Skocz do zawartości
aureox

 zamknięty Kolejny raz... "kto przeglądał temat"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proponuję, aby dodać opcję "kto przeglądał ostatnio temat" - była już kiedyś, nie wiem dlaczego nie została ona dodana. 

Jest to bardzo pomocne, w szczególności dla ubt (przykładowo; będziemy wiedzieć czy admin, który został zawołany do tablicy zajrzał chociaż w temat) 

Jak widać sqn już raz zakładał temacik z taką propozycją, ale technik chyba kompletnie olał sprawę ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, SQNFUN napisał:

Jestem na nie, bo już się rozmyśliłem, a takie dublowanie tematów jest zbędne i powinieneś dostać +1 za spam.

 

XDDDDDD To co teraz napisałeś jest po prostu śmieszne - nagle tak z du*y zmieniasz zdanie? Hmmm ciekawe dlaczego, no pewnie dlatego że to Moderator forum aureox napisał taki sam temat co ja i w sumie to zmienię se zdanie a jemu niech wpierdziela +1 za napisanie takiego samego tematu. 

 

 

 

Godzinę temu, Kolorowa napisał:

Wcale to nie jest potrzebne, pewnie 60% ludzi z tego nie korzystało. Według mnie to jest zbędne. 

 

Czytam i normalnie leje z tego. Żebyś Ty jeszcze wiedziała ile to jest 60% ludzi z tego forum. Jestem ciekawy ile razy z tego korzystałaś wczesniej, żeby zobaczyć czy zawołany admin zobaczył chociaż temat, w którym został oznaczony czy też olał sobie sprawę. Jest to bardzo przydatne. Nie musi to być dla każdego, ale chociaż dla Ubt i od modka wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...