Skocz do zawartości
Gość vertisek

 zamknięty Odwołanie od Warna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vertisek

Data zdarzenia: 9.11.2018 godz. 8:31
Nick gracza: @Verti @aureox#URLOP
Dowody: c0172ea016197.png
Świadkowie: @A3ro @I love R4QU
Uzasadnienie:  Witam serdecznie, chciałbym się odwołać od warna, którego dał Mi @aureox#URLOP, powód: Kultura o godzinie 8:31. Wiem że, przed warnem pisałem na chatboxie z @A3ro oraz @I love R4QU .

I wiem że, napisałem tekst do @A3ro typu: Pal gumę od @I love R4QU bo powieszę Cię do góry nogami za jajca. Czy coś w tym stylu. Prawdopodobnie za to jest warn, tylko jest pewna sprawa. Czy za takie coś w formie żartu powinien być warn? Ludzie na chatboxie piszą różne rzeczy i nie mają warnów a Ja akurat dostałem. Warn jest nie słuszny jak dla Mnie i dla OP serwera COD 400 na którym jestem Adminem @Vix33nek!. Proszę o jakieś wyjaśnienia.  Dziękuję za uwagę.

Edytowane przez Verti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam

Sprawa wygląda następująco.

Pierwsza sprawa jest taka, że napisałeś troszkę inaczej na SB niż tutaj w temacie. Zrzut ekranu dodam  niżej. 

Screenshot_2018-11-09-08-33-44-655_com.android.chrome.thumb.png.a31461ee077f67d2e24eb0568dc6e9f5.png

"Kim ty jesteś paj...." "Pal gumę albo będziesz wisiał jajami (których nie masz)" 

No jak dla mnie to już jest lekkie przegięcie - nie powinieneś takich tekstów kierować na SB, a jeżeli widzisz gorsze to wystarczy tylko, że o tym komuś wspomnisz ( no ale lepiej spłakać  się potem w swoim temacie "inni pisali gorzej i nic nie mają") 

Pomyśl też co sobie może pomyśleć osoba, która dopiero co zawitała na forum i chciała się przykładowo przywitać na SB. Żarty, żartami, sam lubię sobie czasem pożartować, ale znajmy chociaż jakieś granice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


53 minuty temu, aureox#URLOP napisał:

Pomyśl też co sobie może pomyśleć osoba, która dopiero co zawitała na forum i chciała się przykładowo przywitać na SB. Żarty, żartami, sam lubię sobie czasem pożartować, ale znajmy chociaż jakieś granice. 

45782415_187450592137944_631886960801926

Ja to tylko tu zostawię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja Ci drogi @Verti powiem tyle.. Po co robisz odwołanie od ( przynajmniej dla mnie) )słusznego warna?

@aureox#URLOP wysłał screeny, które są bezpośrednim dowodem na te +1, więc po co to?

A druga sprawa to taka, że ja sobie nie życzę takich oszczerstw w moją stronę 

Ja rozumiem, że można dla beki sobie z kimś jaja porobić, ale kuźwa bez przesady...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


22 minuty temu, VisTeR.' napisał:

45782415_187450592137944_631886960801926

 

Ja to tylko tu zostawię....

XDDDDDD 

No to teraz poleciałeś z grubej rury. 

I co z tego, że napisałem "jebać multi -heada" - obraziłem kogoś czy jak?

A tutaj sprawa wygląda inaczej, bo  kolega @I love R4QU poczuł się obrażony i z tego wiem to Verti przesadzał z tekstami w jego kierunku od kilku dni.

No i jeszcze jedno. Nie wiem czy pamiętasz Visterr ale to "jebać multi heada" wzięło się ze zlotu, wiele osób następnie pisało podobnie na SB i jakoś pretensji nie miałeś - sam aquax to nawet to pisał, no do przesady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, aureox#URLOP napisał:

XDDDDDD 

No to teraz poleciałeś z grubej rury. 

I co z tego, że napisałem "jebać multi -heada" - obraziłem kogoś czy jak?

A tutaj sprawa wygląda inaczej, bo  kolega @I love R4QU poczuł się obrażony i z tego wiem to Verti przesadzał z tekstami w jego kierunku od kilku dni.

No i jeszcze jedno. Nie wiem czy pamiętasz Visterr ale to "jebać multi heada" wzięło się ze zlotu, wiele osób następnie pisało podobnie na SB i jakoś pretensji nie miałeś - sam aquax to nawet to pisał, no do przesady....

Wiem ale to jest na podobnym przykładzie. Chodziło mi tu o przykład tego co jest na CB. 

Tematu nie zamknę bo to robota dla SM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek

@aureox#URLOP Tylko że, Ja to kierowałem do @A3ro a nie do @I love R4QUO.o 

Edit: Od kilku Dni kierowałem teksty w stronę @I love R4QU? Ciekawe kiedy i gdzie. :) Skoro uraziłem Cię @I love R4QU chociaż nie wiem czym, bo zawsze czy to w CS czy na TS3 gadaliśmy i było śmiesznie, a teraz coś sobie wbiłeś do głowy i nawet nie mam pojęcia co. :) Mogę Cię przeprosić, to przepraszam. Chociaż sam nie wiem nawet za co. Nigdy nic do Ciebie nie miałem, a gdybym coś miał to od razu bym Ci to powiedział. ;) Dla Mnie jesteś spoko kumpel i zawsze lubię sobie z Tobą beke na TS3 porobić. Ale teraz to kompletnie nie ogarniam co tu się wyrabia. 

Edytowane przez Verti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek
Teraz, I love R4QU napisał:

@Verti ja rozumiem... ale po co mnie wyzywałeś na chatboxie?... ja wiem, że to do mnie było, więc nie musisz się tłumaczyć....

