Skocz do zawartości
A3ro

Ulepszenie niektótych klas.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Rozpocząłem ten temat ponieważ na serwerze są gorsze klasy i można by je ulepszyć:

1.Strzelec wsparcia klasa która ma większy dmg z m3 i niewidkę podczas kucania, mi chodzi o to aby dać mu lepszą niewidkę podczas kucania, mogła by być taka jak u assasina albo niewidkę taką że było by widać tylko cień pod nogami. 

2.Partyzant: klasa która ma 5 % na zabicie z ump, bh i lekką niewidkę. Można by mu dać jakąś dodatkową broń np. tmp i jakąś szanę na wyrzucenie broni.

3.Kapral: klasa która ma g3, apteczke i twardy baniak. Tej klasie można by coś dodać bo nikt nią nie gra, ja bym dodał z 15 dmg aby biło się wiecej z g3. Uważam że taki dmg by zachęcił do gry tą klasą.

Jeżeli macie inne propozycje to dodawajcie swoje propozycje popraw innych klas. Pozdrawiam:D

@Vix33nek! właśnie nie zgadzam się z 1 ponieważ ta klasa bazuje na niewidce ponieważ jest dość słaba jak na klase która ma być niewidzialna i być niewidoczna dla wrogów a każdy ją widzi. Ale doceniam twoje zdanie :)

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Nie trzeba ulepszać tej klasy - wystarczy umieć nią grać.

2. Klasa jest w porządku. To ze mało osób nią gra jest raczej spowodowane tym że ludzie rzadko grają UMP więc po prostu pomijają tą klase a wybierają najczęściej klasy z ak/m4

3. Kapral również jest dobry. Ale jak już tak na chama będzie sie chciało ją ulepszyć to max 10dmg do g3 i starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Klasa jest dobra, nie ma potrzeby jej ulepszać.

2. 1/20 na zabicie, niewidka i bh to dla Ciebie mało? Tak jak kolega wyżej napisał, klasa jest pomijana przez UMP, gdyż większość graczy gra z M4/AK. Nie potrzeba jej ulepszać

3. G3 ma wystarczająco duży dmg, do tego biorąc pod uwagę pozostałe bonusy, uważa, że klasy nie ma co ulepszać, gdyż jest wystarczająco dobra jak na non premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. nie trzeba ulepszać tej klasy jak ktoś ogarnia trolluje ludzi jak chce .

2. Grałem tą klasą i jest dość mocna to jest mała kopia czołgisty kiedyś z Przemo karaliśmy cały reset tą klasą

3.Również mocna klasa wystarczy dostać beton i nie do zabicia bo nie ma głowy co znacznie utrudnia zabicie. @Vix33nek! nie wiem czy 10 dmg to za dużo nie będzie do autokampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piszę tutaj aby nie otwierać nowego tematu + dotyczy to klas Assassin i Zwiadowca... jak na razie... lub na klasie konspirant możę naprawiona .. te owe klasy wymienione.. nie wiem w jaki sposób.. przy full kondycji dostają boga na speed... .,. trzeba to naprawić. ponieważ. na 300 kondy na Assassin nie mogę dogonić Zwiadowcy na 45 lvl który może mieć max 130 ??? coś jest nie hallooo. Jak też dziś zauważyłem ze gracz mający full konde... na Zwiadowcy porusza się jak by miał z 2 tysie tej kondy... obserwowałem go 3 rundy .. ma takiego speeda ze musi się zatrzymać żeby kogoś zabić bo w biegu to tylko obija ... to jest jakiś lekki żart. znowu...

Przykład klas lvl 1.  Morderca/Zwiadowca tyle samo kondy... biegają z różnym przyspieszeniem.. trzeba to zbalansować...

Tak samo jak parę razy mi mówili ludzie ze na Assasinie mam różne tryby biegania... raz normalnie a raz jakieś turbo... .. i też to ciężko wytłumaczyć..a łatwo mogę udowodnić ze żadnych dodatków/komend nie używam... samo się jakoś nakłada. a wiem ze wkurza i utrudnia za razem grę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak napisał @Morderca ta kondycja jest zbugowana, bo zakładając, że np taki Assasin ma max kondy i jest ten bug to pomyślcie tylko co by robił na longu itd. A co do przykładu to można coś porobić przy balansie.

A co klas to;

1 jak ktoś ogarnia to kozak klasa a niewidkę ma i tak bardzo dobrą

2 fajna klasa jak ktoś ogarnia 

3 serio? Wyobraź sb co robi z perkiem co ma autokampę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...