Jump to content
aureox

zamknięty Kolejny raz... "kto przeglądał temat"

Recommended Posts

Witam,

Proponuję, aby dodać opcję "kto przeglądał ostatnio temat" - była już kiedyś, nie wiem dlaczego nie została ona dodana. 

Jest to bardzo pomocne, w szczególności dla ubt (przykładowo; będziemy wiedzieć czy admin, który został zawołany do tablicy zajrzał chociaż w temat) 

Jak widać sqn już raz zakładał temacik z taką propozycją, ale technik chyba kompletnie olał sprawę ;) 

A ja Was nie rozumiem ludzie, jesteś moderatorem nie widziałeś z 10 tematów które zamknął Lolson podkreślając że bedzie nowy styl i wtedy piszemy propozycje?

Ja tez jak najbardziej za, mozna w ten sposob weryfikowac sporo rzeczy, ktore przydadza sie administracji i nie tylko ;3

3 godziny temu, SQNFUN napisał:

Jestem na nie, bo już się rozmyśliłem, a takie dublowanie tematów jest zbędne i powinieneś dostać +1 za spam.

XDDDDDD To co teraz napisałeś jest po prostu śmieszne - nagle tak z du*y zmieniasz zdanie? Hmmm ciekawe dlaczego, no pewnie dlatego że to Moderator forum aureox napisał taki sam temat co ja i w sumie to zmienię se zdanie a jemu niech wpierdziela +1 za napisanie takiego samego tematu. 

Godzinę temu, Kolorowa napisał:

Wcale to nie jest potrzebne, pewnie 60% ludzi z tego nie korzystało. Według mnie to jest zbędne. 

Czytam i normalnie leje z tego. Żebyś Ty jeszcze wiedziała ile to jest 60% ludzi z tego forum. Jestem ciekawy ile razy z tego korzystałaś wczesniej, żeby zobaczyć czy zawołany admin zobaczył chociaż temat, w którym został oznaczony czy też olał sobie sprawę. Jest to bardzo przydatne. Nie musi to być dla każdego, ale chociaż dla Ubt i od modka wyżej. 

Jesteś modem forum a nie potrafisz nawet przeczytać poprzednich tematów. Propozycje zgłaszamy po ukończeniu nowego stylu. 

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...