Skocz do zawartości
Vix33nek!

[ZAAKCEPTOWANE]Podanko Vix

Rekomendowane odpowiedzi

Kryteria:
- minimum 100 sensownych postów na forum +
- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci + 
- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego+/-
- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki +/- 
- aktywność, minimum 2 godziny dziennie na forum +++

 

Imię: Marek
Wiek: 20
Staż na forum: W lutym będą 4 lata.
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Nigdy nie pełniłem takiej funkcji, chcę spróbować swoich sił.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]:  Powiedzmy że 6.
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Ogólnie na forum jestem codziennie po kilka godzin, ale też muszę poświęcać czas na pozostałe rangi.
Napisz coś o sobie: Hmm jestem młodym chłopakiem, pochodzącym z małego miasteczka na górnym śląsku. Lubię imprezować ze znajomymi oraz jestem fanatykiem tak więc jeżdżę za ukochaną drużyną na mecze piłki nożnej. W wolnym czasie po pracy staram się wykonywać swoje obowiązki na forum jak i serwerach.
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):  Może akurat sam artykuł wystarczy, jeżeli nie to niech ktoś da znać a wykonam ten wywiad. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż Vixa. Jesteś aktywny na tym forum i skoro masz chęci zająć się redakcją to nie widzę powodów aby nie dać Ci szansy. Artykuł też bardzo dobrze napisany, mam nadzieję, że więcej prac będzie na podobnym albo lepszym poziomie. Brakuje redaktorów, a skoro chłopak ma chęci to czemu nie. Masz mój głos Maruś. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, redaktorów brakuje jak nigdy, a jeżeli rzeczywiście chce Ci się coś tam wrzucać to droga wolna.
Jeżeli chodzi o artykuł który napisałeś podanie to skomentowałem go w jego temacie i tutaj już lepiej nic nie będę dodawał po za jednym ->
-> forum ma łączyć, a nie dzielić - dlatego też faworyzowanie danej partii politycznej w artykule jest po prostu ch****e.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. Tak jak napisali koledzy wyżej jest mało redaktorów a ty widać że będziesz się starał patrząc na twój artykuł, który przyjemnie mi się czytało. Mam nadzieje że się dostaniesz i będziesz pisał wiele równie dobrych artykułów. 

Pozdrawiam A3ro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na tak. W redakcji kompletnie nic sie nie dzieje... obecni redaktorzy chyba włożyli kielbase na ten dzial :( Mam nadzieje ze twoj zapał do pracy nie minie zbyt szybko i stworzysz jakis ciekawy format :) Powiedzenia  mordo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, na forum nowy nie jesteś, wiesz na co sie piszesz, no i ten artykuł naprawdę dobrze napisałeś +wymogi spełniasz. Nie ma dla mnie przeciwwskazań abyś nie dołączył do redakcji. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

+ staż 

+ chęci 

+ ortografia

Nic się w tej redakcji nie dzieje, brak wywiadów, ciekawostek itp. Twój pierwszy artykuł? Serio? O jestem mile zaskoczona i zapewne nie będzie to pierwszy raz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...