Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

[ODRZUCONE]Gustaw again


Gustaw

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gustaw

Wiek: 19 się obróciło :(

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: takie mocne 7/10 :)

Posiadasz mikrofon?: Tak

Dlaczego własnie Ty?: Myślę że dobrze sprawowałem tą funkcję i @Master oraz @Bene nie mieli problemu a że miałem dużo spraw na głowie to nie miałem czasu troszkę :(

Staż na sieci:Ponad 2 lata :)

Co wprowadzisz na naszego Ts? Może nie nowego bo tutaj @Master wszystko trzyma w garści ale pomogę użytkownikom jak tylko się da :D

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Na ts? Nie ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maajkeel napisał:

TAK:
+ kultura

+ doświadczenie

+ aktywność

- masz bardzo słaby mikrofon ( jeśli kupiłeś nowy, to napisz mi i edytuję post )

Gustaw nie ma problemu z mikrem tylko z karta dzwiekowa (z tego co mi mowil :ph34r:)
Generalnie nie wiem jak wygladala ta twoja "rezygnacja" i jakos nie chce sie w to zaglebiac, ale jako modek sprawowales sie niezle, i jako obecny modek nie widze przeszkod abysmy ze soba wspolpracowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego podanka się nie spodziewałem :D . Oczywiście, że jestem na tak. Wykazujesz się wielką aktywnością, doświadczeniem i obiektywizmem. Świetny kandydat. Powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

Kultury ni cholery

Mikro trzyma w kiblu. Nie da się go zrozumieć.

Odchodzi, wraca marudzi jedynie

No i spinbot to dla niego tańczący gracz.

Dajcie spokój z takim podaniem

 

@aureox

Zacytuję zatem sam siebie:

"Kultury ni cholery

Mikro trzyma w kiblu. Nie da się go zrozumieć."

Jeśli brak kultury i mikrofon uniemożliwiający zrozumienie mówcy to nie są odpowiednie argumenty, to groszek w Twojej głowie nie powinien być nazywany mózgiem. Bez urazy ;)

 

K woli wyjaśnienia, @Gustaw jest jak najbardziej odpowiednim przydupasem, w końcu nie będę musiał rzucać leszczy na kanał.

Edytowane przez Consecuente
@aureox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...