Skocz do zawartości
FunnyPuma

[ZAAKCEPTOWANE]Kolejne podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania na Moderatora:

Wymagania:

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; - Jest

-Minimum 400 sensownych postów; - Jest

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; - Jest

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym;  - Uważam, że jest, aczkolwiek nie ukrywam, że zdarza mi się popełnić błąd.

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; - Brak

 

 

Imię: Przemek
Wiek: Miesiąc i będzie 18
Czas spędzony na forum: Od października 2013 
Doświadczenie w moderowaniu: Podstawy.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie.
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Raz dostałem upomnienie za spam.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:  Zależy od dnia. Zazwyczaj, jeśli jestem na komputerze to forum zawsze gdzieś w tle mam otwarte i co jakiś czas je przeglądam. Dodatkowo dość często forum przeglądam również mobilnie, przez co tym bardziej nie mam problemu z zaglądaniem na forum. Myślę, że 1-2h dziennie to na spokojnie.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Rekrutacja otwarta, więc postanowiłem złożyć te podanie. Jest to już moje trzecie podanie z kolei, zależy mi na tej funkcji. Nie rezygnuję zbyt szybko ze swoich funkcji, czy też z jednej rangi dla drugiej. Potrafię długo usiedzieć na swoich stanowiskach. Swoje aktualne obowiązki staram się wykonywać należycie i wywiązywać się z nich jak najlepiej. Wszystkie wymagania spełniam. Jestem osobą odpowiedzialną, kulturalną, sumienną, stosującą się do zasad, nie wdającą się w konflikty, godną zaufania, a także obiektywnie podchodzącą do różnych spraw. Jeśli w tej rekrutacji szansa zostanie mi dana, to na pewno poradzę sobie z tą funkcją oraz nie zmarnuje danej mi szansy.

 

 

@Vix33nek! 

Czas to nie problem. :)

Edytowane przez FunnyPuma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ahh puma :) 

Walczysz o tego Moderatora już trzecią rekrutacje i moim zdaniem zasługujesz na szanse. Wymagania wszystkie spełniasz, jesteś osobą bezkonfliktową - przynajmniej ja nie widziałem Cię w konflikcie - jesteś bardzo długo na forum, brak warnów. Z tego co zdążyłem zauważyć przykładasz się do swojej roboty, przed urlopem zapieprzałeś jako support ;) Masz moje tak :D Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak
Najdłużej starasz się o to stanowisko, jesteś opanowany i obiektywny, dlatego powinieneś dostać szansę, by sprawdzić się w tej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już trzecie podanie na te stanowisko widać ze na tym zależy. Grając z Tobą dosyć długo mogę powiedzieć, że jesteś spokojna, bezkonfliktowa osobą (Pomijając rozmowy z Muminkiem)

Jesteś bezstronny co jest najważniejsza cechą moderatora, swoje obowiązki jako admin wykonujesz prawidłowo, jak support z tego co widać też sobie dobrze radzisz.

Jedynie tak sobie odpowiedz na pytanko czy masz czas na moderatora? :) Nawiązuje tutaj do rozmowy z Tobą sprzed kilku dni, gdzie mówiłeś że niedługo możliwe ze zrezygnujesz z admina z racji że nie masz czasu. Według mnie ranga moderatora pochłania więcej czasu niż przegranie wymaganych godzin na serwerze stąd moje pytanie. Jeżeli jednak masz czas to ja jestem jak najbardziej na TAK

Edytowane przez Vix33nek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, swoją determinacją pokazałeś, że Ci zależy pieprzenie o tym, że Cię widać to absurd. Każdy doskonale wie,  że wypowiadamy się w tematach tak jak nam na to ranga pozwala.

7 godzin temu, WANDERINHJIO napisał:

Moderator powinien być aktywny na każdej płaszczyźnie forum.

Zauważ, że nie był nigdy moderatorem także nigdy nie było to możliwe, poza tym moderator nie musi być wszędzie, jest to omawianie w prawie każdym podaniu co jest absurdalne.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś zawzięty co trzeba ci przyznać, bo jest to już twoje kolejne podanie i widać, że ci zależy. Swoje obowiązki wykonujesz. Jednak tak jak napisała osoba wyżej, że rozmawiałeś z nią na temat rezygnacji, bo nie masz czasu - troszkę mi się to gryzie. :| Pisząc to podanie, powinieneś wiedzieć, że moderator to nie minimalnie godzinka dziennie spędzona na forum, tak jak jest to z serwerami. Jesteś dla mnie anonimowy, no ale cóż może to ja za mało siedzę na forum. :P Tak czy inaczej jestem za, powodzenia! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak widzę że się starasz i jesteś długo na forum nieraz cię widzę nieraz nie ale jestem jak najbardziej za tak

-Spełniasz wszystkie warunki

 

 

93893a959d611f3afc36576601b1ce22.gif

friday_gif_collection_01.gif

Edytowane przez Piorun_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

Sqn jest o wiele lepszym kandydatem na to stanowisko. Widać go zdecydowanie więcej na forum od Ciebie. Do tego jest tu już długo ma doświadczenie i wie z czym to się je.

Mimo wszystko powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

Starasz się o tą posadę od dłuższego czasu, aktywność w miarę, jesteś bezkonfliktowy i spokojny. Z pozostałych obowiązków wywiązujesz się dobrze, większych problemów z Tobą raczej nie ma. Na minus oczywiście będą zgłoszenia, bo w zasadzie nie pamiętam kiedy ostatnio coś zgłosiłeś, ale to najważniejsze nie jest.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć,

od razu powiem, miałeś wymagającego konkurenta i jeśli chodzi o aktywność na forum - nie miałbyś z nim szans. Mój koncept działu moderacji potrzebuje jednak na tę chwilę osób, które dużo obserwują, wiedzą co się dzieje i maja pojęcie o sieci - obaj spełniacie warunki, ale pewne postawy przemówiły za Twoją kandydaturą, nie jest to ilość złożonych podań. 

Chcę Cię zaprosić do współpracy na pewien czas, będziesz musiał zdecydowanie poprawić aktywność jako moderator, jednak szczegóły wkrótce.

Staż i " Jest to już moje trzecie podanie z kolei, zależy mi na tej funkcji. " - to na plus duży i chcę Cie sprawdzić....  tak jak kiedyś n-Ty nie znając mnie bo byłem osoba dość anonimową, dał głos za, chcę zaufać i dać teraz Tobie szansę.

 

Zapraszam do współpracy!

Pozdrawiam, 

Will Smith.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...