Skocz do zawartości
CzarnyOgien

[ZAAKCEPTOWANE]Szansa?

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper 

Wiek: 16

Staż na forum:  Mam rok. Za dużo się nie udzielałem ,ale aktywny byłem i przebywałem na jednym z waszych serwerów.

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Tak mam , byłem już redaktorem 2 razy no ,ale cóż administratorzy zrezygnowali z stanowiska i usunęli hosting.

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]:  7/10.

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Mogę poświęcić 2/3 godz. codziennie.

Napisz coś o sobie: Tak jak wspomniałem mam 16 lat , jestem z województwa warmińsko-mazurskiego pewnie daleko od was. Interesuję się sportem ,a dokładnie boksem i piłką nożną.

Jednak boks mnie bardziej kręci. Dużo lubię siedzieć na kompie i grać w cs albo w metina.

Mogę jeszcze dodać,że chodziłem na zajęcia poza lekcyjne aikido.

To by było na tyle , jeśli chodzi o mnie więcej na pw mg opowiedzieć.

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):  W tym to ja chyba nic nie poradzę. Tak jak pisałem administratorzy pousuwali hostingi ,zrezygnowali z forum nie wiem nawet dlaczego. Pamiętam jak pisałem suchary itp. Najbardziej to mi się podobało Q&A , lubiłem to opisać ,a te ich pytanie to były rzeczywiście śmieszne.

Tutaj mówię prawdę .Możecie to sprawdzić i na pw mg napisać ich nicki.

- minimum 100 sensownych postów na forum - Tego nie mam fakt ,ale da się nadrobić.

- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci- Mam.

- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego-  Potrafię.

- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki- Także potrafię.

- aktywność, minimum 2 godziny dziennie na forum - Ma się rozumieć.

 

Wywiad o ,który prosiliście:

 


Redaktor Cz.- Witam serdecznie z tej strony redakcja multi-head. Miło nam pana poznać.


Gość- Mi również miło poznać.


Redaktor Cz.- Na początek spytajmy jak się czujesz, czy wszystko dobrze?


Gość- Ja się czuję bardzo dobrze.


Redaktor Cz.- Dobrze. To może jeszcze nam się przedstawisz?


Gość- Oczywiście że się przedstawię. Nazywam się Adrian, mam 17 lat interesuję się sportem głównie piłką nożną i bieganiem


Redaktor Cz- Oczywiście . To nie zostało nam nic innego jak przejdź do rzeczy. Jesteś gotowy?


Gość- Jestem gotowy, czekam na pytania.


Redaktor Cz- Pierwsze pytanie jest do Ciebie , jak się tu znalazłeś na forum multi-head , ktoś Ci polecił? Czy może już znałeś wcześniej te forum i zastanawiałeś się czy tu nie przejdź?


Gość- Trafiłem na forum dzięki bratu, widziałem jak grał na tej sieci i polecił mi ją a więc tak trafiłem na M-H, szczerze mówiąc to chciałem spróbować aby kandydować na admina coda 400 i sobie pomyślałem ,że może mi się uda.

Redaktor Cz.- Brawo. Bardzo rozwinięta odpowiedz, ładnie się tu wypowiedziałeś . Dobrze to przechodzimy do następnego pytania. Uwaga!


Redaktor Cz.- Czy przechodząc na te forum, myślałeś o tym, żeby dostać rangę i być w administracji na tej sieci ,trzeba pokazać na co jest Cię stać i ile serca musisz w to włożyć? Czy nie myślałeś o tym? Jak przypominasz sobie tą chwilę?


Gość- Mówiąc uczciwie myślałem tylko o tym aby dostać się na tą rangę i zostać administratorem serwera.


Redaktor Cz.- Okej rozumiem ,ale widzisz pozory mylą. Dobrze przechodzimy do następnego pytania. Po dołączeniu do naszej sieci, zdążyłeś zapoznać się z użytkownikami i z administracją naszego forum?


Gość- Zapoznałem się ze sporą grupką ludzi i z administracją ale jeszcze pozostało mi dużo osób do poznania ponieważ jestem za krótko na forum aby wszystkich poznać.


