Skocz do zawartości
RYBSON

[ZAMKNIĘTY]NAJPOPULARNIEJSZY UŻYTKOWNIK MIESIĄCA [CZERWIEC] - Głosowanie!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Powracamy do konkursu na najpopularniejszego użytkownika miesiąca. Głosujemy do końca czerwca, czyli 30.06.18 r. do godziny 22:00! 
 

Mini regulamin:

1. Zakaz głosowania na siebie!

2. Można oddawać głosy na max 3 osoby.

3. H@, OPS, S@, i SM nie biorą udziału w konkursie.

4. Głosy typu "bo tak" itp, uważane będą za spam, oraz karane ostrzeżeniami.

5. Każdy ma dostosować się do wzoru, oraz stosować się do regulaminu. 

6. Każdy głosujący musi być min. 2 tyg. na forum. Osoby, które nie spełniają tego wymagania będą karane ostrzeżeniami.

 

Swój głos oddajemy stosując się do wzoru:

Nick Kandydata:

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? :

Nagrody: 

I miejsce - Unikalna ranga na forum oraz premium na miesiąc. 
II miejsce - Premium na miesiąc.
III - Premium na dwa tygodnie.

 



Osoba, która zostanie najpopularniejszą miesiąc po miesiącu oddaje rangę osobie na miejscu drugim oraz otrzymuje premium na miesiąc. 
(Przykładowo: Malu otrzymał najpopularniejszego w styczniu i lutym, range otrzymuje tylko za styczeń, a za luty osoba, która miała ilość głosów tuż po nim :))

ZAPRASZAM do głosowania wszystkich użytkowników, głosowanie ma przebiegać w sposób sprawiedliwy, każde przewinienie dyskwalifikuje daną osobę z konkursu! Powodzenia! 

Pozdrawiam, @Anime RYBSON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konkurs powinien być pod koniec czerwca, jeśli teraz go organizujesz gdzie masz środek miesiąca to mija sie z celem, rozumiem jakby odbywał się konkurs na miesiąc maj ;)

Cóż.

Nick Kandydata: @M a m c i a

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)?: Mimo trudności to ona zasługuje na miano celebryty, ciężko nie zauważyć jej starań. 

Ps. Na pewno nie Rybson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @Ripton

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? :Jest na MH bardzo długo, pomaga każdemu kiedy to możliwe oraz długi czas pełni funkcje ważne na sieci.

Nick Kandydata: @aureox

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? :  Wykonuje swoje obowiązki należycie, nie wdaje się w zbędne dyskusje oraz sporo czasu przebywa ze społecznością. 

Edytowane przez Anime Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


trochę mi się @Anime RYBSON brzydko mówiąc wjebaaałes  w paradę bo już w kwietniu gadałem z Malu ze zajmę się tym konkursem klik , co prawda w maju sie temat nie pojawił bo zawaliłem sie mułem ale o wszystkim poinformowałem Malu i w czerwcu miał się pojawić już normalnie z troszke zmienionymi zasadami ( normalnie - czyli tydzień przed końcem miesiąca a nie w środku tak jak teraz!!!)  

 

Nick Kandydata: @BorNNN

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Nie boi się podejmować decyzji. 

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nick kandydata: dzejki
dlaczego ta osoba?: osoba wprowadzajaca pozytywna atmosfere, oraz pokazujaca ze zakazy sa po to aby je lamac
nick kandydata: @Ripton
dlaczego ta osoba?: nie przyjal mnie do ubt, oraz jest chu**m. dodatkowo robi wspaniala robote w ubt oraz na serwerze. (lubi nieletnie dziewczynki)
nick kandydata: @BorNNN
dlaczego ta osoba?: ci**a, c**j oraz sk******n do potegi. dodatkowo porzadny moderator forum ktory nigdy nie warnuje z byle powodu. kocham go
Specjalne wyroznienie dla @Anime VisTeR.' za bycie pozytywnie pierd*******ą osobą ktora zawsze potrafi poprawic mi humor:chybaaquax:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @BORN2KILL.

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Jeden z dwóch pracujących moderatorów tego forum. Nie daje sobie wejść na głowę, jest przede wszystkim aktywny i widać jego zaangażowanie w range. Jeżeli ktokolwiek zasługuje by wygrać w tym miesiącu to właśnie on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick Kandydata: @dzejkiJR.
Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Pozytywnie pierdolnięta osoba, pracuje należycie w redakcji, aktywny, spamer na SB, kupił mi gierki na steam'ie :kappa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@BORN2KILL. Aktywny, pomocny, jako modek sprawuje się w 100% + jak doszedł do UBT w końcu się coś dzieje reaguje na każde zgłoszenie. On jak najbardziej zasługuje na wygraną :)

@Idealna Bania Swoją funkcję spełnia rzetelnie, jest aktywny na forum, miłym chłopakiem no i co jeszcze hmm xD Wiem, że ma dobre serduszko i pomoże osobie, która jest w potrzebie.

@Ripton Odkąd Kalolek odszedł wszystkie obowiązki, pilnowanie wszystkiego w UBT daje z siebie w 75%. Czasami trzeba przypominać, ale w UBT widzę, że się stara i jest dobrym OP :) Aktywność jest na dobrym poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...