany przez moderatorów forum. Apeluje o usunięcie tej emotki, ponieważ jest zbyt erotyczna.

:chybaaquax:

 

 

Czy jestem w błędzie? Emotka zasługuje na oddzielny temat.

hi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejny bezsensowny, prowokujący temat, powinieneś w końcu dostać za nie warny. Szkoda, że na siłę szukasz haczyka na drugą osobę i wprowadzasz negatywny nastrój na forum. Zrozum, że kiedyś cierpliwość tych ludzi się skończy i nie będzie to przyjemne, ani dla Ciebie, ani dla nich.

Jeżeli dla Ciebie to erotyka to wydaję mi się, że jesteś jeszcze w podstawówce. Emotka jest od paru miesięcy, a Ty postanowiłeś akurat DZIŚ napisać prośbę o jej usunięcie? Na pewno przypadek, na pewno nie zrobiłeś tego pod prowokację. Dorośnij w końcu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


54 minuty temu, LOVASSS napisał:

Nie róbmy sobie jaj. Te emotikony, są niczym w porównaniu, do rzeczy które są czasami wstawiane przez użytkowników. 

Robisz kolejny problem, tam gdzie go nie ma. Żenada. 

Rzeczywiście, to co wstawił Siwucha jest "lżejsze" od tej emotki.

Żenada.

31 minut temu, Missia napisał:

Kolejny bezsensowny, prowokujący temat, powinieneś w końcu dostać za nie warny. Szkoda, że na siłę szukasz haczyka na drugą osobę i wprowadzasz negatywny nastrój na forum. Zrozum, że kiedyś cierpliwość tych ludzi się skończy i nie będzie to przyjemne, ani dla Ciebie, ani dla nich.

Jeżeli dla Ciebie to erotyka to wydaję mi się, że jesteś jeszcze w podstawówce. Emotka jest od paru miesięcy, a Ty postanowiłeś akurat DZIŚ napisać prośbę o jej usunięcie? Na pewno przypadek, na pewno nie zrobiłeś tego pod prowokację. Dorośnij w końcu. 

Jestem jeszcze w podstawówce, logiczne :chybaaquax: przecież widać co się na niej dzieje. A że jest animowana to nie przeszkadza? Gość dostaje warna i musi walczyć o to żeby go cofneli za kobite która sobie tańczy i kręci tyłkiem a takie coś jest dostępne dla każdego, hmm. Jeśli nie widzisz tutaj nic złego to właśnie Ty jesteś w podstawówce. Co ma to do tego że emotka jest od x miesiecy? Skoro stało się coś co nie powinno się nigdy wydarzyć? Ten temat to żadna prowokacja a jedynie prośba o ogarnięcie syfu, bo Ci co "robią dobrze" zostają karani, a Ci którzy używają tej emotki są bezkarni, gdzie jest logika?

Jak już być sprawiedliwym to być na 100 % a nie przymykać oko na to co się Wam podoba.

31 minut temu, Bezzi napisał:

Uderz w stół, a nożyce sie odezwą. 

Emotikona jest w galeri emotek na sb (od prawie zawsze), biorąc na logike, jest legalna jak każda inna w tym zbiorze, inaczej nie była by wcale dodana - gdyby złamała zasady regulaminu.

Nie skomentuje..

 

Ten temat to żadne prowo, żadne - spójrz tylko @Missia na tą emotke, nic złego tam nie ma? Fajnie.

 

hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to bym apelował, ale bardziej o zbanowanie niektórych użytkowników tego forum. Wszystko było okej, atmosfera na naszym forum utrzymywała się przez dobre 2 miesiące, ale oczywiście znajdą się tacy ludzie którzy po prostu muszą to spierniczyć, siedzą tylko na tym forum tylko po to, aby uchwycić przewinienie drugiej osoby, zrobić ss i napisać skargę, odwołanie. Twoja propozycja to czysta prowokacja. Przez takie właśnie osoby niektórym po prostu odechciewa się siedzieć na tym forum i mają je "gdzieś" ( wiele razy słyszałem takie rzeczy u siebie na pw i się nawet nie dziwię)

@Missia słowa godne podziwu, ale coś mi się wydaje że to i tak nic nie zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest tylko propozycja, a Wy od razu najezdzacie na Wandiego ze to jakas prowokacja... Zauwazylem ze jak sie cos Wam (moderatorom) nie podoba to nazywacie to prowokacjami albo sianiem fermentu i wszyscy razem trzymacie sie tego samego - nikt nie ma swojego zdania.

Co do samej propozycji usuniecia tej emotoikonki to jest mi to obojetne, rowniez chcialbym usunac pare rzeczy na forum ale dobrze wiem ze nikt z tym nic nie zrobi dlatego leje na to.

Jak dla mnie emotka moze zostac.

Edit: lovek dla mnie to bardziej wyglada na atak w strone wandiego ze strony calej moderacji forum, a nie na obiektywna opinie. Ponadto prosze nie dodawac notatek do mojego posta tylko brac udzial w dyskusji tak jak wszyscy.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Tai Woffinden napisał:

ale oczywiście znajdą się tacy ludzie którzy po prostu muszą to spierniczyć, siedzą tylko na tym forum tylko po to, aby uchwycić przewinienie drugiej osoby, zrobić ss i napisać skargę, odwołanie

Yyy ? miałem dostać niesłusznego warna i siedzieć cicho,tylko dlatego że jesteś nie kompetentny i nie wiesz co oznacza słowo "erotyka" ? Daruj sobie takie teksty.

A co do propozycji te emotka którą wstawił Wandiho jest bardziej wyzywająca od mojego gifa XD XD XD XD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...