Skocz do zawartości
Bezzi

[ZAAKCEPTOWANE][Moderator] Bezzi

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawowe wymagania:

  • Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy: Lekko ponad 2 lata.
  • Minimum 400 sensownych postów: 3600 postów myślę, że te 400 sensownych na pewno się znajdzie.
  • Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie: Mam pod skrzydłami gromadke UBT od roku, także potrafię pracować w grupie bez najmniejszych problemów.
  • Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym: Uważam, że potrafię rozwijać zdania jak i nie krzywdzę języka polskiego poprzez błędy interpunkcyjne czy ortograficzne, lecz jak wiemy nikt nie jest nieomylny.
  • Brak aktywnych warnów na swoim koncie: Oczywiście, inaczej nie mógłbym pełnić obecnej funkcji.

Personalia:

  • Imię: Karol
  • Wiek: 24 lata.
  • Czas spędzony na forum: Ciężko określić ile czasu spędziłem na forum przez ponad 2 lata. Na chwile obecną można sugerować sie "pluginem" czasu online, który pokazuje, że jestem bardzo często aktywny.
  • Doświadczenie w moderowaniu: Posiadam doświadczenie na tym stanowisku, wiem czym to sie je.
  • Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Tak.
  • Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak.
  • Ile czasu poświęcasz na forum dzienniie: Zależy od wolnego czasu. Myślę że jakieś 3-4h, czasem więcej.

Dlaczego Ty? (Rozbudowana wypowiedź): 

Kierując sie słowami osoby, która otworzyła rekrutacje. Uważam, że jestem osobą bezstronną jak i posiadam zaufanie o obecnej administracji o czym może świadczyć roczny staż na stanowisku opiekuna. Chciałbym sie odnieść do przeszłości i powodów przez które musiałem zrezygnować z posady o którą się obecnie ubiegam. Rezygnacja była spowodowana brakiem doświadczenia gdzie zjadła mnie presja osób trzecich, teraz po takiej przerwie wiem, że to był duży błąd z mojej strony, miałem u boku wspaniała grupke z Damianem na czele (pozdrawiam Lovelasik). Jestem osobą, która wykonuje swoją prace w 100% o czym mogą świadczyć eventy które prowadzę mając na barkach dział UBT, niektórzy pomyślą, że mam tego dużo, ja odpowiem w bardzo prosty sposób. Zwyczajnie to lubie, lubię patrzeć jak forum sie rozwija, a nie stoi w miejscu dlatego wychodzę z propozycjami, które mogą odświeżyć forum. Przeglądam praktycznie każdy temat na forum, staram sie być wszędzie i pomagać w miare możliwości rang jakie na tę chwilę posiadam. Jestem pozytywną osobą, która posiada wysoką kulturę osobistą, owszem czasem zrobię coś dziwnego, ale to tylko dlatego żeby było zabawniej, a nie dlatego aby złamać regulamin, mam go w małym paluszku i wiem co mogę, a co nie. Zazwyczaj szukam prostych rozwiązań jeśli nie potrafię ich znaleźć kieruję sie do osób z wyższą rangą i cieszę sie, że zawsze otrzymuję pomoc, czym ja w przyszłości odwdzięczam sie tym samym. 

Myślę, że to tak po krótce o mnie i mojej działalności na rzecz forum. 

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie ładnie napisane, zdania rozbudowane, interpunkcja na wysokim poziomie. Jesteś aktywną osobą na forum, nie dajesz sobie wejść na głowę. 

+staż
+kultura
+miły
+godny zaufania
+pomocny
 

Pełnił już funkcję moderatora i wie co i jak. Wszędzie go pełno, każdy to zauważył i widzi. Jestem jak najbardziej na TAK, najlepszy kandydat w dniu dzisiejszym :) 

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Duże TAK

Karol najlepszy kandydat (oprócz mnie oczywiście) na to stanowisko. Ma doświadczenie, wie co i jak w moderacji. Nie ma żadnych warnów co świadczy o jego dobrej znajomości regulaminu. Z interpunkcja oraz ortografia nie ma problemu. Zależy mu co widać także po tym długim podaniu którego nie przeczytałem bo nie.

Dziękuję, pozdrawiam. 

@Karol. numer konta pv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znam kolegi zbyt dobrze by coś o nim napisać ale z tego co zaobserwowałem wydaję się na prawdę miłą, sympatyczną i godną polecenia osobą na to stanowisko :)

+staż

+doświadczenie

+kultura

+chęci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś ogarniętą osobą, ale muszę być na nie z powodów tego, że byłeś już moderatorem i miałeś szansę się wykazać. Ponadto posiadasz w historii 3 warny (+1) i 3 upomnienia (+0) co świadczy według mnie o słabej znajomości zasad panujących na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoich zgłoszeń jest więcej niż akcji moderatorów. Wszystkie "przypały" odpracowałeś z nadwyżką. Tą nadwyżką zapracowałeś na moderatora i akceptacja podania mnie usatysfakcjonuje.  
 


 
Wypowiadam się raz na 3k podań na sieci więc nie zmarnuj tego :zwyciestwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W porządku chłopak, myślę, że dogaduje się z większością użytkowników i to chyba (na poważnie) jedyny warunek, który powinien spełniać. 

