Skocz do zawartości
Gość vertisek

[ZAAKCEPTOWANE]Podanko Verti

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Verti

 

Wiek: 22

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na: CS:GO #1, CS:GO #8 więc jakieś doświadczenie mam. :)

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/10

 

Staż w CS-sie: 7 - 8 lat 

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Myślę że, przyda się kolejna para rączek do pomocy i mam chęci do zwalczania cheaterstwa i innych oszustw na serwerze Cod 400.

Byłem już adminem na innych serwerach więc wiem co i jak. :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: To zależy, w weekendy mogę praktycznie być cały dzień, a w tygodniu to zależy od czasu wolnego, ponieważ jestem na kursach. Ale jak Tylko wrócę to zabieram się za serwer. :)

 

Kontakt: Steam/Pw/ Fb 

Link do GameTracker'a : https://www.gametracker.com/player/Verti/80.72.43.106:27022/ 

Edytowane przez Verti
Zapomniałem podać link do GameTracera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tego ta ja się nie spodziewałem. Jestem zaskoczony pozytywnie :D . A I podaniu tak:

+wiek

+doświadczenie

+gt( mogło by być więcej:kappa:)

+steam

+AMXX ja jak byłem w AMXX SUPPORCIE miałem podobnie :) . Jesteś ziomeczkiem z którym można się pośmiać I fajnie się ciebie zabija:kappa:. Jestem na TAK ale graj więcej czasu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanko zamykam na parę dni, pograj w tym czasie w miarę regularnie, najlepiej chociaż po 45-60 minut dziennie, żeby GT jakoś wyglądało.

Jak otworzę temat oznaczę adminów do wypowiedzi bo jak widać to wy sami nie wiecie co należy do waszych obowiązków.

Otwarte, zapraszam do wypowiedzi. @Nodi @Bludoggo @Kempes # @remciu @Kula @Morderca

Edytowane przez Vix33nek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Vix33nek! nie każdy ma tyle czasu co ty ;) tak że ......... ... 

Jestem na TAK

+ Steam 

+ Wiek

+ AMXX

+ Ogarnięty

+/- godziny

+ Aktywny na u@ 

+ Link do GT

Kolejny bot do lania nie sprawiający problemów , przestrzega regulaminu więc nie widzę problemu i mu dać szansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualnie ostatni tydzień w GT wygląda okej, kontaktowy jesteś, widać lubiany na serwerze, chęci z tego co wiem też masz, tak więc dostaniesz ode mnie szanse, to znaczy najpierw dwa tygodnie okresu próbnego. 

Gratuluje i powodzenia. Zgłoś się do S@ z SiDem po flagi.

 

 

@Nodi @Morderca żeby przejrzeć kilka działów 4-setki to jest max 10 minut, a z tego co mi wiadomo admini powinni raz na 24h pojawić się na forum. A jak podanie stoi parę dni i tylko jeden admin się wypowiada no to wniosek może być taki że jednak nie przeglądacie tematów. Brak czasu rozumiem jak najbardziej, ale panowie naprawdę... 10 minut to nie tak wiele ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...