Skocz do zawartości
Nodi

Strażnik nerf

Rekomendowane odpowiedzi

!.Pisze ten post póki nie jest za późno strażnik ma zbugowane odbicie  ma niby 33 % z czego ja strzeliłem z awp 1.1 6 razy pod rząd i wszystko zostało odbite chciałem dobić kosą 1.1 i też lipa 2 razy odbiło , proponuje dać 1/15 na odbicie.Klasa praktycznie nie do zabicia z takim odbiciem . Zapraszam do dyskusji ;) 

2 sprawa osłabienie/Usunięcie konspiranta za dużo ma tego wszystkiego scaut 1.1 , m3 zwiększone dmg , 3 pułapki i jeszcze kose 1.1 .Proponuje usunąć tą klasę bo jest kapitan albo wywalenie mu czegość np. kosy i m3 . Ta klasa to raczej na coda 600 lvl pasuje a nie na 400.

@Elo elo 350 nie o to chodzi ma niby 33 % a odbija z 8 pocisków pod rząd to są jaja.

Edytowane przez Nodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie zgadzam się z aż takim osłabieniem strażnika, jak już dać tej klasie 1/8 i było by okej a co do konspiranta można by mu zabrać albo kose 1/1 albo zabrać m3 i było by też okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1/15 na odbicie? Żarty chyba. Wcześniej było 1/4 na odbicie i klasa była jedną z  najsłabszych premek (prócz niszczyciela, którego już z nami nie ma), ledwo grywalna - nie wyróżniała się niczym. Będzie 30-33% na odbicie (aktualnie jest 38%). Po ostatnim upgradzie było 33 i odbicie nie wchodziło szczególnie - każde spotkanie z konspirantem Atsuiego kończyło się moim deadem, a na westwoodzie też twojej kosy ani razu nie odbiłem.

Z tego co mi się wydaje to mówiłem przy tobie jak i pisałem na u@, że % na odbicie zostanie osłabiony (jeszcze dziś).

Konspirant tak jak mówiłem już wielokrotnie - jest od zawsze. Nie wiem co można by w nim zmienić - można by zabrać mu jedną pułapkę i zabrać zwiększone dmg z m3. A jak wiele to zmieni?

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po co ruszać strażnika? Przecież jak ową klasę się znerfi to już nie będzie taka op...ja jestem za tym żeby go zostawić.

A co do konspira to jestem za tym co pisał @Nodi :) za mocna klasa...

Ps. @Nodi to, że twój assasin jest kontrowany przez strażnika to nie znaczy żeby go nerfić...

Edit 1: @Nodi ja to wiem ale to , że pod rząd 8 razy może odbić  to nie wiem ( nie widziałem).

Edytowane przez Elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako gracz konspiranta z poprzedniego resetu trochę się wypowiem na ten temat, konspiranta robotę nie robi praktycznie ani kosa ani M3, jej głównymi atutami są pułapki i szybkostrzelny scout, jeżeli ogarnie się dobre ustawienie pułapki i refleks ze scouta to klasa dla wszystkich już jest za mocna. Ja w poprzednim resecie prawie nie używałem M3 a kosy tylko w ostateczności (praktycznie większość fragów to scout albo broń z perku). W konspirancie nie ma za bardzo czego zmienić jedyne co to można zabrać mu jedną pułapkę albo skrócić czas pułapki do 5 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1/15 to jaksi żart, skoro strzelec wyborowy ma 1/10, tak jak napisal @HardeQ kiedyś mial 1/4 i byl niegrywalny. Strażnik nawet z tą 1/3 nie jest super mocny i ja bym sie nawet skłonił ku dodaniu mu jeszcze jednej broni. Co do konspiranta to klasa jest praktycznie od początku serwera, z resztą niedawno był już skracany czas pułapki, ale jakoś nie zmniejszyło to jego populacji na serwerze. 

Podsumowując strażnika nie ma co ruszać, a nawet w ostateczności mu cos dodać, a konspirantowi można zabrać jedną pułapkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważam ze Konspirant powinien zostać taki jaki jest... jego moc to szybkość i 1/1 z scauta... te pulapki i m3 to dodatek... jak ktoś umie tym grać to używa tylko scauta .. a przyczepić się do każdej klasy...

Co do Strażnika na razie jest faza testów zobaczymy jak to będzie dalej.. po resecie 5min a już wszystko złe co nowe ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...