Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE][REDAKTOR] Plaga

Rekomendowane odpowiedzi

Wzur podania na Redaktora:

Kryteria:
- minimum 100 sensownych postów na forum  -
- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci +
- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego +
- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki + 
- aktywność, minimum 2 godziny dziennie na forum + 

Wzór podania:

Imię:Gracjan Sobieszek
Wiek:19
Staż na forum:Rok
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:Byłem na jakimś starym forum  Redaktorem Naczelnym 
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: hmm.... 8 i pół/10
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej:Od rana do wieczora (Cały dzień i noc 24/h i wogóle macie jakiś problem ?)
Napisz coś o sobie:Jestem aktywnym użytkownikiem na Forum.Lubię pisać i dlatego piszę na czatbox'ie.Jestem nmiły , sympatyczny , przyjazny i oczywiście umiem pracować w grupie.Zajmuję się samochodami/Motorami bo sprawia to fajnom zabawe jak nie wiesz co się zepsóło a potem to naprawiasz :D. Moim hobby jest robienie serwerów.
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):

 


Dzisiaj przedstawię Ci skutki spożywania alkoholu.
Większość - negatywnych, pewnie znasz, ale wiesz, że są też pozytywne?

Jak już wiemy alkohol to związek organiczny zawierający jedną lub dwie grupy hydroksylowe połączone z atomem węgla. - Szybkie przypomnienie, jakby ktoś zapomniał. 
Ten związek chemiczny uchodzi za używkę i działa jak środek odurzający. Częste picie, w dużych ilość może powodować uzależnienie. Są ludzie, którzy mówią, że niewielka ilość alkoholu wpływa korzystnie na nasz organizm: ogrzewa, pobudza, poprawia trawienie. W tej kwestii najbardziej docenia się czerwone wino, które zawiera antyoksydanty, które pomagają w zwalczanie niektórych chorób. Naukowcy informują, że nawet może zapobiegać nowotworom, jednakże nie zapominajmy o tym, że alkohol jest bardzo kaloryczny, więc w diecie redukcyjnej się nie sprawdzi.

Wpływ na zdrowie.

Jeśli weźmiemy pod uwagę tylko układ krążenia, dawka alkoholu wpływa korzystnie na na serce. Niestety, nie może być tak kolorowo. Ten trunek ma działanie rakotwórcze. Możemy się spodziewać nowotworu gardła, piersi i wątroby. Bezpieczna dawka nie powinna przekraczać od jednego do sześciu kieliszków tygodniowo.
Picie wysokoprocentowego alkoholu na pusty żołądek powoduje szybkie wzrastanie jego poziomu we krwi. Jednak te niskoprocentowe lub rozcieńczone wodą  wchłaniają się wolniej. Ten proces spowalnia również jedzenie tłustych potraw lub picie mleka.
Po spożyciu alkoholu ludzie czują się szczęśliwi, łatwiej nawiązują kontakty z ludźmi oraz powodują, że łatwiej wyrażamy to co czujemy.

Piwo, wino czy wódka w niedużych ilościach może przyczynić się do pobudzenia seksualnego i zwiększyć możliwości w łóżku. Jednak zbyt duża dawka osłabia mięśnie, więc panowie mogą mieć kłopoty z erekcją. 

Alkohol jest bardzo tuczący jeden kieliszek to aż 70 kalorii. Pobudza zamianę glikogenu na glukozę pozbawiając organizm energii, a choć sam alkohol jest kaloryczny nie zaspokaja Naszego głodu, a raczej go pobudza.
Alkohol rozgrzewa? Nie. To tylko złudne uczucie. Alkohol rozszerza naczynia krwionośne stąd uczucie ciepła, które czujemy tylko na zewnątrz ciała, w wewnątrz nasz organizm się ochładza.
Więc będąc zimą w górach nigdy nie myśl o tym, że alkohol Cię rozgrzeje, bo może tylko spowodować szybsze zamarznięcie.

Alkohol niszczy strukturę białka, więc wpływa niekorzystnie na rozwijający się organizm.
Nie zaleca się również spożywania tego trunku, podczas kuracji antybiotykowej. Każdy antybiotyk, może mieć niepożądane skutki uboczne, które mogą się nasilić po alkoholu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- "zepsóło"

- Pisanie spacji przed przecinkiem

- Składnia 

Prawie uwierzyłam, że napisałeś ten tekst o alkoholu samodzielnie. Prawie. W sumie to nawet nie jest wywiad.  

Na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://portal.abczdrowie.pl/alkohole

https://eapteka.pl/blog-porady/alkohol-a-serce-wrogowie-czy-przyjaciele/

xd gościu weź, znajdź sobie inne zajęcie niż to forum.

-czysty plagiat

-z twoich wypowiedzi na sb wiem, że nie potrafisz pisać poprawnie po polsku .

46 minut temu, Plaga napisał:

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:Byłem na jakimś starym forum Redaktorem Naczelnym 

Coś mi się nie wydaje

46 minut temu, Plaga napisał:

Wiek:19

Śmiem wątpić że twój wiek nie przekracza 7 lat.

Dla mnie WIELKIE NIE!

Edytowane przez NeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK:
+ kultura

+ perfekcyjna znajomość ortografii

+ przyszły S@, więc muszę się podlizać

+ aktywność

+ były redaktor z cs platyna

Edytowane przez Maajkeel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

Po prostu się nie nadajesz innego powodu nie widzę

Pozdrawiam Cieplutko

(dla uszczypliwych moderatorów)

- Składnia

- Znajomość ortografii, interpunkcji i innych bzdetów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak - na forum jesteś już długo, redaktorów potrzeba jak nigdy, podanie jest napisane bardzo dobrze pod względem gramatycznym jak i stylistycznym.
Co prawda artykuł jest chyba skopiowany i brakuje Ci kilku postów ale czasami można przymknąć oko. 
Szczególnie szanuje "Moim hobby jest robienie graffiti na ścianach.". Życzę powodzenia i mam nadzieje że Ci się uda. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie.
Jestem pewny, że kłamiesz z wiekiem, ortografia i interpunkcja u ciebie leży.
Czekam na twój awans na s@.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Weście to zamknijcie bo szkoda słów na to.

Godzinę temu, Plaga napisał:

Wiek:11

No sama prawda. 

Godzinę temu, Plaga napisał:

hmm.... 1 i pół/10

Jak się nie znasz to co po piszesz podanie? 

Dodatkowo trujesz dupsko na czatboxie i wkurzasz większość ludzi z tego co słyszę.  Twoja składnia i ortografia leży i razi w oczy. Szkoda tego nawet komentować.

Dodatkowo po********asz ludziom grafiki z forum.  Śmiech na sali....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, Twoje podanie mnie nie przekonuje widzę mase błędów, których redaktor nie powinien popełniać. Sądząc po Twoich wypowiedziach na cb, uważam że sam nie wiesz czego chcesz. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na nie :) brak wymagan :(

"- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki

- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego

- minimum 100 sensownych postów na forum"

tego wyżej brak- edycja po info na PW dla zrazika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...