Skocz do zawartości
Mamusiaa

[ZAMKNIĘTY]Q&A vol.18 - odpowiedzi M a m c i a

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie, że teraz piszę, ale miałam remont i już mam dość szczerze mówiąc :/ i już odpowiadam na Wasze pytania. Wybaczcie, ale pisałam na fonie :D

@NaYs

[P] Jaki masz kolor oczu?
[O] Niebieskie
[P] W którym miesiącu się urodziłaś?
[O] W marcu.
[P] Dlaczego  Mamcia?
[O] Kiedyś miałam Lalcia, @Doman mi to wymyślił, ale nie mogę właśnie teraz skojarzyć z tą Mamcią, jedynie pamiętam sytuację, która była rok temu tutaj na MH, bo wtedy traktowałam chłopaków jak własne dzieci hehe i chyba wtedy ten nick powstał.
[P] Zbanujesz mnie w końcu? Haha
[O] Teraz mogę Cię zbanować :D Nie będziesz wiedział nawet kiedy xD

@BORN2KILL

[P] Jak się czujesz w roli Moderatora Forum? 
[O] Szczerze dobrze :) Na początku miałam duży stres, ale sytuacja się uspokoiła :D Dzięki @Bezzi :P

@kebabepsounox

[P] jak ty sie w ogole znalazlas na tej sieci? (pytam bo dla mnie to jest ciagle zagadka)
[O] Mąż mnie nakłonił żebym z nim zagrała w CS-a, więc pobrałam i wgl. Pamiętam, że grałam wtedy na COD801 (tak to serwer z MH) :P. Zobaczyłam na czacie adres strony, to więc myślę sobie zarejestruje się. Ja wiem czemu jestem dla Ciebie zagadką, bo prawie rok czasu byłam taką cichą myszką. No i tak po roku zaczęłam zaczepiać ludzi, poznawać. A po drugie duże prawdopodobieństwo jest takie, że się mijaliśmy na forum i nie mieliśmy okazji pogadać lub po prostu nie chciałeś mnie poznać :)  
[P] co sadzisz o riptonie, rybsonie i bornie? (oczekuje rozwinietej wypowiedzi)
[O] @Ripton to taka osoba, która mnie zadziwia czasami, ale szczerze? Lenia ma czasami takiego, że trzeba tydzień czasu się go doprosić, by cokolwiek zrobił xDD, ale z drugiej strony dobrze mi się z nim współpracuje jako UBT :P 

@Anime RYBSON mega pozytywna osoba, pamiętam jak rok temu był takim cichym chłopcem i wstydzioch. A teraz? Otwarty na wszystkie tematy i jest z niego taki czaruś :x To był i jest mój ulubieniec :P 
@BORN2KILL  ogólnie kiedyś gadaliśmy na TS czy tam pisaliśmy, ale mogę powiedzieć, że jest dobrym ciepłym człowiekiem. Ogólnie wiem, że jak będziesz miał problem to Ci z chęcią pomoże i wyjaśni :P
[P] jak myslisz ktory z tych trzech wyzej wymienionych dzentelmenow jest pedofilem i dlaczego?
[O] Pedofilem? Wiesz nie odpowiem Ci na to pytanie, bo nie będę nikogo obrażać ( nie mam zamiaru). :) A wiem jedno, że żaden z nich nie jest pedofilem.
W sumie na sam koniec mam zagadke ciekawi mnie czy ja rozwiazesz. Potraktujmy ja jako pytanie, zeby zieloni mnie nie dopadli.
[P] Ma mnie kazdy, lecz nie kazdy lubi. Mozesz mnie zobaczysz, dotknac, lecz nie zdolasz uderzyc. Gdy jestes blisko to potrafie nasladowac kazdy twoj ruch. Czym jestem?
[O] Odbiciem lustrzanym? XD

