Skocz do zawartości
nyx

Skąd się wziął twój nick ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, opiszcie skąd macie swój nick a może to śmieszna historia... 
Mój się wziął z tego że żona ma kosmetyki z firmy nyx, spodobał mi się ten nick i gram na nim już dłuuugo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mój nick powstał tak:

Zawsze grałem jak bot i mówili na mnie rak. Pierwszy nick mój to był RaQ, ale z czasem zaczął się przekształcać:

-RaQ

-ReQ

-ReQseK 

-Rakuseq

-Rekuseq

I oto cała historia mojego nicku :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek

Hmm, kiedyś jak pierwszy raz przywitałem się z tą siecią i forum, grałem na nicku KATSU#PrO, potem było samo KATSU. Nick po czasie mi się znudził i wymyśliłem nowy nick Verti. Skąd go wziąłem? Z głowy, sam go sobie wymyśliłem ( czasami też gram pod tym nickiem ale skróconym np. VRT ) ;) Pozdro! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


MÓJ nick to ksywak z życia i tyle. Ksywka się wzięła z jednego z meczów gdy ktoś krzyknął ten z "10" to biega jak dzik i tak nagle moi znajomi zaczęli mi mówić dziku i jakoś się przyjęło xd a i xd dodałem bo dziku było zazwyczaj wszędzie zajęte xd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Wнo αм ι? napisał:

XDDDD Twoje nicki to jedna wielka sciema, kazdy podwalony od innych graczy z kazdego mozliwego forum :P #multikonto here uhuhuh

Było mineło

#LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie jest moje imię. Historia jest długa, ale ma to związek z ludźmi z którymi miałem na co dzień do czynienia. Nierozgarnięcie, patologia etc. Próbuję zmienić określanie pewnej grupy osób w stosunku do której używa się wyrażenia " Co za Jan" z negatywnego na pozytywne, poprzez szlachetne uczynki w moim życiu.. Lol. I weź tu skumaj o co mi chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...