Skocz do zawartości
Marshello

[ODRZUCONE]Podanie o Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Marshello
Wiek: 19
Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem adminem pare razy
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10
Staż w CS-sie: 7 lat
Steam / NonSteam: STEAM
Dlaczego Ty: Ponieważ brakuje adminów.Tak jak z rana i w nocy gra dużo cheaterów a nie ma admina aby go zbanował, a ja temu zapobiegne
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Staram się jak najwięcej ale myślę 3-4 godziny (dużo z rana, i w nocy)
Kontakt: STEAM/TS3/FORUM
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Marshello/80.72.43.106:27022/

@Wojtyś @FunnyPuma @Nodi

Edytowane przez Marshello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od kiedy wizyty na forum mają coś wspólnego z grą? :S Nie przesadzajmy tak z tym, ze konto pod podanie bo to ma niewiele wspólnego co do jego gry na serwerze.. Ja rozumiem, że forum to też ważna rzecz, szczególnie gdy JEST JUŻ SIĘ ADMINEM ale bez przesady, proszę.

Co do kandydata to faktycznie gt słabe, na serwerze praktycznie pierwszy raz Cię dzisiaj zobaczyłem.

Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żarty se robisz jestem na Nie :

- Konto pod podanie

- GT czyste można powiedzieć

- Jakbym ciebie dziś na serwerze nie zobaczył to bym nawet nie wiedział że taki gracz jest.

- Piszesz 3 - 4 godz. dzienie. Kogo ty oszukujesz jak gt masz czyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


brawo dla tego pana nie zna podstaw do dostosowania się do wzoru 30h nie ma .Startując  na adma poznaj pierw wymogi.

jestem na Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...