Skocz do zawartości
Bezzi

 zamknięty Propozycja dotycząca quizów

Quizy na forum  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie quizów?

    • Tak
      28
    • Nie
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje dodać quizy na forum, urozmaici to trochę życie forum w jakimś stopniu. 

Przykład z partnerskiej sieci: 

 LINK

Quiz może dodać każda osoba uprawniona bądź nie, tematy quizów mogą być na każdy temat czy nawet odnosić sie do jakiejś osoby.

Jednocześnie robię ankietę kto za, a kto przeciw żeby nikomu nie przyszło do głowy pisania kolejnych skarg na osoby wypowiadające sie w temacie, zarazem każdy może sie wypowiedzieć tylko proszę o konkretne rozwijanie swoich myśli. 

@aquax Jeśli plugin kosztuje zrobimy zrzutke sam mogę sie dołożyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bezzi wrócił i już się coś dzieje na tym forum. Jak nie propozycja quizy to mecze itd :D Moja krew hahahahah xDDD 

Jestem jak najbardziej na TAK :x

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Quiz jako propozycja jest nawet ciekawa, ale widząc jak jest zrobiony od strony technicznej na tym innym forum, to nasuwa mi się pytanie: Czy ktoś zrobiłby takie coś?
Dla mnie jest to fajna propozycja, także czekam na werdykt, czy coś z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem to quizy pojawią sie razem z nowym stylem bądź w niedługim czasie co jest zależne od wodaxa i jego multihedowej mafii dlatego proszę o zamknięcie tematu żeby nie powstał z niego 'bombaż' 

@LOLSON

Edytowane przez Mikolaj Bezza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...