Skocz do zawartości
Vix33nek!

[ZAAKCEPTOWANE]Powrót Vixa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: [DS]Vix3n
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem): Niedawno opiekun tego serwera. To co potrzebne ogarniam
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 
Staż w CS-sie: Około 9-10 lat  z przerwami, kto by to pamietal
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty:  Dobrze sie wraca na stare śmieci, problem który mnie powstrzymywał do powrotu jak i skłonił do poprzedniej rezygnacji znikł więc  mogę smiało grać :D chce po prostu pomóc ogarniać serwer jak i znaleźć dla siebie zajęcie w wolnym czasie. Spedzilem na tym serwerze 1470h i myśle ze podanko szybko po powrocie nie powinno być problemem, admini mnie znaja, administracja forum też, bez problemu poradze sobie wyrabiać te pare godzinek tygodniowo.. :D 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  w tygodniu 2h dziennie nie powinno być problemem, w weekendy dostępnosc wieksza powinna być
Kontakt: Steam, fb, forum
Link do GameTracker'a:   Aktualny https://cache.gametracker.com/player/[DS]Vix3n/80.72.43.106:27022/ 

Poprzednie GT z racji ze napisalem 1470h na serwerze, a na aktualnym tylko 870h więc prosze sobie dodać :D  - https://cache.gametracker.com/player/[DS]Vuex/80.72.43.106:27022/

Edytowane przez VixenZnowTuJest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że na tak, co tu dużo mówić, były opiekun tego serwera, godzin ma tyle, że to głowa mała, amxx na wysokim poziomie, i kolejny bot do bicia :D.

P.S Może gt trochę słabe w ostatnich dniach, ale to najmniejszy problem, skoro chłopak ma chęci do grania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No cóż, GT może i jest słabe i obowiązkowo do poprawki, jednak ja tu więcej minusów nie widzę. Znam Cię i jestem pewien, że nadrobisz GT i swoje obowiązki będziesz wykonywał należycie. Tymbardziej, że widać u chłopaka chęci, więc czemu nie? Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ponownie nie ma co się rozdrabniać, były opiekun (odszedł w dziwnych okolicznościach) - sprawował się dobrze, teraz z tego co wiem ma dużo czasu. Warunki zostały spełnione.

No nic, zgłoś się do s@ po dodanie rang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...