@Bezzi

[P] Kto jest najlepszym opiekunem UBT i dlaczego jestem to ja? 
[O] Odpowiedź jest krótka. Nie opierdzielasz się jak co niektórzy xDD Jaki wkład dajesz w UBT jest na perfect i mam nadzieję, że zostanę Twoją zastępczynią :DD Uczę się od mistrza :D
[P] Dlaczego boisz sie @Malu
[O] Właśnie o to jest pytanie. Tak na poważnie z każdą sprawą leciałam do Ani, bo jakoś się bałam do niego napisać xD a dlaczego nie wiem. Chyba sobie coś uroiłam w głowie, chyba chodzi o bicepsy i ta poważna mina xD
[P] Co zrobisz jak ktoś da czarne ss z takim samym  czasem? XD
[O] No jak to co? Bez Ub xDDD

@LOLSON

[P] Wrócisz na OP COD 800? 
[O] Chciałabym, ale muszę zacząć tam grać, ale jakoś mi się nie chce na razie :D
[P]  Co  Cię trzyma na MH?
[O] Atmosfera i ludzie. <3
[P] Dlaczego się tak łatwo poddajesz?
[O] Kiedyś tak było, bo nagle tyle problemów spadło mi na głowę i nie wiedziałam co i jak to wszystko ogarnąć, ale jedna jedyna osoba mi pomogła właśnie z MH i dziękuję, bo zapewne by mnie już tu nie było. 
[P] Jakie pozycje preferujesz?  
[O] Oczywiście, że na króliczka :D xD

@Rekuseq

[P] Cola czy pepsi? 
[O] Wolę cole :)
[P]  Kawa czy Herbata?
[O] Jak najbardziej wolę kawusie.
[P] Chłopak mądry czy śmieszny?  Który lepszy
[O] Śmieszny :D 

@Ogonowy banan

[P]Czy  kiedyś dostane  od cb ss'y  ? 
[O] Może kiedyś, kto wie :)
[P] Ile wzrostu masz?  
[O] 165 :)
[P] Kim dla cb jest Vertini (Verti)?
[O] @Verti jest obcą osobą hahaha :D Szkoda, że naprawdę nie jest moim prawdziwym bratem.

@eXtreme_

[P] Kogo   z Adminów 500k lubisz, bądź opiekunów? 
[O] Ja lubię każdego admina bądź OP serwerów, ale z 500k to jesteś Ty :D
[P] Jak Twoja kariera na MH się rozwijała? Czy masz wyższe ambicje wobec piastowanego przez Ciebie stanowiska?
[O] Rozwinęło się to wszystko przez ludzi z COD801, bo namawiali mnie abym złożyła podanie na admina i otrzymałam ta szanse. Po 3 miesiącach otrzymałam OP, byłam nią 9 miesięcy. Została otworzona rekrutacja na UBT myślę sobie a złoże podanie i udało się dostać do ekipy :* . Teraz otrzymałam szanse na modka a to nie jest byle jaka ranga i raczej już wyżej nie dotrę hehe, ale powiem Ci, że marzy mi się by zostać Super Adminem haha, ale wiadomo marzenia :D

@nOisyyy ;v

Dlaczego  co  chwile macie inne rangi? XDD
[O] Jestem zmienna Kobietą :D Lubie zmieniać i tyle :)
[P] Kojarzysz mnie choć trochę?:(
[O] No coś mi tam się cos kojarzy :D

@Maajkeel

[P] Podoba Ci się @dzejki?
[O] Szczerze? Nigdy go nie widzialam.
[P] Zjadłabyś z @dzejki kanapki  z pasztecikiem? 
[O] Jakby zrobil i podał do stołu to czemu nie :)
[P] Dlaczego reprodukcja
[O] Yyy, bo lubię sobie otworzyć coś w pamięci? xD 

@aureox

[P] Podoba Ci się praca w moderacji?
[O] Tak, na początku wiadomo miałam stresa, ale teraz już poszło z górki. Fajnie być w ekipie, która zawsze doradzi i pomoże :*
[P] Kto jest największym śmieszkiem na forum?
[O] @Verti, on to zawsze potrafi mnie doprowadzić do smiechawki, że kiedyś malo brakowało a bym sie zlała xD
[P] Kto jest najgorszym moderatorem forum i dlaczego jest to Bezzi? 
[O] @Bezzi chciałam to samo napisać xD, ale szczerze uważam, że Bezzi jest jak na razie najlepszym modkiem

