Jump to content

Recommended Posts

Mam propozycję dodania nowej rangi:  TYPER

Przywileje:

-Relacjonowanie ze świata e-sport.

-Ogłaszanie wynikików ze świata e-sport.

-Typowania i obstawiania wyników ze świata e-sport

Mam nadzieję,że zrobicie to dla mnie , jest to idealna ranga i praca dla mnie ponieważ interesuję się boksem.Wtedy bym ogłaszał wyniki ksw,fen,ufc itd.

Przemyślcie to ,naprawdę bym się czuł w swoim świecie.

jako redaktor możesz stworzyć przecież swój projekt w którym będziesz własnie robił to co opisałeś. Przykladowo "Co nowego u Ognistego" xD i tam bys publikował wszystkie wyniki i  wiadomości z tematów ktore byś chciał poruszyć. 

Typerem jeśli chodzi o sport zajmuje sie ja i żadnej rangi do tego nie potrzebuje, a jeśli chcesz mi pomóc to prosze bardzo.

Ah tak e sport też będzie. Powoli i do przodu

Jak dla mnie totalny bezsens. Po co ta ranga? Tak jak napisał @Mikolaj Bezza, on tu od typerów jest xd a rangi nie ma. Ty jesteś redaktorem masz uprawnienia, jeśli lubisz to robić to zrób może w tym dziale redakcji, że będziesz publikował te wszystkie wyniki i informacje o sportach. Sory mordko, ale tutaj jestem na nie. 

Pozdro ! :) 

Tej, kurde bele - zostałeś świeżo co redaktorem dlatego też nie wymyślaj pomysłów z rangami tylko zabieraj się za pisanie.
Wywiady wieją chujnią, ponieważ większość ciekawych osób już była przepytywana, a wywiady z nołnejmami nikogo nie obchodzą...
Zacznij od jakiś artykułów, wymyśl jakiś swój projekt tak jak napisał Master wyżej, bądź reaktywuj zapomniane - np. gazetkę, obczaj poniżej jak to kiedyś wyglądało
https://multi-head.pl/forum/548-gazetka/

Po za tym jak byś rzeczywiście wpadł na coś ciekawego i potrzebował pomocy to daj znać na PW ale nie pisz z byle pierdołą ;)
Piona

Jak dla mnie odpada pomysł zbędna jest taka ranga a jeszcze jak bezzi się zajmuję tym a rangi nie ma no to więc :) 

Taka ranga to tylko zaśmiecanie forum, po tym powstaną kolejne propozycje typu Reklamator, Zgłaszacz postów etc.

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...