Skocz do zawartości
FunnyPuma

[ODRZUCONE]Może ja?

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; Jest.

-Minimum 400 sensownych postów; Jest.

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Myślę, że jest.

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; Moim zdaniem, znam na poziomie dobrym, nie chcę tu zawyżać. Wiadomo każdy może popełnić błąd.

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; Brak.

 

Imię: Przemek
Wiek: 17
Czas spędzony na forum: 4d 21h 14min (w momencie pisania podania) 
Doświadczenie w moderowaniu: Podstawowe, między innymi zamykanie tematów czy przenoszenie.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie.
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:  Różnie bywa, myślę, że jakieś 2 godziny dziennie to na spokojnie. Oczywiście zdarza się też i więcej, ale to zależy od dnia.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Dobre pytanie. Trochę czasu zastanawiałem się nad tym podaniem, pomyślałem, że czemu by nie spróbować swoich sił jako Moderator. Jestem osobą  aktywną, myślę, że dowodzi o tym "Czas spędzony online", obiektywną, nie wchodzę w żadne konflikty. Jestem osobą pomocną, godną zaufania. Chciałbym pomóc obecnym Moderatorom, no i oczywiście użytkownikom. Wydaje mi się, że swoje aktualne obowiązki wykonuję dobrze, staram się z nich wywiązywać jak najlepiej. Uważam, że one nie powinny mi przeszkadzać w moderowaniu ani moderowanie nie powinno przeszkadzać w pełnieniu aktualnych funkcji. Nie dostaje ostrzeżeń ani upomnień, co myślę, że w pewnym stopniu świadczy o mojej znajomości regulaminu. Uważam, że poradzę sobie z funkcją Moderatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taaaaaaaaaaaaaaaak, nie mam zupełnie pojęcia kim jesteś, ale skoro masz support admina to jesteś kimś wysoko postawionym użytkownikiem tej sieci, ja niestety tu na forum nigdy nie miałem tak wysoko postawionej poprzeczki!

Czas spędzony na forum, aż 4dni szacun!, większość wymagań spełniasz..

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze to ciężki orzech do zgryzenia z Twoją osobą. Jesteś bezstronny, ale czy na pewno wiesz czego chcesz? Podania na moda ts3, jak i aspiracje do wyższej rangi, może lepiej iść w tamtą strone i skupić sie na obecnych rangach. Twoja aktywność czasem jest w kratke, a moderator musi być cały czas (u nas urlop to tak jak jego brak). Skup sie na tym co masz i staraj się rangę na która naprawdę zasługujesz, bo ciężko określić czego chcesz widząc Twoje podania.

Powodzenia ᵔᴥᵔ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na razie jestem na nie.

Jesteś bezstronny, ale jesteś dla mnie trochę anonimowy. Masz range SA, ale prawie się nie udzielasz na forum. Na dodatek to co napisał @Bezzi, czyli nie wiadomo czego chcesz.

Popraw trochę aktywność na forum to w przyszłości możliwe, że zmienie o Tobie zdanie. Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z aktualnych obowiązków wywiązujesz się systematycznie, kultura na miejscu, w konflikty się nie wdajesz, myślę, że można na Tobie polegać, jednak Twoja aktywność na forum nie jest wystarczająca. Widuję Cię przeważnie w ubt i to tyle. Popraw aktywność, pokaż nam się z jak najlepszej strony i się nie poddawaj, a w przyszłości to zaowocuje ;) 

NEUTRAL 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestes dla mnie taka zagadką bo z jednej strony wywiazujesz sie ze swoich obowiązków i nie wdajesz sie w żadne konflikty a z drugiej jestes taki anonimowy i nie wiem czego moge sie po Tobie spodziewac. Jestem neutralny co do twojej kandydatury :)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że to jeszcze nie twój czas w roli Moderatora. Popracuj jeszcze trochę na forum i spróbuj w następnej rekrutacji.
Pozostali kandydaci są lepsi w moim odczuciu.
Pozdrawiam, B2K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś na forum, widuje Cię czasami, jednak ogólnie rzecz biorąc: nie znam Cię.

Wydajesz się osoba spokojną i mającą cechy przyszłego moderatora, jednak z racji braku znajomości ciężko mi cokolwiek więcej napisać. Na pewno masz predyspozycje do takich funkcji, jednak daj sobie jeszcze trochę czasu, bądź aktywny na swoich stanowiskach oraz ciut więcej wkładu na forum - wtedy zapraszam do złożenia podania ponownie :)

 

Najlepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...