Jump to content

Recommended Posts

Nick: Verti

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na: CS:GO #1, CS:GO #8 więc jakieś doświadczenie mam. :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/10

Staż w CS-sie: 7 - 8 lat 

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Myślę że, przyda się kolejna para rączek do pomocy i mam chęci do zwalczania cheaterstwa i innych oszustw na serwerze Cod 400.

Byłem już adminem na innych serwerach więc wiem co i jak. :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: To zależy, w weekendy mogę praktycznie być cały dzień, a w tygodniu to zależy od czasu wolnego, ponieważ jestem na kursach. Ale jak Tylko wrócę to zabieram się za serwer. :)

Kontakt: Steam/Pw/ Fb 

Link do GameTracker'a : https://www.gametracker.com/player/Verti/80.72.43.106:27022/ 

Edited by Verti
Zapomniałem podać link do GameTracera.

Tego ta ja się nie spodziewałem. Jestem zaskoczony pozytywnie :D . A I podaniu tak:

+wiek

+doświadczenie

+gt( mogło by być więcej:kappa:)

+steam

+AMXX ja jak byłem w AMXX SUPPORCIE miałem podobnie :) . Jesteś ziomeczkiem z którym można się pośmiać I fajnie się ciebie zabija:kappa:. Jestem na TAK ale graj więcej czasu .

Podanko zamykam na parę dni, pograj w tym czasie w miarę regularnie, najlepiej chociaż po 45-60 minut dziennie, żeby GT jakoś wyglądało.

Jak otworzę temat oznaczę adminów do wypowiedzi bo jak widać to wy sami nie wiecie co należy do waszych obowiązków.

Otwarte, zapraszam do wypowiedzi. @Nodi @Bludoggo @Kempes # @remciu @Kula @Morderca

Edited by Vix33nek!

Nigdy nie widziałem, aby nie przestrzegał regulaminu, nigdy mi nie zalazł za skórę także jestem na TAK :).

+ Wiek

+ Doświadczenie

+ Steam

PS: Popraw troszkę GT.

Na tak

+Steam

+wiek
+Doświadczenie masz 

+ Jesteś zabawnym człowiekiem z chorą bania

+ Regulamin znasz

No i to tyle ode mnie życzę ci powodzenia :D 

@Vix33nek! nie każdy ma tyle czasu co ty ;) tak że ......... ... 

Jestem na TAK

+ Steam 

+ Wiek

+ AMXX

+ Ogarnięty

+/- godziny

+ Aktywny na [email protected] 

+ Link do GT

Kolejny bot do lania nie sprawiający problemów , przestrzega regulaminu więc nie widzę problemu i mu dać szansy.

jestem na Tak.

wymagania spełnia, nie było z nim nigdy problemu a zawsze to kolejne ręce do pomocy :)

@Vix33nek! nie krzycz jak jestem na forum co 2 dzień ostatni to zaglądam :D  a co do obowiązków to mamy pilnować porządku :D

Aktualnie ostatni tydzień w GT wygląda okej, kontaktowy jesteś, widać lubiany na serwerze, chęci z tego co wiem też masz, tak więc dostaniesz ode mnie szanse, to znaczy najpierw dwa tygodnie okresu próbnego. 

Gratuluje i powodzenia. Zgłoś się do [email protected] z SiDem po flagi.

@Nodi @Morderca żeby przejrzeć kilka działów 4-setki to jest max 10 minut, a z tego co mi wiadomo admini powinni raz na 24h pojawić się na forum. A jak podanie stoi parę dni i tylko jeden admin się wypowiada no to wniosek może być taki że jednak nie przeglądacie tematów. Brak czasu rozumiem jak najbardziej, ale panowie naprawdę... 10 minut to nie tak wiele ;) 

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...