Jump to content
Bacior

Późno ale jest ;)

Recommended Posts

Witajcie jestem Bacior niektórzy uzytkowpisy mnie znają na siecie jestem od maja troszkę późno się witam ale kiedyś musi nadejść ten czas.

Opowiem coś o mnie: 

Jestem Maciek ale wole jak ktoś się fo mnie zwraca Bacior bo takia ksywke mam już od kilku lat mam latylko 19 w tym roku (2k18) będę kończył 20 ??  mam Narzeczona, ktora bardzo kocham oraz 2 miesięczna córeczk, która też bardzo mocno kocham na sieci znalazłem się przez kolegę @Mati344 który polecił mi ten serwer podczas gdy pelnilem rolę admina na innej serwerowni po czym zrezygnowałem z tamtej sieci i przeszedłem tutaj. 

Moje osiągnięcia na MH. 

Moje początki oraz ościągnięcia zaczęły się od Admina CS:go mod #6 na serwer który bardzo serdecznie grałem tam dość długi czas zdecydowałem się złożyć podanie na admina za 1 razem zostało ono odrzucone za moja kulturę co możecie sobie zobaczyć ale bylo to w czerwcu i poprostu poniosły mnie nerwy bo poprostu jakiś ze tak to ujme  (sz**yl) zaczął najrzdzac mi na moich rodzicieli a z tego co wiem nikt tego nie lubi po okresie 2 tygodniowy złożyłem 2 podanie które zostało przyjęte i pełnię tam funkcje administratora aż do tej pory tj. Juz 7 miesięcy z czego jestemożna bardzo dumny. Moja aktywnośćto troszkę spadła przez to ze urodziła mi się Córka ale każdy wie ze są sprawy ważne i ważniejsze o kazdkażdj nie wyrobione tygodniowce informuje wyzsza administrację. Po długim czasie zdecydowałem się na zlozenie podania na UBT, które zostało także przyjęte. Opiekunowie UBT @Bezzi ^_^ & @Ripton nie mają do mnie żadnych zastrzeżeń bo wykonuje swoje obowiązki tak jak należy. Końcowo zostałem adminem Cod 801 na, którym też mam wiele przygód i z tej strony chciał bym podziękować @nomna @Igrekzet @Apecio oraz @L a l c i a którzy we mnie wierzą i dali mi szansę zostać Adminem na tym serwierze na, Którym pełnię funkcje od 3 tygodni i chyba tez OP tego serwera @L a l c i a nie ma do mnie zastrzeżeń. 

Chciał bym podziękować osoba które mi bardzo pomagaly gdy miałem problem lub czegoś nie wiedziałem 

@Malu @SUNN. @Ania ;) @happy @Inte Tillgänglig Danke:* @LOLSON #ZW @Bezzi ^_^ @Ripton @FunnyPuma @RYBSON @Kyou @piterooo @nomna @Igrekzet @Apecio @L a l c i a @Livio ™ @Wiater @klqs serio i wiele innych przepraszam osoby których nie wymieniłem ale dużo by wymieniać. 

Serdecznie Dziękuję za danie szansy i pomoc w budowaniu sieci ;)

Edited by Bacior
Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...