Resztę jak jest kumaty (a jest) to ogarnie w pierwsze dni posiadania koloru. Błędami nie ma co się przejmować (tymi o których piszesz), każdy czasami przypajacuje, a całokształtem (wedle tego co sam wnioskuję po rozmowach z nim) moim osobistym zdaniem to nadrabia. 

Skoro poważnie potrzebny wam kolejny moderator to jest to najlepszy kandydat i elo.

 

// "miałeś okazję się wykazać", a kto powiedział, że okazja przydarza się raz w życiu? Zluzujcie z upomnieniami i warnami, na dłuższą metę odpowiadanie za pierdoły z przeszłości (szczególnie gdy wyrobiłeś sobie solidną markę) to głupota. Na teraz jest aktualnie najlepszym kandydatem. :)

 

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak,Tak , Tak
+Doświadczenie
+staż|
Osoba bardzo miła ,,Pomocna spędzająca dużo czasu na forum . Wszędzie jest Ciebie pełno :D , starasz się  więc wydaje mi się ze zasłużyłeś aby sprawować tą funkcje  . Powodzenia  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłeś już moderatorem forum - posiadasz ogromne doświadczenie. Jesteś bardzo pracowity, razem z @Knopa odwalacie kawał dobrej roboty w redakcji, to się szanuje chłopaki, naprawdę jestem pełen podziwu. 

Bananami (UBT) opiekujesz się świetnie, miałem przyjemność z Tobą współpracować, nie widzę żadnych przeciwwskazań. Mam tylko nadzieję, że tym razem wytrzymasz psychicznie i nie poddasz się tak jak wtedy. 

Masz mój głos, powodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Liczyłem jeszcze na chociaż jedno podanie od starszego wyjadacza, lecz się przeliczyłem.. Nie jest zaskoczeniem to, że biorąc pod uwagę Twoją postawę dzisiejszą jak i dawną zrobiłeś bardzo duże postępy, z trolla i gnoma który łapał warny stałeś się szanowaną osobą na sieci, wysoko postawioną i w dodatku nie osiadłeś na laurach. Znam Cię też dość długo, już będzie ponad rok, chłopak skromny, pracowity i obiektywny. Gdy byłem w ubt razem z nim, nie zdarzyło się, abym był świadkiem pochopnie podjętej decyzji, czy też kary dla jednego z poddanych. :D Najlepszy z obecnych kandydatów pod każdym względem, to nie podlega dyskusji, dużo czasu spędza na forum, często go widać wszędzie. Piszesz na sb - Karol jest. Przeglądasz offtopic - Karol jest. Przegrzebujesz kosz na śmieci - Karol jest. :D Jeżeli będziesz pracował konsekwentnie, to osiągniesz wiele, #road2h@. :D Reasumując, jestem na duże tak, powodzenia Karol, oby presja nie okazała się większa! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Względem dawnych czasów poprawiłeś się co idzie zauważyć. Jesteś osobą sumienną, kulturalną, pomocną, a taki właśnie powinien być moderator. Kolejnym Twoim atutem jest to że jest Ciebie dużo na forum. No i jesteś najlepszym z kandydatów (aktualnie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie spodziewałem się, że zamierzasz wrócić do zielonego kolorku ;) .
Twoje podanie Karolu najbardziej mnie przekonuje. Jesteś osobą bardzo obiektywną i konsekwentną w swoich obowiązkach, zgłaszasz każde złamanie regulaminu i starasz się być pomocny w każdej dziedzinie. Jestem na Tak, bo twoją pracowitością zasłużyłeś, by wrócić na to stanowisko. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bezzi , Karolku. Otrzymujesz ode mnie wielkie TAK! Jesteś osobą bardzo sympatyczną , spokojną , bezstronną , kulturalną. Z twoich wypowiedzi widzę, ze ortografię , interpunkcję, składnie itd. masz nienaganną. Poświęcasz się swoim rangom , duużo przebywasz na forum, oraz jesteś przy tym znany i lubiany! Z następną rangą poradzisz sobie bez dwóch zdań.

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jestem tutaj jakoś długo ale Karol rzuca mi się w oczy odkąd tutaj przybyłem. Wydaje się być kompetentną osobą na to stanowisko, poza tym podanie bardzo ładnie napisane. Sprawia wrażenie osoby ogarniętej, a dodatkowo ma tutaj konkretny staż. Poza tym pełnił już kiedyś tą funkcje więc wie z czym to się je. Powodzenia gościu :)

Jestem na duże TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bezo...

Krótko i w temacie: miałeś już okazję mieć to stanowisko - miałeś tez okazje z niego zrezygnować (tak, pamiętam okoliczności)- jednak nabrałeś dużo doświadczenia, zgłaszasz oraz masz wiedzę na temat regulacji i procesów na sieci. Jako ekipa modków mamy nadzieję, że stojąc przed wyborem, trudna decyzją - przyjmiesz ją na barki i nie będzie odwrotów. Osobiście uważam, że zrobiłeś jeden z największych postępów na tej sieci.

TAK - Witamy w gronie moderatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...