@I love R4QU Chopie, nigdy bym Cię nie wyzwal bo nie mam powodów. Gdzie Ciebie niby wyzwałem? W którym momencie? Tekst był kierowany do A3ro a nie do Ciebie. Po co miałbym Ciebie wyzywać? Ja już nic z tego nie rozumiem. Obraziłeś się o coś, co nie było kierowane w twoją stronę. Aureox twierdzi, że już wcześniej po Tobie cisnąłem, no ciekawe kiedy. Może jeszcze powiesz że, na Ts3? Gdzie był nawet Nemezis, Mumin i reszta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek
6 minut temu, I love R4QU napisał:

@Verti  nie wyzywałeś? hmmm to ja może coś pokażę? patrzcie co Pan Verti pisze.. np iq -200 i to nie obraza? 

Screenshot_2018-11-10-18-23-00.png

Screenshot_2018-11-10-18-22-56.png

Może pokazuj co było wcześniej, a nie. :) Napisałeś "po tym co mi ostatnio napisałeś  na cb to się nie dziwię." Tylko co napisałem? Jak pisałem tekst byl do A3ro, nie do Ciebie. Wbiłem na forum, chciałem się odwołać, myślałem że sobie beke z czegoś robisz jak w sumie zawsze. To Odpisalem: bardzo śmieszne :) w chu... po czym wyleciałeś z tym tekstem że, coś na Ciebie napisałem i Ja normalnie nie ogarnałem o co Ci chodzi i w sumie do teraz nie wiem o co chodzi. Bo nigdy bym Cie nie obraził. Potem napisałem: może pisz po PL a nie po Turecku, chodziło Mi wtedy, żebyś Mi wyjaśnił o co chodzi. Ale wolałeś odpisać głupie "xD" i się wkurzyłem. Bo zamiast wyjaśnić sprawę od razu to sobie wolałeś śmieszkować. :)

Screenshot_2018-11-10-21-00-35.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie też mogę się wypowiedzieć i coś dodać bo ja też w tym siedze. Pany @Verti i @I love R4QU zluzujcie trochę tak to było dobrze a teraz co? Nwm o co wy się denerwujecie, to tak ja mógłbym się na was obrazić bo ile razy wy mnie "obrażaliście". Ja tego nie biore na poważnie wy też powinniście tak zrobić i niebrać wszystkiego do siebie.

Tyle mam do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek
2 minuty temu, I love R4QU napisał:

Wyżej widać jakbyś mnie nigdy nie obraził XDD

Sam na ts3 kilka razy powiedziałeś do Mnie: pal wroty lub też inne teksty, za które się nie obraziłem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Verti , czy Ty chciałeś obrazić innego uzytkownika? Tego pewnie nigdy się nie dowiemy. 

@elo elo 350  prosze odpowiedz szczerze - czy poczułeś się urażony i co Cię tak uraziło w wypowiedziach Veritego? Dodatkowo napiszę wprost - dlaczego nie widziałem żadnego zgłoszenia o obrazie? Nikt mnie nie poinformował "na gorąco", ani nie widzę konkretnych zażaleń.

 

Proszę Was tylko o proste logiczne odpowiedzi, nie chce tu zawiłości i szukania wymówek "bo kiedyś ktoś", "a inni..."

 

EDIT 13:10 - 27/11/18: czekam na wypowiedzi TYLKO dwóch zainteresowanych , pozostałe wypowiedzi będą traktowane jako SPAM i nagradzane +1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zarówno Elo jak i Verti przed tym warnem jechali sobie taki tekstami do siebie na SB czy też na serwerze i nie przeszkadzało to ani jednemu ani drugiemu, więc nie wiem wgl skąd się wzięło w końcu takie oburzenie o głupia wiadomość... Aktualnie z tego co widac po rozmowach są pogodzeni po tym śmiesznym warnie... Tak samo Elo mógł dostać Warna za takie rozmowy ale nie dostał go.

Odwołanie jak dla mnie powinno zostać rozpatrzone pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@z.r.a.z. #URLOP trochę mnie to uraziło, bo w końcu "kim ty jesteś paja..." to dla mnie obraza, ale już żeby nie robić dziecinady to się z @Verti pogodziłem. Pozdrawiam

 // A i jeszcze jedno @z.r.a.z. #URLOP nie było skargi, bo nie chciałem konfidencić, ale jak taka sprawa bd miała miejsce to od razu leci skarga

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z racji tego, że do gracza @Verti pytanie było retoryczne, a @elo elo 350 juz sie wypowiedział, to i ja coś wrzucę:

 

1. Gracz został urażony (nie ma czegoś takiego jak trochę pierogi, są pierogi albo ich nie ma).

2. Moderator dobrze odczytał sytuację - dał karę adekwatną do przewinienia.

 

Wypunktowałem, by łatwiej było zauważyc kolejność. Nie widze podstaw do zdjęcia warna, w szczególności, że osoba ukarana jest długo na sieci i zna obowiązujące tu zasady. Ponadto skoro jesteście już pogodzeni (a to najważniejsze), a eloelo350 twierdzi , że go to uraziło - to warn słuszny. 

Cieszę się, że możecie wrócić do normalnych relacji , jednocześnie pamiętajcie, że jeśli nie znacie kogoś na milion procent i nie macie takich relacji by sobie "wrzucać" do woli -  to tego nie róbcie. Inna sprawa - na forum są nieletni, a takie zachowanie z odzywkami potem źle o nas świadczy, o nas - o wszystkich z MH.

 

Warn podtrzymany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...