@frajerniak

[P] Czego używasz do brwi?
[O] Kredki z Maybelline Brow Satin
[P]  Lubisz kwadraty lub  prostokąty?
[O] Kwadraty

@* None *

[P] Kiedy  randka Słonko ?  
[O] Jak będę wolna :) 
[P] Kiedy pierwszy pocałunek ze mną oczywiście  
[O] Z otwartej ręki lubisz? Hahaha wiadomo, że nigdy do tego nie dojdzie. XD
[P] Kino czy restauracja ?  
[O] Kino
[P] Doświadczony czy Początkujący ?  
[O] Doświadczona 
[P] łóżko czy Kanapa  
[O] Oczywiście że łóżko.
[P] Kochasz mnie ?  
[O] Kocham Twoje słowa :D

@nedlihan

[P]  Kim dla ciebie jest @* None *
[O] Takim małym zboczeńcem xD
[P]  Na pieska czy na jeźdźca?   
[O] Na pieska.

@Bacior

[P] Czemu nie masz moderatora? 
[O] Mam :D Zmieniłam po prostu rangę.
[P] Na co patrzysz u mężczyzn ?
[O] Na charakter.
[P] Piwo, Czy wódka? 
[O] Piwo, wódki nie lubię bleeee
[P] Pizza, Czy kebs ?
[O] Pizza mniam :X
[P] Lubisz tosty ?
[O] Uwielbiam, jem je co 2 dni hihi
[P] Jeśli miała byś do wyboru zostać ptakiem lub lamą, to co byś wybrała? 
[O] Hmm jak najbardziej lama, bo bardziej to do mnie pasuje xD
[P] I na koniec zagadka. 

Ula odniosła Agnieszce pożyczka książkę. Następnego dnia Ula dzwoni do Agnieszki i twierdzi, że zostawiła w książce dziesieciozlotowy banknot jako zakładkę. Powinien być pomiędzy stroną 71 I 72. Agnieszka wybucha śmiechem ponieważ wie, że to nie może być prawda.

Pytanie po czym Agnieszka rozpoznał oszustwo?

[O] No jak? Przecież 71 i 72 to ta sama kartka. Nie wiem może jaja sobie z niej zrobiła. Serio nie wiem haha.

@Marcin435 

[P] Frytki czy chessburger  
[O] Cheesburger, mogła bym go jeść codziennie
[P] Odbanujesz mnie ? 
[O] To nie ja Cię zbanowalam, ale jakbym Cie odbanowala yo wiesz że polece z hukiem z UBT? No to jedynie zostały Ci reklamy lub sms :D
[P] Jakie suchawki polecasz  
[O] Własnie posiadam tanie słuchawki z firmy Art i jestem z nich bardzo zadowolona :) 
[P] Jaką klawiaturę polecasz
[O] Ja mam klawiaturę na lapku i nie powiem Ci hehe, bo nie wiem xD

Dziękuję za pytania i miło było Wam odpowiedzieć. Teraz uciekam dalej malować i do zobaczenia :X :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwszyyy pozdrawiam <3 em rozwijam swoja wypowiedź iż gdyż zielony mnie goni :(

A więc ! mega sprawa kozak odpowiedzi ale czemu nie pójdziesz na randkę ze mna :(

Pozdrawiam i mam nadzieję ze teraz coś wnosi auuuu

 

Edytowane przez * None *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


odpowiedz na moja zagadke brzmi: tafla wody
lustro mozesz uderzyc przez co sie zbije a tafli wody nie dasz rady bo i tak bedzie twoje odbicie
poza tym ciekawe odpowiedzi, troche sie dowiedzialem o twojej osobie
pozdro
xXx_$3N0R_xXx_PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...