Redaktor Cz.- To oznacza ,że zostajesz dłużej na naszej sieci multi-head tak? Abyś może do końca jej stania?


Gość- Na pewno zostanę długo jeszcze na tej sieci nigdzie nie mam zamiaru odchodzić ponieważ zarówno serwery jak i samo forum są za******e przepraszam za ten wyraz ale tak to mogę określić.


Redaktor Cz.- Nic nie szkodzi . Dokonałeś się dobrego wyboru . Trochę się wzruszyłem ,ale dobra przechodzimy do następnego pytania.Zostały mi dwa pytania skierowane do ciebie. Pierwszo zacznijmy od tego pierwszego pytania. Możesz nam opowiedzieć o tym , co dokładnie chciałbyś osiągnąć na naszej sieci m-h?

Gość- Niewiem tak naprawdę co chciałbym osiągnąć, moim marzeniem jest to że chciałbym zostać administratorem serwera cod 400 ponieważ tak długo na nim gram że nie wyobrażam sobie grać na innym.


Redaktor Cz.- Ostatnie  pytanie do Ciebie. Chciałbyś coś zmienić na forum ,czy zostawić to tak jak jest?


Gość- Na forum nic nie trzeba zmieniać przynajmniej nie mam pomysłów jak zmienić może inni użytkownicy mają ciekawe pomysły na zmiane forum.


Redaktor Cz.- Dobrze.Dziękuję za wywiad i widzimy się w następnym.Kogo chciałbyś na koniec pozdrowić?


Gość- Chciałbym pozdrowić wszystkich użytkowników forum i życzyć im przetrwania na m-h.

 

Tutaj macie ten wywiadzik niby powiecie ,że krótki i itd. a pisałem go długo, spytajcie się A3ro.

Pozdro.

Edytowane przez CzarnyOgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie spełniasz wymagań, prawdopodobnie nic nie wniesiesz do redakcji. Jesteś zbyt anonimowy, pierwszy raz widzę Cie na forum

Na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim skromnym zdaniem warto spróbować, nie ma żadnego redaktora a może akurat od niego się zaczna chęci u innych aby pełnić tę funkcję. Może akurat rozkręci redakcje. Mimo że nie jest znany można by zaryzykować a jak się nie sprawdzi to się go zdegraduje i tyle, nic nie zaszkodzi a może coś rozwinąć. Nie jest to poważna ranga że coś może za przeproszeniem spie*****c.

Masz moje TAK.

Edytowane przez Vix33nek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak kolega Wandi jestem na tak - obecnie nie ma żadnego redaktora i kompletnie nic się tam nie dzieje dlatego też lepszy rydz niż nic, a jeżeli wyłożysz kiełbasę od razu po akceptacji podania to problemem nie jest Cię wy*********ć.

Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem za bo i tak nie ma innych kandydatów, na całym forum wieje chu jem i może jakieś artykuły w redakcji to zmienia! a w razie czego tak jak napisal moj znajomy @SQNFUN poprostu wylecisz :) 

 

 

PS. podziwiam ze chcesz sie brudzic tym gownem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że na szanse zasługujesz. Nie jesteś osobą rozpoznawalną, ale nie ma chętnych na te stanowisko, a widać, że Tobie naprawdę zależy. Liczę na Ciebie, że rozbujasz trochę redakcje :P

Jestem na TAK! Powodzonka <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierw napisz przykładową pracę i dopiero potem składaj podanie. Lepiej poczekać 2 tyg i zrobić to na spokojnie niż brać w ciemno i potem nie wiadomo co będzie. Póki co na nie, jak napiszesz coś to zmienię zdanie.

 

/edit:

wywiad na ogół jest spoko. Krótko i na temat co fajnie wygląda. Jestem skłonny dać teraz tak.

Edytowane przez Anime Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

Głównym powodem jest to, że jesteś dla mnie zbyt anonimowy, mało co o Tobie wiem. Co do Twojego wywiadu to niestety muszę przyznać, że średnio Ci on jakoś wyszedł. Zbędne komentarze typu "brawo, brawo, bardzo ładnie się tu wypowiedziałeś" czy też tekst typu "wzruszyłem się" ~ przecież to jest zupełnie niepotrzebne. Do tego dochodzą błędy stylistyczne. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...