Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję dodania nowej rangi:  TYPER

Przywileje:

-Relacjonowanie ze świata e-sport.

-Ogłaszanie wynikików ze świata e-sport.

-Typowania i obstawiania wyników ze świata e-sport

Mam nadzieję,że zrobicie to dla mnie , jest to idealna ranga i praca dla mnie ponieważ interesuję się boksem.Wtedy bym ogłaszał wyniki ksw,fen,ufc itd.

Przemyślcie to ,naprawdę bym się czuł w swoim świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jako redaktor możesz stworzyć przecież swój projekt w którym będziesz własnie robił to co opisałeś. Przykladowo "Co nowego u Ognistego" xD i tam bys publikował wszystkie wyniki i  wiadomości z tematów ktore byś chciał poruszyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Typerem jeśli chodzi o sport zajmuje sie ja i żadnej rangi do tego nie potrzebuje, a jeśli chcesz mi pomóc to prosze bardzo.

Ah tak e sport też będzie. Powoli i do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie totalny bezsens. Po co ta ranga? Tak jak napisał @Mikolaj Bezza, on tu od typerów jest xd a rangi nie ma. Ty jesteś redaktorem masz uprawnienia, jeśli lubisz to robić to zrób może w tym dziale redakcji, że będziesz publikował te wszystkie wyniki i informacje o sportach. Sory mordko, ale tutaj jestem na nie. 

Pozdro ! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tej, kurde bele - zostałeś świeżo co redaktorem dlatego też nie wymyślaj pomysłów z rangami tylko zabieraj się za pisanie.
Wywiady wieją chujnią, ponieważ większość ciekawych osób już była przepytywana, a wywiady z nołnejmami nikogo nie obchodzą...
Zacznij od jakiś artykułów, wymyśl jakiś swój projekt tak jak napisał Master wyżej, bądź reaktywuj zapomniane - np. gazetkę, obczaj poniżej jak to kiedyś wyglądało
https://multi-head.pl/forum/548-gazetka/

Po za tym jak byś rzeczywiście wpadł na coś ciekawego i potrzebował pomocy to daj znać na PW ale nie pisz z byle pierdołą ;)
Piona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...