Jump to content
Maysteroo

NAJPOPULARNIEJSZY UŻYTKOWNIK MIESIĄCA [LISTOPAD] - Głosowanie!

Recommended Posts

Witajcie. Powracamy do konkursu na najpopularniejszego użytkownika miesiąca. Głosujemy do końca listopada, czyli 30.11.18 r. do godziny 22:00! 
 

Mini regulamin:

1. Zakaz głosowania na siebie!

2. Można oddawać głosy na max 3 osoby.

3. [email protected], OPS, [email protected], i SM nie biorą udziału w konkursie.

4. Głosy typu "bo tak" itp, uważane będą za spam, oraz karane ostrzeżeniami.

5. Każdy ma dostosować się do wzoru, oraz stosować się do regulaminu. 

6. Każdy głosujący musi być zarejestrowany minimum  miesiąc  na forum. Osoby, które nie spełniają tego wymagania będą karane ostrzeżeniami.

 

Swój głos oddajemy stosując się do wzoru:

Nick Kandydata:

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? :

Nagrody: 

I miejsce - Unikalna ranga na forum oraz premium na miesiąc. 
II miejsce - Premium na miesiąc.
III - Premium na dwa tygodnie.

 Osoba, która zostanie najpopularniejszą miesiąc po miesiącu oddaje rangę osobie na miejscu drugim oraz otrzymuje premium na miesiąc. 
(Przykładowo: Malu otrzymał najpopularniejszego w styczniu i lutym, range otrzymuje tylko za styczeń, a za luty osoba, która miała ilość głosów tuż po nim :))

 

ZAPRASZAM do głosowania wszystkich użytkowników ktorzy zarejestrowani sa na forum od minimum miesiąca,  głosowanie ma przebiegać w sposób sprawiedliwy, każde przewinienie dyskwalifikuje daną osobę z konkursu! Powodzenia!  
 

Pozdrawiam  @Master

  •  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick: @Malu

Dlaczego; Juz dzisiaj mogę oficjalnie na niego zagłosować. Ogromny staż na forum, od admina do administratora, duży wkład w życie forum, często podejmowane decyzję, które przyniosły faktycznie pozytywne skutki. Pomagał mi wiele razy, dupsko czasem uratował. Mimo tego, że czasem lubił opierdzielac się na forum to i tak przyznaje mu ten głos. 

 

Nick: @Ania

Dlaczego; Tutaj również mogę oficjalnie oddać głos. Jak dla mnie były najlepszy super admin,  potrafiła zakończyć każdy spór w sposób pokojowy, przez te kilka lat swoje obowiązki wykonywała należycie, ciężko się tutaj o coś doczepić. Kiedy prosiłem o pomoc ona zawsze "wychodziła" z pomocną dłonią,  rzadko kiedy było inaczej, mam nadzieję, że widzimy się za rok na zlocie!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIck: @Vix33nek!
Dlaczego?: Nigdy nie zauważyłem aby miał jakiś niekorzystny wpływ na sieć, zawsze było trzeba to pomógł. A ostatnie zaskoczył postem na temat naszego kraju, bardzo ładnie to zrobił. A tak od siebie to myślę, że mu zależy żeby tu pozostać i często daję o sobie znak :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick Kandydata: @Kristo

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : bo to najlepszy gracz cs na świecie

 

///

@senor jedyny ogarniacz zielonego pastwiska

Edited by w a n d i

Bt LOLSON,

Cytując Ciebie "czytanie ze zrozumieniem" podanego przez Ciebie użytkownika nie było na forum/serwerze w miesiącu listopad. Więc Twój post można uznać jako spam. 24h na podanie kogoś innego ewentualnie zgłoś swój post w celu ukrycia go

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick Kandydata: @Kolorowa

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : ambitna osoba która jest aktywna na forum i serwerach, dużo wkłada serducha w sieć co bardzo cenię dlatego ma mój głos

Nick Kandydata: @Ania

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Zawsze pomocna czasami wolała grać niż dać mi to czego potrzebuje :kappa: mimo to zawsze dostałem od niej pomoc i co najważniejsze wytrzymała mój spam którego ja nienawidzę. 

Nick Kandydata: @Wodorotlenek Chlor

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : świetny grafik który mnie zaskakuje bardzo pozytywnie, takich ludzi na forum jak on nam brakuje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick Kandydata: @SadoS

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Ponieważ SadoS jest bardzo pozytywną jak i sympatyczną osobą, lubie go fest. Opiekun najlepszego serwera COD 200 <3 i radzi sobie genialnie w tej posadzie. 

 

Nick Kandydata: @Twoj Bezzi

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Ponieważ jest mega pozytywny, można z nim popisać o wszystkim (dosłownie), świetny UBT. :P 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick Kandydata: @Kolorowa

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : sympatyczna, miła, pomocna i aktywna na forum osoba zasługuje na ten tytuł, więc masz mój głos :D

 

Nick Kandydata: @Twoj Bezzi

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : aktywny, pomocny, wyluzowany chłopak dobrze wykonuje swoją pracę na forum, myślę, że to dobry kandydat do tego tytułu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick Kandydata: @Ania

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Jak dla mnie zasługuje na wygranie w tym miesiącu za wszystkie lata ciężkiej pracy na mh. Zawsze chętna do pomocy, wszystko wytłumaczy co i jak. Po prostu Zlota Super Adminka.

 

Nick Kandydata: @Twoj Bezzi

Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Odkąd powrócił na mh wszędzie go pełno widać, zgłasza problemy, organizuje konkursy typera oraz od jego powrotu zaczęło spowrotem dobrze funkcjonować UBT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nick kandydata aureox
dlaczego ta osoba bo to dobry moderator forum jest

Edited by SQNFUN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...